an online Instagram web viewer
  • xbox_gamer__
    xbox_one_s gamer
    @xbox_gamer__

Images by xbox_gamer__

✅ اتصال به شبکه ایکس‌ باکس لایو در ایران، از سه روز پیش با مشکل مواجه شده است. لذا باید تا زمان برطرف شدن مشکل و خبرهای بیشتر صبر کرد. تنها راه فعلی، استفاده از این مطلب آموزشی است. 👎👎👎👎👎 - ابتدا از اتصال به اینترنت به‌وسیله کابل LAN‌ یا Wifi‌ اطمینان حاصل کنید - سپس به Setting رفته و در وارد قسمت Network‌ شوید - در ادامه به Advanced Settings بروید - در این قسمت گزینه DNS settings را انتخاب کنید - گزینه Manual را انتخاب کنید - از شما خواسته می‌شود که Primary DNS را وارد کنید. آدرس مقابل را وارد کنید: 
178.22.122.100
- در این مرحله باید Secondary IP را وارد کنید. آدرس مقابل را وارد کنید: 
178.22.122.100
- تنظیمات را ذخیره کنید و ایکس باکس وان خود را Restart کنید - حالا دوباره برای Sign-in‌ تلاش کنید. 
به‌تازگی از سمت کشور ما، اختلالاتی در شبکه ایکس باکس لایو به‌وجود آمده که بسیاری از کاربران توانایی اتصال به شبکه ایکس باکس لایو را ندارند. هنوز علت اصلی این مشکل مشخص نشده و تنها واکنش صورت گرفته به این موضوع، خبر پیگیری مشکل این شبکه توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای است. هنوز پیگیری‌ها نتیجه‌ای به‌همراه نداشته و متاسفانه باید تا برطرف شدن این مشکل و شنیدن اخبار جدید صبر کرد.
✅ اتصال به شبکه ایکس‌ باکس لایو در ایران، از سه روز پیش با مشکل مواجه شده است. لذا باید تا زمان برطرف شدن مشکل و خبرهای بیشتر صبر کرد. تنها راه فعلی، استفاده از این مطلب آموزشی است. 👎👎👎👎👎 - ابتدا از اتصال به اینترنت به‌وسیله کابل LAN‌ یا Wifi‌ اطمینان حاصل کنید - سپس به Setting رفته و در وارد قسمت Network‌ شوید - در ادامه به Advanced Settings بروید - در این قسمت گزینه DNS settings را انتخاب کنید - گزینه Manual را انتخاب کنید - از شما خواسته می‌شود که Primary DNS را وارد کنید. آدرس مقابل را وارد کنید: 178.22.122.100 - در این مرحله باید Secondary IP را وارد کنید. آدرس مقابل را وارد کنید: 178.22.122.100 - تنظیمات را ذخیره کنید و ایکس باکس وان خود را Restart کنید - حالا دوباره برای Sign-in‌ تلاش کنید. به‌تازگی از سمت کشور ما، اختلالاتی در شبکه ایکس باکس لایو به‌وجود آمده که بسیاری از کاربران توانایی اتصال به شبکه ایکس باکس لایو را ندارند. هنوز علت اصلی این مشکل مشخص نشده و تنها واکنش صورت گرفته به این موضوع، خبر پیگیری مشکل این شبکه توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای است. هنوز پیگیری‌ها نتیجه‌ای به‌همراه نداشته و متاسفانه باید تا برطرف شدن این مشکل و شنیدن اخبار جدید صبر کرد.
بازی‌های رایگان این ماه اکس باکس 
#Xbox
بازی‌های رایگان این ماه اکس باکس #Xbox 
عنوان محبوب PlayerUnknown's Battlegrounds در تاریخ 13 شهریور از حالت دسترسی زود هنگام در Xbox One خارج و نسخه 1.0 آن به همراه 18 پچ عرضه خواهد شد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers، پس از بازخوردهای بسیار زیاد، استودیوی Bluehole بالاخره تصمیم گرفت که این بازی را به صورت کامل در تاریخ 13 شهریور عرضه کند. اگرچه محتوای زیادی که کاربران به آن در PC عادت کرده بودند در نسخه 1.0 وجود ندارد، اما تعداد زیادی پچ رفع باگ و حالت تعادل به نسخه 1.0 اضافه شده است. خوشبختانه ساختمان‌های بازی قبل از ورود به آن‌ها رندر خواهند شد.

نسخه 1.0 بدین معنی است که بازی در حال دریافت یک حالت کامل می‌باشد. نقشه Snahok، حالت War و مسابقات شخصی سازی شده نیز به نسخه Xbox One اضافه خواهند شد، اما تاریخی برای انتشار آن اعلام نشده است.
⚜️
عنوان محبوب PlayerUnknown's Battlegrounds در تاریخ 13 شهریور از حالت دسترسی زود هنگام در Xbox One خارج و نسخه 1.0 آن به همراه 18 پچ عرضه خواهد شد. به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers، پس از بازخوردهای بسیار زیاد، استودیوی Bluehole بالاخره تصمیم گرفت که این بازی را به صورت کامل در تاریخ 13 شهریور عرضه کند. اگرچه محتوای زیادی که کاربران به آن در PC عادت کرده بودند در نسخه 1.0 وجود ندارد، اما تعداد زیادی پچ رفع باگ و حالت تعادل به نسخه 1.0 اضافه شده است. خوشبختانه ساختمان‌های بازی قبل از ورود به آن‌ها رندر خواهند شد. نسخه 1.0 بدین معنی است که بازی در حال دریافت یک حالت کامل می‌باشد. نقشه Snahok، حالت War و مسابقات شخصی سازی شده نیز به نسخه Xbox One اضافه خواهند شد، اما تاریخی برای انتشار آن اعلام نشده است. ⚜️
بازی Shadow of the Tomb Raider گلد شد (کار ساختش تموم شد)
بازی ۲۳ شهریور منتشر خواهد شد

#TombRaider
🎮 @xboxse 🎥
بازی Shadow of the Tomb Raider گلد شد (کار ساختش تموم شد) بازی ۲۳ شهریور منتشر خواهد شد #TombRaider  🎮 @xboxse 🎥
عنوان FIFA 19 در تاریخ جمعه ۶ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
عنوان FIFA 19 در تاریخ جمعه ۶ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
کی  میفهمه مشکلشو حل کنه؟
کی میفهمه مشکلشو حل کنه؟
انتخاب من پایینی  انتخاب شما کدومه؟؟؟😂
انتخاب من پایینی انتخاب شما کدومه؟؟؟😂
😂😂😂😂
😂😂😂😂
comment...? 7
comment...? 7
تریلر گیم پلی حالت Grand Operations بازی Battlefield V منتشر شد [E3 2018]

#Battlefield
🎮 @Xbox_gamer__
تریلر گیم پلی حالت Grand Operations بازی Battlefield V منتشر شد [E3 2018] #Battlefield  🎮 @Xbox_gamer__
این تریلر رو از Gears of War 5 ببینین. با صحنه‌های جدید! 
خیلی خفنه اگه داستان بازی رو تا قسمت چهارم دنبال کرده باشین
یه تم ماجراجویی هم به بازی اضافه شده 
#GearsofWar
🎮 @xbox_gamer__
این تریلر رو از Gears of War 5 ببینین. با صحنه‌های جدید! خیلی خفنه اگه داستان بازی رو تا قسمت چهارم دنبال کرده باشین یه تم ماجراجویی هم به بازی اضافه شده #GearsofWar  🎮 @xbox_gamer__
شما کدومو انتخاب میکنین من خودم B
شما کدومو انتخاب میکنین من خودم B
ویدیو معرفی بازی Shadow of the Tomb Raider زودتر از انتظار در سایت مایکروسافت منتشر شد
تریلر CG هست و گیم‌پلی در کنفرانس E3 مایکروسافت نمایش داده میشه
#tombraider
ویدیو معرفی بازی Shadow of the Tomb Raider زودتر از انتظار در سایت مایکروسافت منتشر شد تریلر CG هست و گیم‌پلی در کنفرانس E3 مایکروسافت نمایش داده میشه #tombraider 
😔😪
😔😪
🔸 A Cornered Fox Is More Dangerous Than A Jackal ! 🔹 یک روباه به دام افتاده ، از یک شغال خطرناک تره !
🔸 A Cornered Fox Is More Dangerous Than A Jackal ! 🔹 یک روباه به دام افتاده ، از یک شغال خطرناک تره !
لیست تخفیف و قیمت های هفته منتهی به اردیبهشت ماه فروشگاه ایکس باکس

#Xbox
لیست تخفیف و قیمت های هفته منتهی به اردیبهشت ماه فروشگاه ایکس باکس #Xbox 
🔸 Follow The Shadow And You'll Find The Flame . 🔹 سایه را دنبال کن و سپس تو شعله را پیدا خواهی کرد .
🔸 Follow The Shadow And You'll Find The Flame . 🔹 سایه را دنبال کن و سپس تو شعله را پیدا خواهی کرد .