an online Instagram web viewer
  • lilianapetrenko
    #lilianapetrenko
    @lilianapetrenko

Images by lilianapetrenko

Булінг - це  хвороба 21сторіччя. Суспільство поділилося на 2сторони - одна "травить" інша страждає від "травлі". Хоч всі б'ють на сполох через цю проблему в школах та є вона не лише там. В усіх навчальних закладах навіть університетах, де люди здобувають вищу освіту, на робочих місцях, де є колектив і хтось не пасує до неписаних правил колективу. Лише в навчальних закладах - це відбувається відкрито  на очах інших, просто в очі. А в колективах дорослих людей булінг приймає більш витончену форму. Авжеж "індивідуми " стали доросліші тому і форма знущання має відповідати. 
Особисто мені завжди шкода дітей, людей, котрі не пасують тій "еліті" колективу де з них знущаються. Напевно це тому, що я теж страждала від булінгу в школі та деякий час в коледжі. Чесно сказати,  розумію чому це трапилося зі мною: я з бідної родини де пив батько і мама сестра та я були одні в цьому світі, змушені виживати. 
Пам'ятаю, як в коледжі на першому курсі в мене була необхідність отримувати стипендію, адже хотілося допомогти мамі Я на кожній парі старалася показати, що вчуся, що прийшла за знаннями. І звісно жарти від одногрупників про те, що я ботан не забарилися. Та дякувати Богу, в школі в мене утворився імунітет до булінгу. Звісно ще час від часу плакала коли приїжала додому, але все менше сприймала ставлення інших до мене, як щось важливе .
Сьогодні, з впевненість можу сказати, що думка оточуючих мене не хвилює я живу так як мені подобається, можу сказати все, що думаю,не переймаючись за одобрення іншими, вибираю те що робить мене щасливою. А все тому, що колись ті хто хотів зробити мені якомога гірше, своїми вчинками дали важливий урок - "НЕМАЄ ЗНАЧЕННЯ, ЩО ПРО ТЕБЕ ГОВОРИТЬ ХТОСЬ ІНШИЙ АДЖЕ ЦЕ АЖ НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ НА ТВОЄ ЖИТТЯ КОЛИ ТИ ЖИВЕШ ТАК ЯК ТОГО ХОЧЕШ". І доречі шкода мені тих хто сміється, адже вони все життя живуть зручно для інших щоб з них ніхто не сміявся. І лише думають, що щасливі.

Я хочу сказати дякую тим хто мене ображав, тим хто за мене не захистився - ви всі зробили те, чого не хотіли і не сподівалися - навчили жити мене щасливо незважаючи на нікчем цього суспільства.
 #булінг #социум #социальнаяпроблема #instafoto #ні_булінг #lilianapetrenko #янебоюсьсказать
Булінг - це  хвороба 21сторіччя. Суспільство поділилося на 2сторони - одна "травить" інша страждає від "травлі". Хоч всі б'ють на сполох через цю проблему в школах та є вона не лише там. В усіх навчальних закладах навіть університетах, де люди здобувають вищу освіту, на робочих місцях, де є колектив і хтось не пасує до неписаних правил колективу. Лише в навчальних закладах - це відбувається відкрито  на очах інших, просто в очі. А в колективах дорослих людей булінг приймає більш витончену форму. Авжеж "індивідуми " стали доросліші тому і форма знущання має відповідати. Особисто мені завжди шкода дітей, людей, котрі не пасують тій "еліті" колективу де з них знущаються. Напевно це тому, що я теж страждала від булінгу в школі та деякий час в коледжі. Чесно сказати,  розумію чому це трапилося зі мною: я з бідної родини де пив батько і мама сестра та я були одні в цьому світі, змушені виживати. Пам'ятаю, як в коледжі на першому курсі в мене була необхідність отримувати стипендію, адже хотілося допомогти мамі Я на кожній парі старалася показати, що вчуся, що прийшла за знаннями. І звісно жарти від одногрупників про те, що я ботан не забарилися. Та дякувати Богу, в школі в мене утворився імунітет до булінгу. Звісно ще час від часу плакала коли приїжала додому, але все менше сприймала ставлення інших до мене, як щось важливе . Сьогодні, з впевненість можу сказати, що думка оточуючих мене не хвилює я живу так як мені подобається, можу сказати все, що думаю,не переймаючись за одобрення іншими, вибираю те що робить мене щасливою. А все тому, що колись ті хто хотів зробити мені якомога гірше, своїми вчинками дали важливий урок - "НЕМАЄ ЗНАЧЕННЯ, ЩО ПРО ТЕБЕ ГОВОРИТЬ ХТОСЬ ІНШИЙ АДЖЕ ЦЕ АЖ НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ НА ТВОЄ ЖИТТЯ КОЛИ ТИ ЖИВЕШ ТАК ЯК ТОГО ХОЧЕШ". І доречі шкода мені тих хто сміється, адже вони все життя живуть зручно для інших щоб з них ніхто не сміявся. І лише думають, що щасливі. Я хочу сказати дякую тим хто мене ображав, тим хто за мене не захистився - ви всі зробили те, чого не хотіли і не сподівалися - навчили жити мене щасливо незважаючи на нікчем цього суспільства.  #булінг  #социум  #социальнаяпроблема  #instafoto  #ні_булінг  #lilianapetrenko  #янебоюсьсказать