an online Instagram web viewer
  • moze_zdam
    ɴ ɪ ᴋ ɪ ᴛ ᴀ • ɪ ɢᴀᴘ ʏᴇᴀʀ
    @moze_zdam

Images by moze_zdam

[3 X 2018]
Zrobiłam pierwszą maturkę od czasów maturki z maja.  Miałam w planie pazdziernik poświęcić na pisanie maturki na min.30%
A tu niespodzianka! Powyżej 30% 😮😎 Czuję się jak boss xD
 Dziś jeszcze chemia teoria i zajęcia łyżwiarskie ⛸💪
____
Mam nadzieję,że u was też w miare dobrze ^-^ A jak coś to juz za 2 dni weekendzik! 
____
"Najczęstszą przyczyną tego,że ludzie dają za wygraną,jest myślenie, iż nie dadzą rady" ~Alice Walker
_________
#studygram #biologia #chemia #polskistudygram #polishstudygram #futuremedstudent
[3 X 2018] Zrobiłam pierwszą maturkę od czasów maturki z maja. Miałam w planie pazdziernik poświęcić na pisanie maturki na min.30% A tu niespodzianka! Powyżej 30% 😮😎 Czuję się jak boss xD Dziś jeszcze chemia teoria i zajęcia łyżwiarskie ⛸💪 ____ Mam nadzieję,że u was też w miare dobrze ^-^ A jak coś to juz za 2 dni weekendzik! ____ "Najczęstszą przyczyną tego,że ludzie dają za wygraną,jest myślenie, iż nie dadzą rady" ~Alice Walker _________ #studygram  #biologia  #chemia  #polskistudygram  #polishstudygram  #futuremedstudent 
Ten post będzie znów spontaniczno-motywacyjno-narzekański (?) Nie chcę tu nikogo krytykować bądź obrazić!
__
🔹️Dziś dostałam taką reklamę z kursu. Dowiedziałam się,że moja mama zapisała mnie na ten kurs...żeby doczytać o cenę itd. Oczywiście od razu mi serce skoczylo i myślalam,że może jednak? Może los sie uśmiechnął i będę chodzić na kurs?
Okazało się,że nie. Niestety krucho z piniążkami. Na szczęście zapracowane pieniązki na korki ✔
__
🔹️Czemu to pisze? Nie,nie chce narzekać jak to mam w rodzinie. Albo jakie kursy są drogie. Bo co mi z tego?
__
🔹️Chce wam pokazać pewną zależność którą często widzę u znanych mi osób. Ci którzy mają mało (oczywiście to nie jest reguła!) dosłownie zapierdalają mówiąc kolokwialnie do celu. Bo mają w sobie motywacje. Chcą być kimś. Ci którzy mają pieniążki,mają troszke łatwiej. Ale czy to oznacza,że Ci biedniejsi mają się poddać bo "nie mają kasy na korki"? _____________ 💪 Powiedz czego Ci potrzeba? Jakiej ksiazki? Jakiej wiedzy? Może w Necie coś wygrzebiesz? Możesz to wszystko ogarnąć! Tylko musisz znaleźć cel. I do niego dążyć za wszelką cene! Skupić sie na nim,ale przede wszystkim zacząć-nie oglądając się na innych. Zrób ten pierwszy durny krok! A potem nastepny i nastepny! A choćby czołgając się dojdziesz do celu! Skup się na sobie! Nie oglądaj się na innych. To,że ktoś pisze matury na 80% a ty jedynie na 30%? Luz. Ogarniesz to tylko w dłuższym czasie!
Ten post będzie znów spontaniczno-motywacyjno-narzekański (?) Nie chcę tu nikogo krytykować bądź obrazić! __ 🔹️Dziś dostałam taką reklamę z kursu. Dowiedziałam się,że moja mama zapisała mnie na ten kurs...żeby doczytać o cenę itd. Oczywiście od razu mi serce skoczylo i myślalam,że może jednak? Może los sie uśmiechnął i będę chodzić na kurs? Okazało się,że nie. Niestety krucho z piniążkami. Na szczęście zapracowane pieniązki na korki ✔ __ 🔹️Czemu to pisze? Nie,nie chce narzekać jak to mam w rodzinie. Albo jakie kursy są drogie. Bo co mi z tego? __ 🔹️Chce wam pokazać pewną zależność którą często widzę u znanych mi osób. Ci którzy mają mało (oczywiście to nie jest reguła!) dosłownie zapierdalają mówiąc kolokwialnie do celu. Bo mają w sobie motywacje. Chcą być kimś. Ci którzy mają pieniążki,mają troszke łatwiej. Ale czy to oznacza,że Ci biedniejsi mają się poddać bo "nie mają kasy na korki"? _____________ 💪 Powiedz czego Ci potrzeba? Jakiej ksiazki? Jakiej wiedzy? Może w Necie coś wygrzebiesz? Możesz to wszystko ogarnąć! Tylko musisz znaleźć cel. I do niego dążyć za wszelką cene! Skupić sie na nim,ale przede wszystkim zacząć-nie oglądając się na innych. Zrób ten pierwszy durny krok! A potem nastepny i nastepny! A choćby czołgając się dojdziesz do celu! Skup się na sobie! Nie oglądaj się na innych. To,że ktoś pisze matury na 80% a ty jedynie na 30%? Luz. Ogarniesz to tylko w dłuższym czasie!
Hejcia!
Od miesięcy zastanawiałam się co wybrać? Fizyka czy chemia?
__
Fizykę uwielbiam 💖 
Zbierałam informacje na temat matury i opinii wielu osób. Wszystkie się powielały: chemia łatwiejsza. Mówie tu o zdawalnosci matury na min.80%.
__
A czemu tak narzekam na chemię i jej nienawidzę? Od gimnazjum miałam meega kiepskich nauczycieli i dzięki nim stanowczo mi chemka zbrzydła 😐
__
Ale czas to zmienić i rozpocząć walkę o marzenia. 💪 Daję sobie 2 lata.
Hejcia! Od miesięcy zastanawiałam się co wybrać? Fizyka czy chemia? __ Fizykę uwielbiam 💖 Zbierałam informacje na temat matury i opinii wielu osób. Wszystkie się powielały: chemia łatwiejsza. Mówie tu o zdawalnosci matury na min.80%. __ A czemu tak narzekam na chemię i jej nienawidzę? Od gimnazjum miałam meega kiepskich nauczycieli i dzięki nim stanowczo mi chemka zbrzydła 😐 __ Ale czas to zmienić i rozpocząć walkę o marzenia. 💪 Daję sobie 2 lata.
Hej! To ja - Nikita. Miałam być meteorologiem...
Tak, dobrze przeczytaliście- meteorologiem. Wiecie..ten od przewidywania pogody.
__
⚡Ale zaczne od początku...W gimnazjum bardzo podobala mi sie geografia. Miałam epicka nauczycielke i geo wchodziła mi od tak! Brałam udział w konkursach i olimpiadach... Natomiast biologia. Nauczycielka po prostu wolała robić se herbatki i popychać z wychowawczynią pierdoły niż nas uczyc. Znacie ten typ? Ale lubiałam biologie. O chemii nie wspominę. Nauczyciel który chyba wykładał na jakiejś uczelni...mówił do nas jakbyśmy conajmniej chemie na rozszerzeniu umieli...Dzieki temu Panu nienawidzę chemii...
__
⚡Koniec gimnazjum i pojawił się problem:co teraz? Jakie rozszerzenie? Jeden wybór miałam do klasy medycznej w Częstochowie. Inny wybór padł na pol-ang-geo w której uczyla Pani z geo z mojego gimnazjum. I tam też poszłam.
__
⚡ Dopiero w połowie 2 klasie zaczęłam zastanawiać się "I co po maturze? Czy meteorologia jest dobrym pomysłem?". Po paru dniach rozkminy ogarnęłam,że geografia jest super! Biorę udział w konkursach... Ale nie ma po tym pracy niestety. Znaczy jest 1800zł na reke 😐 Chyba,że jakimś cudem trafi Ci się lepsza fucha. Teraz pytanie w jakich przedmiotach poza geografia czuje się dosyć dobrze? Fizyka i biologia. Hmm ale nie ma takiej klasy. I co teraz? Iść na mat-fiz-inf i nadrabiać 1,5 roku matmy rozszerzonej? Czy męczyć sie na biol-CHEMIE ale z nauczycielkami które nie uczą aż tak dobrze pod klucz jak moja z geo? Jedno rozwiazanie gorsze od drugiego... Albo przenieść się do innej szkoły. To odpadało.
__
⚡ I co zrobiłam? Zostałam z moją kochaną klasą i geografia 💙 Ucząc się po nocach sama biologii i fizyki (w sumie 2 działy ogarnęłam do matury 😂 🙈). I z tym co się nauczyłam postanowiłam pisać maturę. Było ciężko...szczególnie z rozszerzonym ang i rozszerzomym polskim. Plus nie zawieść (aż tak) moją nauczycielke z geo (byłam najlepsza w szkole do końca 2 klasy)
__
⚡Pisałam rozszerzenie z: geografii, biologii i fizyki.
Wyniki nie były zadawalające...ale cóż zrobić. Będę walczyć o marzenia! I podwyższać wyniki.
__
⚡Taka była moja historia z liceum.Mam nadzieję,że was nie zanudziłam😅
A wy mieliście poplątana historie?
Hej! To ja - Nikita. Miałam być meteorologiem... Tak, dobrze przeczytaliście- meteorologiem. Wiecie..ten od przewidywania pogody. __ ⚡Ale zaczne od początku...W gimnazjum bardzo podobala mi sie geografia. Miałam epicka nauczycielke i geo wchodziła mi od tak! Brałam udział w konkursach i olimpiadach... Natomiast biologia. Nauczycielka po prostu wolała robić se herbatki i popychać z wychowawczynią pierdoły niż nas uczyc. Znacie ten typ? Ale lubiałam biologie. O chemii nie wspominę. Nauczyciel który chyba wykładał na jakiejś uczelni...mówił do nas jakbyśmy conajmniej chemie na rozszerzeniu umieli...Dzieki temu Panu nienawidzę chemii... __ ⚡Koniec gimnazjum i pojawił się problem:co teraz? Jakie rozszerzenie? Jeden wybór miałam do klasy medycznej w Częstochowie. Inny wybór padł na pol-ang-geo w której uczyla Pani z geo z mojego gimnazjum. I tam też poszłam. __ ⚡ Dopiero w połowie 2 klasie zaczęłam zastanawiać się "I co po maturze? Czy meteorologia jest dobrym pomysłem?". Po paru dniach rozkminy ogarnęłam,że geografia jest super! Biorę udział w konkursach... Ale nie ma po tym pracy niestety. Znaczy jest 1800zł na reke 😐 Chyba,że jakimś cudem trafi Ci się lepsza fucha. Teraz pytanie w jakich przedmiotach poza geografia czuje się dosyć dobrze? Fizyka i biologia. Hmm ale nie ma takiej klasy. I co teraz? Iść na mat-fiz-inf i nadrabiać 1,5 roku matmy rozszerzonej? Czy męczyć sie na biol-CHEMIE ale z nauczycielkami które nie uczą aż tak dobrze pod klucz jak moja z geo? Jedno rozwiazanie gorsze od drugiego... Albo przenieść się do innej szkoły. To odpadało. __ ⚡ I co zrobiłam? Zostałam z moją kochaną klasą i geografia 💙 Ucząc się po nocach sama biologii i fizyki (w sumie 2 działy ogarnęłam do matury 😂 🙈). I z tym co się nauczyłam postanowiłam pisać maturę. Było ciężko...szczególnie z rozszerzonym ang i rozszerzomym polskim. Plus nie zawieść (aż tak) moją nauczycielke z geo (byłam najlepsza w szkole do końca 2 klasy) __ ⚡Pisałam rozszerzenie z: geografii, biologii i fizyki. Wyniki nie były zadawalające...ale cóż zrobić. Będę walczyć o marzenia! I podwyższać wyniki. __ ⚡Taka była moja historia z liceum.Mam nadzieję,że was nie zanudziłam😅 A wy mieliście poplątana historie?
Hej! Postanowiłam napisać ten post spontanicznie.

Dziś byłam w Warszawie na badaniach.
⚕Byłam świadkiem takiej sytuacji:
Z gabinetu lekarskiego wychodzi pacjent w wieku ok.40 lat. Cały zapłakany i roztrzęsiony. Pan doktor próbuje go uspokajać...ale niestety na daremno. Pacjent właśnie dowiedział się,że ma 3 nowotwór. Żona też roztrzęsiona przytuliła go i wyszli z kliniki. Oboje zapłakani...
__
⚕Jeszcze inna sytuacja w której byłam w szpitalu...na łóżku obok mnie coś się stało pacjentce (byłam półprzytomna więc zbyt dużo nie pamietam) ale słyszałam piiiik! Serce przestało bić. Ktoś wezwal pomoc. Lekarze zaczęli ją reanimować. Pielęgniarka zakryla tym...no...wiecie czym xD po pół godzinie reanimacji lekarz oznajmił zgon. To dokladnie pamietam. I było to przerażające...
__
 Chciałam pomóc,ale nie miałam jak. Ale chcę pomagać ludziom,a ta historia i wiele innych utrzymało mnie jeszcze bardziej w tym przekonaniu. 
__
❤Pójdę na te lekarskie choćby za 5 lat! Ale dostanę się!

#studygram #matura2019 #biologia #fizyka #futuremed #futuredoctor #motywacja
Hej! Postanowiłam napisać ten post spontanicznie. Dziś byłam w Warszawie na badaniach. ⚕Byłam świadkiem takiej sytuacji: Z gabinetu lekarskiego wychodzi pacjent w wieku ok.40 lat. Cały zapłakany i roztrzęsiony. Pan doktor próbuje go uspokajać...ale niestety na daremno. Pacjent właśnie dowiedział się,że ma 3 nowotwór. Żona też roztrzęsiona przytuliła go i wyszli z kliniki. Oboje zapłakani... __ ⚕Jeszcze inna sytuacja w której byłam w szpitalu...na łóżku obok mnie coś się stało pacjentce (byłam półprzytomna więc zbyt dużo nie pamietam) ale słyszałam piiiik! Serce przestało bić. Ktoś wezwal pomoc. Lekarze zaczęli ją reanimować. Pielęgniarka zakryla tym...no...wiecie czym xD po pół godzinie reanimacji lekarz oznajmił zgon. To dokladnie pamietam. I było to przerażające... __ Chciałam pomóc,ale nie miałam jak. Ale chcę pomagać ludziom,a ta historia i wiele innych utrzymało mnie jeszcze bardziej w tym przekonaniu. __ ❤Pójdę na te lekarskie choćby za 5 lat! Ale dostanę się! #studygram  #matura2019  #biologia  #fizyka  #futuremed  #futuredoctor  #motywacja 
Wyniki...nie są złe.
(Biologii i fizyki uczyłam się sama 😅A w sumie raczej biologii. Bez korków)

Idę na #gapyear. + kursy maturalne z matmy i fizyki rozszerzonej 💪Ale atakuje biologię. Będę mieć korepetycje z Panią egzaminator z biologii...Nie liczę na dany konkretny wynik. Im wyżej tym lepiej,a po co robić sobie większą presję? 😁
Wyniki...nie są złe. (Biologii i fizyki uczyłam się sama 😅A w sumie raczej biologii. Bez korków) Idę na #gapyear . + kursy maturalne z matmy i fizyki rozszerzonej 💪Ale atakuje biologię. Będę mieć korepetycje z Panią egzaminator z biologii...Nie liczę na dany konkretny wynik. Im wyżej tym lepiej,a po co robić sobie większą presję? 😁
Moi drodzy.
Dokonało się. Wreszcie koniec. Koniec liceum. 😊 
Patrzajcie co dostałam w nagrodę 😸🙈 Teraz liczy się tylko matura.
Dlatego nie możemy dać sobie na odpoczynek,bo jeszcze przed nami 2 tyg niezłej pracy 👊
Moi drodzy. Dokonało się. Wreszcie koniec. Koniec liceum. 😊 Patrzajcie co dostałam w nagrodę 😸🙈 Teraz liczy się tylko matura. Dlatego nie możemy dać sobie na odpoczynek,bo jeszcze przed nami 2 tyg niezłej pracy 👊