an online Instagram web viewer
 • veteriner_anne
  Veteriner Hekim Merve Bektaş
  @veteriner_anne

Images by veteriner_anne

📣📣📣TESLİMAT ÜCRETİMİZ 5 tl📣📣📣.
.
.
✨İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA YAKASI DAĞITIMLARIMIZ SOĞUTUCULU ARAÇLARLA @veteriner_anne EKİBİYLE SİZLERE TESLİM EDİLMEKTEDİR 📣📣📣
.
✨İSTANBUL DIŞI DAĞITIMLARIMIZ COOLPACK VE BUZAKÜLERİ İLE SOĞUK ZİNCİRİ BOZMADAN TESLİM EDİLMEKTEDİR 📣📣📣
.
———————————————————————www.veterineranne.com
.
✨02127771111 veya 05521771111
.
#süt #yoğurt #kıyma #yumurta #ayran #kaymak
📣📣📣TESLİMAT ÜCRETİMİZ 5 tl📣📣📣. . . ✨İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA YAKASI DAĞITIMLARIMIZ SOĞUTUCULU ARAÇLARLA @veteriner_anne EKİBİYLE SİZLERE TESLİM EDİLMEKTEDİR 📣📣📣 . ✨İSTANBUL DIŞI DAĞITIMLARIMIZ COOLPACK VE BUZAKÜLERİ İLE SOĞUK ZİNCİRİ BOZMADAN TESLİM EDİLMEKTEDİR 📣📣📣 . ———————————————————————www.veterineranne.com . ✨02127771111 veya 05521771111 . #süt  #yoğurt  #kıyma  #yumurta  #ayran  #kaymak 
🌿PEYNİR YAPIYORUZ 🌿
.
✨En çok sorulan sorulardan biri de çocuklarınıza nasıl peynir yediriyorsunuz ?
.
✨Çocuklar ve bazen bizim içinde peyniri kendimiz evde yapıyoruz 😌 Hemde mayasız,beklemeden,çokta kolay .
✨1 litre @veteriner_anne inek sütü,Keçi sütü,manda sütü kaynamaya başladıktan sonra altını kısıp,kısık ateşte 3 dk kaynatıldılarsa sonra 2 yemek kaşığı ev yapımı sirke katıyoruz .
✨Sirkeyi kattığımız gibi süt kesilmeye başlıyor.3 dk bu şekilde kaynamasını sağlıyoruz .
.
✨1 saat tencerede bekleyen peynir parçaları ve peynir altı suyunu süzüp bir tülbent içine koyup sıkıca ağzını bağlıyoruz.Ben çocuklara tuz kullanmadığım İçin bu aşamada içine tuz katmadım.Ama siz katabilirsiniz.
.
✨Tülbente konulan peynirin üzerine ağırlık konulup suyunun iyice süzülmesi sağlanır ve 5 saat sonunda tülbentten çıkarılır .
.
✨Dilimlenip yiyebilirsiniz😌 Birde çöre otu ile yemeği deneyin 😌 Afiyet olsun .
#peynir #evyapımıpeynir #lor #ekgıda #beslenme #diyet #çocukbeslenmesi #ineksütü
🌿PEYNİR YAPIYORUZ 🌿 . ✨En çok sorulan sorulardan biri de çocuklarınıza nasıl peynir yediriyorsunuz ? . ✨Çocuklar ve bazen bizim içinde peyniri kendimiz evde yapıyoruz 😌 Hemde mayasız,beklemeden,çokta kolay . ✨1 litre @veteriner_anne inek sütü,Keçi sütü,manda sütü kaynamaya başladıktan sonra altını kısıp,kısık ateşte 3 dk kaynatıldılarsa sonra 2 yemek kaşığı ev yapımı sirke katıyoruz . ✨Sirkeyi kattığımız gibi süt kesilmeye başlıyor.3 dk bu şekilde kaynamasını sağlıyoruz . . ✨1 saat tencerede bekleyen peynir parçaları ve peynir altı suyunu süzüp bir tülbent içine koyup sıkıca ağzını bağlıyoruz.Ben çocuklara tuz kullanmadığım İçin bu aşamada içine tuz katmadım.Ama siz katabilirsiniz. . ✨Tülbente konulan peynirin üzerine ağırlık konulup suyunun iyice süzülmesi sağlanır ve 5 saat sonunda tülbentten çıkarılır . . ✨Dilimlenip yiyebilirsiniz😌 Birde çöre otu ile yemeği deneyin 😌 Afiyet olsun . #peynir  #evyapımıpeynir  #lor  #ekgıda  #beslenme  #diyet  #çocukbeslenmesi  #ineksütü 
🌿MUTFAKTA NE PİŞİYOR 🌿
.
Veeeee karşınızda 4 malzemeli,glikoz şurubu içermeyen,ŞEKERSİZ ,katkısız mı katkısız Dondurmaaaa🍦🍦🍦
.
🍦Havaların ısınması ile beraber dondurma tüketimide arttı.Bizlerde acaba hangi dondurma doğal,hangisi katkısız,hangisinde koruyucu madde yok,glikoz şurubu yok diye etiketleri okumaya ve en sağlıklı dondurmayı aramaya başladık 😌 .
.
💛Bizde sizler için sevgili @nevasyilmaz ile beraber @therascafe ’de dondurma yaptık 🤗🍦
. . . ✔️5 tepeleme yemek kaşığı @veteriner_anne manda inek yoğurdu
.
✔️2 tepeleme yemek kaşığı @veteriner_anne süzme inek yoğurdu .
✔️6 adet hurma .
✔️1 adet muz .
Hurmalar önceden suda bekletilerek yumuşaması sağlanır.çekirdekleri çıkartılan hurmalar ve diğer tüm malzemeler blendıra konur ve homojen bir karışım elde edilene kadar blendırdan geçirilir .
.
🌿5 saat boyunca buzdolabında saatte 1 kez karıştırıp derin dondurucuya konulur.
.
🌿Ertesi gün dondurmamız yemeğe hazır 🍦 Afiyet olsun .
#icecream #dondurma #veterineranne #süt #yogurt #mandayoğurdu #yumurta
🌿MUTFAKTA NE PİŞİYOR 🌿 . Veeeee karşınızda 4 malzemeli,glikoz şurubu içermeyen,ŞEKERSİZ ,katkısız mı katkısız Dondurmaaaa🍦🍦🍦 . 🍦Havaların ısınması ile beraber dondurma tüketimide arttı.Bizlerde acaba hangi dondurma doğal,hangisi katkısız,hangisinde koruyucu madde yok,glikoz şurubu yok diye etiketleri okumaya ve en sağlıklı dondurmayı aramaya başladık 😌 . . 💛Bizde sizler için sevgili @nevasyilmaz ile beraber @therascafe ’de dondurma yaptık 🤗🍦 . . . ✔️5 tepeleme yemek kaşığı @veteriner_anne manda inek yoğurdu . ✔️2 tepeleme yemek kaşığı @veteriner_anne süzme inek yoğurdu . ✔️6 adet hurma . ✔️1 adet muz . Hurmalar önceden suda bekletilerek yumuşaması sağlanır.çekirdekleri çıkartılan hurmalar ve diğer tüm malzemeler blendıra konur ve homojen bir karışım elde edilene kadar blendırdan geçirilir . . 🌿5 saat boyunca buzdolabında saatte 1 kez karıştırıp derin dondurucuya konulur. . 🌿Ertesi gün dondurmamız yemeğe hazır 🍦 Afiyet olsun . #icecream  #dondurma  #veterineranne  #süt  #yogurt  #mandayoğurdu  #yumurta 
🌿Güne 1 bardak süt ile başlamanın verdiği mutluluk 🤗💛
.
🌿Mehmet Kuzey ve Ahmet Arın her gün 500 ml süt tüketirler.Bazen inek sütü,bazen Keçi sütü bazen manda-inek sütü karışımı 😌
.
🌿Sizde durumlar nasıl ? .
#veterineranne #keçisütü #keçi #ineksütü #yumurta #yoğurt
🌿Güne 1 bardak süt ile başlamanın verdiği mutluluk 🤗💛 . 🌿Mehmet Kuzey ve Ahmet Arın her gün 500 ml süt tüketirler.Bazen inek sütü,bazen Keçi sütü bazen manda-inek sütü karışımı 😌 . 🌿Sizde durumlar nasıl ? . #veterineranne  #keçisütü  #keçi  #ineksütü  #yumurta  #yoğurt 
🌿MUTFAKTA NE PİŞİYOR 🌿
.
Bugün sevgili @nevasyilmaz ile @therascafe ‘mutfağında @veteriner_anne ürünleri ile yayla çorbası yaptık 😋
.
Yayla çorbasını hemen hemen hepimiz bilir ve yaparız.Ama bu yayla çorbası çok sağlıklı hem çok daha lezzetli 😋 içerisinde pirinç yerine lif kaynağı bulgur,beyaz un yerine gluten içermeyen nohut unu kullandık. Glutensiz beslenenler içinde uygundur.
.
Malzemeleri;
.
✔️Tereyağ @veteriner_anne .
✔️%50 manda %50 inek sütünden yoğurt @veteriner_anne 5 yemek kaşığı .
✔️Yumurta @veteriner_anne 2 adet .
✔️Bulgur 1 bardak .
✔️Nohut unu 2 yemek kaşığı .
✔️Taze sıkılmış 1 limon suyu .
✔️Nane ,kırmızı biber .
✔️2 litre su .
✔️Tuz
.
👉🏻Önce bulgur suda haşlanır.
.
👉🏻Yumurta,yoğurt ,nohut unu, limon suyu ,tuz başka bir kapta çırpılır.
.
👉🏻Bulgur piştikten sonra önce bulgurun sıcak suyu hazırlanan yumurtalı yoğurt karışımına azar azar ilave edilir.Burdaki amaç yoğurdu kestirmemek. Isınan yoğurt karışımını bulgurun içine ilave ediyorum .
👉🏻Fokurdayana kadar pişiriyorum.
.
👉🏻üzerine bol tereyağında nane ve kırmızı biber ekliyoruz.
.
🌿Afiyet olsun .
#yayla #çorbatarifleri #çorba #yoğurt #yumurta #süt #saglıklıbeslenme #veterineranne #yemek
🌿MUTFAKTA NE PİŞİYOR 🌿 . Bugün sevgili @nevasyilmaz ile @therascafe ‘mutfağında @veteriner_anne ürünleri ile yayla çorbası yaptık 😋 . Yayla çorbasını hemen hemen hepimiz bilir ve yaparız.Ama bu yayla çorbası çok sağlıklı hem çok daha lezzetli 😋 içerisinde pirinç yerine lif kaynağı bulgur,beyaz un yerine gluten içermeyen nohut unu kullandık. Glutensiz beslenenler içinde uygundur. . Malzemeleri; . ✔️Tereyağ @veteriner_anne . ✔️%50 manda %50 inek sütünden yoğurt @veteriner_anne 5 yemek kaşığı . ✔️Yumurta @veteriner_anne 2 adet . ✔️Bulgur 1 bardak . ✔️Nohut unu 2 yemek kaşığı . ✔️Taze sıkılmış 1 limon suyu . ✔️Nane ,kırmızı biber . ✔️2 litre su . ✔️Tuz . 👉🏻Önce bulgur suda haşlanır. . 👉🏻Yumurta,yoğurt ,nohut unu, limon suyu ,tuz başka bir kapta çırpılır. . 👉🏻Bulgur piştikten sonra önce bulgurun sıcak suyu hazırlanan yumurtalı yoğurt karışımına azar azar ilave edilir.Burdaki amaç yoğurdu kestirmemek. Isınan yoğurt karışımını bulgurun içine ilave ediyorum . 👉🏻Fokurdayana kadar pişiriyorum. . 👉🏻üzerine bol tereyağında nane ve kırmızı biber ekliyoruz. . 🌿Afiyet olsun . #yayla  #çorbatarifleri  #çorba  #yoğurt  #yumurta  #süt  #saglıklıbeslenme  #veterineranne  #yemek 
🌿İnek Sütü ile Keçi Sütünün Bileşimleri Arasındaki Fark 🌿 ✔️Keçi sütü ve inek sütü %13 kuru madde içermesi sebebi ile içerik olarak birbirlerinden çok farklı değildir. .
✔️Sütün içerisinde bulunan ve en önemli karbonhidrat olarak bilinen Laktoz; glukoz ve galaktozdan oluşan bir disakkarittir. Keçi sütünün laktoz içeriği inek sütünden miktar olarak ayrılmaktadır ve %10 daha azdır. Fakat keçi sütündeki laktoz inek sütünde bulunanla tamamen aynı kimyasal yapıdadır. Keçi sütündeki diğer bileşenler süt yağı, protein ve minerallerdir. 100 ml süt 280 kJ (67 kkal) kalori içerir. .
✔️Sütün içeriği temelde hayvanın beslenmesine bağlıdır. Sütün içeriği aynı zamanda mevsime de bağlıdır. Yazın, süt verimi daha fazla, yağ ve protein içeriği azdır. Kışın ise süt verimi daha az, yağ ve protein içeriği fazladır. .
✔️Keçi sütü ile inek sütünün kompozisyon farklılığı fiziksel özelliklerin de farklı olmasını sağlar. Örneğin; keçi sütü, inek sütüne göre ısıya karşı daha az dayanıklı fakat tampon özelliği daha fazla olan bir besindir. .
✔️Ayrıca keçi sütü, yağında karoten bulundurmadığından çok beyaz bir renge sahiptir. Keçi sütündeki yağ küreciklerinin çapı çok küçüktür. Böylelikle; süt ışığı daha iyi yayar ve daha beyaz görünür.
.
#süt #ineksütü #keçisütü #yumurta #veterineranne #yoğurt
🌿İnek Sütü ile Keçi Sütünün Bileşimleri Arasındaki Fark 🌿 ✔️Keçi sütü ve inek sütü %13 kuru madde içermesi sebebi ile içerik olarak birbirlerinden çok farklı değildir. . ✔️Sütün içerisinde bulunan ve en önemli karbonhidrat olarak bilinen Laktoz; glukoz ve galaktozdan oluşan bir disakkarittir. Keçi sütünün laktoz içeriği inek sütünden miktar olarak ayrılmaktadır ve %10 daha azdır. Fakat keçi sütündeki laktoz inek sütünde bulunanla tamamen aynı kimyasal yapıdadır. Keçi sütündeki diğer bileşenler süt yağı, protein ve minerallerdir. 100 ml süt 280 kJ (67 kkal) kalori içerir. . ✔️Sütün içeriği temelde hayvanın beslenmesine bağlıdır. Sütün içeriği aynı zamanda mevsime de bağlıdır. Yazın, süt verimi daha fazla, yağ ve protein içeriği azdır. Kışın ise süt verimi daha az, yağ ve protein içeriği fazladır. . ✔️Keçi sütü ile inek sütünün kompozisyon farklılığı fiziksel özelliklerin de farklı olmasını sağlar. Örneğin; keçi sütü, inek sütüne göre ısıya karşı daha az dayanıklı fakat tampon özelliği daha fazla olan bir besindir. . ✔️Ayrıca keçi sütü, yağında karoten bulundurmadığından çok beyaz bir renge sahiptir. Keçi sütündeki yağ küreciklerinin çapı çok küçüktür. Böylelikle; süt ışığı daha iyi yayar ve daha beyaz görünür. . #süt  #ineksütü  #keçisütü  #yumurta  #veterineranne  #yoğurt 
💢AYRAN 💢
.
💢Yaz aylarının serinlemek İçin olmazsa olmazı 🌿 .
💢 İçinde yoğurtta olduğu gibi canlı mikroorganizmaların bulunması nedeniyle bağırsak faaliyetlerinin düzenlenmesi bakımından ayran içilmesi sağlık üzerine olumlu katkılar sağlıyor.
.
💢içeride %5-10 oranında manda sütüyle yapılmış yoğurt vardır .
.
🌿1 litrelik şişelerde 8₺ .
———————————————————————
.
#veterineranne #ayran #yaz #serinlik #yumurta #süt #yoğurt
💢AYRAN 💢 . 💢Yaz aylarının serinlemek İçin olmazsa olmazı 🌿 . 💢 İçinde yoğurtta olduğu gibi canlı mikroorganizmaların bulunması nedeniyle bağırsak faaliyetlerinin düzenlenmesi bakımından ayran içilmesi sağlık üzerine olumlu katkılar sağlıyor. . 💢içeride %5-10 oranında manda sütüyle yapılmış yoğurt vardır . . 🌿1 litrelik şişelerde 8₺ . ——————————————————————— . #veterineranne  #ayran  #yaz  #serinlik  #yumurta  #süt  #yoğurt 
Ah yavrum benim 😢 içim kan ağlıyor 😢 nasıl bir insanlık! Nasıl nasıl !!! Kelimlerim yetersiz kalıyor bu duruma 😢 tek söyleyebileceğim ADALET İSTİYORUZ #adaletistiyoruz #idamistiyoruz
Ah yavrum benim 😢 içim kan ağlıyor 😢 nasıl bir insanlık! Nasıl nasıl !!! Kelimlerim yetersiz kalıyor bu duruma 😢 tek söyleyebileceğim ADALET İSTİYORUZ #adaletistiyoruz  #idamistiyoruz 
✔️%50 manda sütü %50 inek sütünden
.
✔️Merada otlayan hayvanlarımızın manda sütü ve inek sütünden
.
✔️Katkısız ve koruyucumuz
.
✔️Doğal maya ile mayalanmış 1 litre güveçte Manda inek yoğurdumuz 18₺ .
———————————————————————
.
✔️www.veterineranne.com
.
📞05521771111. ☎️02127771111
.
#yoğurt #katkısız #doğal #ürün #yumurta #süt #kaymak
✔️%50 manda sütü %50 inek sütünden . ✔️Merada otlayan hayvanlarımızın manda sütü ve inek sütünden . ✔️Katkısız ve koruyucumuz . ✔️Doğal maya ile mayalanmış 1 litre güveçte Manda inek yoğurdumuz 18₺ . ——————————————————————— . ✔️www.veterineranne.com . 📞05521771111. ☎️02127771111 . #yoğurt  #katkısız  #doğal  #ürün  #yumurta  #süt  #kaymak 
@makbuleesra @nihankayalioglu Çoook emek verilerek çok güzel paylaşımlar yapılan @internetanneleri hesabı sebepsiz bir şekilde kapatılmıştır 😔Hesabı geri istiyoruz @instagram .
#interneanneleri ni geri verin @instagram 🤗 Please give back the @internetanneleri account @instagram 🤗
@makbuleesra @nihankayalioglu Çoook emek verilerek çok güzel paylaşımlar yapılan @internetanneleri hesabı sebepsiz bir şekilde kapatılmıştır 😔Hesabı geri istiyoruz @instagram . #interneanneleri  ni geri verin @instagram 🤗 Please give back the @internetanneleri account @instagram 🤗
Çan sesleri eşliğinde otlamaya 🌿🐃
.
.
Mandalarımızın;
🌿Sütlerini satın alabilirsiniz
.
🌿 %50 manda - %50 inek sütü karışımı doğal maya ile mayalanan ,koruyucu ve katkı maddesi içermeyen yoğurtlarımızıda alabilirsiniz 😌
.
🌿Manda sütünün kaymağımdan yapılan Manda Kaymağımızıda alabilirsiniz 😌 .
——————————————————————
.
👉🏻www.veterineranne.com
.

#manda #sürü #çiftlik #süt #yoğurt #kaymak
Çan sesleri eşliğinde otlamaya 🌿🐃 . . Mandalarımızın; 🌿Sütlerini satın alabilirsiniz . 🌿 %50 manda - %50 inek sütü karışımı doğal maya ile mayalanan ,koruyucu ve katkı maddesi içermeyen yoğurtlarımızıda alabilirsiniz 😌 . 🌿Manda sütünün kaymağımdan yapılan Manda Kaymağımızıda alabilirsiniz 😌 . —————————————————————— . 👉🏻www.veterineranne.com . #manda  #sürü  #çiftlik  #süt  #yoğurt  #kaymak 
@vet_anne_kahvalti_ciftligi Haftasonu ailecek kahvaltı yapıp doğanın tadını çıkarmak ister misiniz 😌
.
REZERVASYON İÇİN 📞05521771111 veya ☎️02127771111
.
#kahvaltıçiftliği #kahvaltı #haftasonu #aile #huzur #mutluluk #nereyegitsek
Mehmet kuzey sadece süt var diyor.Yani bu hafta diğer ürün satışlarını durduruyoruz 😂
.
Sizde yakalamak İçin 😍 👉🏻www.veterineranne.com .
☎️02127771111
.
📞05521771111
.
ÇİFTLİKTE KAHVALTI İÇİN RESERVASYON OLUŞTURMAK İÇİN @vet_anne_kahvalti_ciftligi .
#süt #yumurta #ayran #kahvaltı #aile #mutluluk #huzur
Mehmet kuzey sadece süt var diyor.Yani bu hafta diğer ürün satışlarını durduruyoruz 😂 . Sizde yakalamak İçin 😍 👉🏻www.veterineranne.com . ☎️02127771111 . 📞05521771111 . ÇİFTLİKTE KAHVALTI İÇİN RESERVASYON OLUŞTURMAK İÇİN @vet_anne_kahvalti_ciftligi . #süt  #yumurta  #ayran  #kahvaltı  #aile  #mutluluk  #huzur 
💢İstanbul içi siparişlerinizi soğutuculu araçlarla soğuk zinciri bozmadan teslim ediyoruz 🌿
.
💢İstanbul dışını Coolpack ve Buz aküleri ile soğuk zinciri bozmadan teslim ediyoruz 🌿
.
💢İstanbul dışı siparişlerinizde yumurtaları Strafor ile teslim ediyoruz 🌿
.
💢Manda-İnek karışımı yoğurdumuzu toprak çömlekte kırılmalara karşı korumak İçin AİRBED ile sarıyoruz 🌿
.
———————————————————————
.
💢Detaylı bilgi ve Sipariş İçin www.veterineranne.com
.
📞05521771111
.
☎️02127771111
.
#yoğurt #yumurta #tereyağ #kaymak #çiftlik
💢İstanbul içi siparişlerinizi soğutuculu araçlarla soğuk zinciri bozmadan teslim ediyoruz 🌿 . 💢İstanbul dışını Coolpack ve Buz aküleri ile soğuk zinciri bozmadan teslim ediyoruz 🌿 . 💢İstanbul dışı siparişlerinizde yumurtaları Strafor ile teslim ediyoruz 🌿 . 💢Manda-İnek karışımı yoğurdumuzu toprak çömlekte kırılmalara karşı korumak İçin AİRBED ile sarıyoruz 🌿 . ——————————————————————— . 💢Detaylı bilgi ve Sipariş İçin www.veterineranne.com . 📞05521771111 . ☎️02127771111 . #yoğurt  #yumurta  #tereyağ  #kaymak  #çiftlik 
💢İLİKLİ KEMİK SUYUMUZ
.
.
💢İlikli Dana Kemiğini sirkeli suda 15 saat kaynama noktasının altında sabit sıcaklıkta pişiriyoruz. .
💢Kemiğin yapısındaki faydalı maddelerin suya kolaylıkla karışması İçin sirkeli suda kaynatılması gerekmektedir.
.
💢15 saat kısık ateşte kaynama sıcaklığının altında sabit ısıda pişirilmesinin sebebi kemikte ve kemik iliğinde bulunan insan İçin çok faydalı maddelerin yapısının bozulmadan suya geçmesi için.
.
💢İçerisinde besin değerlerini öldürmemek için sebze,soğan ve sarımsak koymuyoruz .
.
💢Sadece ilikli dana kemiği,su ve sirke .
💢Pişirme işlemi bittikten sonra 1 litrelik cam kavanozlarda vakumlanarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası soğutuculu araçlarla soğuk zinciri bozmadan, İstanbul dışını coolpack ve buz aküleri ile destekleyip soğuk zincir bozmadan teslim ediyoruz 🌿.
.
🌿Merak ettiğiniz ve Sormak istediğiniz tüm soruları yorumlarınızda sorabilirsiniz 🌿
——————————————————
.
👉🏻Sipariş vermek ve diğer Ürünleri incelemek için www.veterineranne.com .
📞05521771111
.
☎️02127771111
.
#kemiksuyu #sağlık #üretim #yumurta #süt
💢İLİKLİ KEMİK SUYUMUZ . . 💢İlikli Dana Kemiğini sirkeli suda 15 saat kaynama noktasının altında sabit sıcaklıkta pişiriyoruz. . 💢Kemiğin yapısındaki faydalı maddelerin suya kolaylıkla karışması İçin sirkeli suda kaynatılması gerekmektedir. . 💢15 saat kısık ateşte kaynama sıcaklığının altında sabit ısıda pişirilmesinin sebebi kemikte ve kemik iliğinde bulunan insan İçin çok faydalı maddelerin yapısının bozulmadan suya geçmesi için. . 💢İçerisinde besin değerlerini öldürmemek için sebze,soğan ve sarımsak koymuyoruz . . 💢Sadece ilikli dana kemiği,su ve sirke . 💢Pişirme işlemi bittikten sonra 1 litrelik cam kavanozlarda vakumlanarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası soğutuculu araçlarla soğuk zinciri bozmadan, İstanbul dışını coolpack ve buz aküleri ile destekleyip soğuk zincir bozmadan teslim ediyoruz 🌿. . 🌿Merak ettiğiniz ve Sormak istediğiniz tüm soruları yorumlarınızda sorabilirsiniz 🌿 —————————————————— . 👉🏻Sipariş vermek ve diğer Ürünleri incelemek için www.veterineranne.com . 📞05521771111 . ☎️02127771111 . #kemiksuyu  #sağlık  #üretim  #yumurta  #süt 
@ahmet_bektas.ab Aslan baba ❤️ Harika eş ❤️ O zaman dans,dans,dans 😃😃😃😘
.
#babaveoğul #baba #igbabies #boy #baby #aile #mutluluk #huzur
@vet_anne_kahvalti_ciftligi Haftasonu aileniz ile kahvaltınızı yaptıktan, çocuklarınız ile doğanın içinde vakit geçirdikten sonra evinize dönerken @veteriner_anne ürünlerimizi de satın alabilirsiniz 😌 .
🌿Yolda bozulma olucak mı diye endişelenmenize gerek yok 😌 Coolpack ve buz aküleri ile korunaklı olarak gönderim yapabiliriz 😌 .
#yumurta #haftasonu #kahvaltı #aile #huzur #neyapsak
@vet_anne_kahvalti_ciftligi Haftasonu aileniz ile kahvaltınızı yaptıktan, çocuklarınız ile doğanın içinde vakit geçirdikten sonra evinize dönerken @veteriner_anne ürünlerimizi de satın alabilirsiniz 😌 . 🌿Yolda bozulma olucak mı diye endişelenmenize gerek yok 😌 Coolpack ve buz aküleri ile korunaklı olarak gönderim yapabiliriz 😌 . #yumurta  #haftasonu  #kahvaltı  #aile  #huzur  #neyapsak 
@vet_anne_kahvalti_ciftligi .
🌿Cumartesi ve pazar günü .
🌿Serpme kahvaltı
.
🌿REZERVASYON GEREKMEKTEDİR 🙏🏻🌿
.
🌿Rezervasyon İçin 05521771111 veya 02127771111 numaralarından bize ulaşabilirsiniz🌿
.
.
@tugceyamankaya Videonun devamı TUĞÇE YAMANKAYA YOUTUBE KANALINDA 👉🏻Abone olmayı unutmayın ☺️
.

#kahvaltı #keçi #inek #tavuk #yumurta #aile #mutluluk #huzur #haftasonu #nereyegitsek
@vet_anne_kahvalti_ciftligi . 🌿Cumartesi ve pazar günü . 🌿Serpme kahvaltı . 🌿REZERVASYON GEREKMEKTEDİR 🙏🏻🌿 . 🌿Rezervasyon İçin 05521771111 veya 02127771111 numaralarından bize ulaşabilirsiniz🌿 . . @tugceyamankaya Videonun devamı TUĞÇE YAMANKAYA YOUTUBE KANALINDA 👉🏻Abone olmayı unutmayın ☺️ . #kahvaltı  #keçi  #inek  #tavuk  #yumurta  #aile  #mutluluk  #huzur  #haftasonu  #nereyegitsek