an online Instagram web viewer
 • farzinraad
  farzin rad -فرزين راد
  @farzinraad

Images by farzinraad

قسمت اول آموزش ايتبس بيش از ٣١٠ بازديد تا اين لحظه فقط در دو هفته داشت.
و اين يك ركورد شكني در زمينه آموزش ايتبس و محاسبات سازه در كشور به شمار مياد و هيچ آموزشي در اين حوزه با اين حجم از استقبال رو به رو نشده.
ممنون از همه دوستاني كه اين دوره رو دنبال مي كنند ❤️
و هم اينك قسمت دوم آموزش ايتبس كه استانداردهاي آموزشي در كشور رو كلا تغيير ميده، متود يادگيري در اين دوره بر اساس هرم يادگيري بنيان گذاري شده و اولين دوره آموزش ايتبس در كشور هستيم كه به دانشجويان علاوه بر آموزش تمرين هم مي ديم ، آموزش رايگان ببينيد ، تمرين كنيد و تمرينات خود را به رايگان با ما كركسيون كنيد.
بتهون دنياي محاسبات نواخته شد 😉
منتظر تمرينات شما در گروه تلگراميمون هستيم
جهت عضويت در گروه تلگرامي به شماره 09197320431 در تلگرام پيام دهيد.
#ايتبس #آموزش_ايتبس #محاسبات_سازه #آموزش_مجازي_ايتبس #آموزش_محاسبات_سازه #طراحي_سازه #طراحي_ساختمان
قسمت اول آموزش ايتبس بيش از ٣١٠ بازديد تا اين لحظه فقط در دو هفته داشت. و اين يك ركورد شكني در زمينه آموزش ايتبس و محاسبات سازه در كشور به شمار مياد و هيچ آموزشي در اين حوزه با اين حجم از استقبال رو به رو نشده. ممنون از همه دوستاني كه اين دوره رو دنبال مي كنند ❤️ و هم اينك قسمت دوم آموزش ايتبس كه استانداردهاي آموزشي در كشور رو كلا تغيير ميده، متود يادگيري در اين دوره بر اساس هرم يادگيري بنيان گذاري شده و اولين دوره آموزش ايتبس در كشور هستيم كه به دانشجويان علاوه بر آموزش تمرين هم مي ديم ، آموزش رايگان ببينيد ، تمرين كنيد و تمرينات خود را به رايگان با ما كركسيون كنيد. بتهون دنياي محاسبات نواخته شد 😉 منتظر تمرينات شما در گروه تلگراميمون هستيم جهت عضويت در گروه تلگرامي به شماره 09197320431 در تلگرام پيام دهيد. #ايتبس  #آموزش_ايتبس  #محاسبات_سازه  #آموزش_مجازي_ايتبس  #آموزش_محاسبات_سازه  #طراحي_سازه  #طراحي_ساختمان 
فردا شب مسير زندگي خيلي ها تغيير ميكنه ، در اين دوره بنيان گذار سيستمي هستيم كه كل مسير آموزشي كشور رو براي هميشه تغيير ميده ، از فردا شب دنيا ديگه مثل سابق نميشه و به تك تك كسايي كه به اين دوره ميان يك تبريك ويژه ميگم چون شما ها جزو خاص ترين ها هستيد و اولين گروهي هستيد كه با متودي جديد آموزش ميبينيد.
#خلاقيت #آموزش #آموزشي #ايتبس #آموزش_ايتبس #etabs #csietabs #csi #csiamerica #safe #sap2000 #محاسبات_سازه #طراحي_سازه #آموزش_طراحي_ساختمان #فرزين_راد #ژوپيترديزاين #farzinrad #jupiterdesign #structure #tehran
فردا شب مسير زندگي خيلي ها تغيير ميكنه ، در اين دوره بنيان گذار سيستمي هستيم كه كل مسير آموزشي كشور رو براي هميشه تغيير ميده ، از فردا شب دنيا ديگه مثل سابق نميشه و به تك تك كسايي كه به اين دوره ميان يك تبريك ويژه ميگم چون شما ها جزو خاص ترين ها هستيد و اولين گروهي هستيد كه با متودي جديد آموزش ميبينيد. #خلاقيت  #آموزش  #آموزشي  #ايتبس  #آموزش_ايتبس  #etabs  #csietabs  #csi  #csiamerica  #safe  #sap2000  #محاسبات_سازه  #طراحي_سازه  #آموزش_طراحي_ساختمان  #فرزين_راد  #ژوپيترديزاين  #farzinrad  #jupiterdesign  #structure  #tehran 
از امروز هر گونه كپي برداري از ايده ها رو به اين شكل معرفي خواهم كرد 😂
از امروز هر گونه كپي برداري از ايده ها رو به اين شكل معرفي خواهم كرد 😂
My New Render , Inspired by GTA 
3ds max
Vray
photoshop
---------------
modeling archexterior
Render by Farzin Rad
#3dsmax #autodesk #choasgroup #ronenbekerman #photoshop #evermotion #evermotion3d #render #cgafrica #cg #archexterior #gta5 #gta #houzz #archdaily #gtaonline #farzinrad
خونه ، جايي كه من در اون متولد شدم
دلار ٢٠ تومني سلام
#nolanism
خونه ، جايي كه من در اون متولد شدم دلار ٢٠ تومني سلام #nolanism 
American Dream-رویای آمریکایی:
از زمانی که خودم رو شناختم , عاشق این بودم که در این کشور باشم , درش زندگی کنم , وشاید قسمتی از تاریخ سازی دنیا رو انجام بدم.
در طول دوره زندگیم به کشورهای مختلف و فرهنگ های مختلفی علاقه مند شدم , از ژاپن و کره و چین گرفته تا انگلستان و اسکاتلند و سویس , ولی خوب آمریکا یه جای دیگست.
چرا که بهترین های دنیا در بهترین نقطه دنیا در کنار هم جمع شدند.
بهترین ها را خلق می کنند و به کل دنیا عرضه می کنند.
اما بعد از یه مدت فهمیدم که رفتن به آمریکا برای من شاید تا مدت ها یک رویا باشه که شاید اصلا بهش نرسم و جزو غیر ممکن ها و ممنوع هایی باشه که به جبر جغرافیایی بهش دچار شدیم.
اما این پایان ماجرا برای من نبود , از روزی که فهمیدم شاید نتونم هرگز به آمریکا برم , یک قول به خودم دادم , تا جایی که میتونم آمریکایی زندگی کنم حتی در کشوری مثل ایران.
ولی هر چیزی یک تاوانی داره , "زندگی به سبک آمریکایی نیازمند تغییره , تغییراتی که باید مداوم باشه و دائمی , تغییرات باید انجام بشند بدون فکر کردن به نتیجه اشون , چون ما اومدیم که کاری رو انجام بدیم و خوب یا بد بودن اون رو فقط بعد از انجام دادنش میفهمیم , پس اگر خوب بود که خوش به حالمون و اگر بد بود , بر میگردیم و اصلاحش میکنیم."
هر تغییری جدا از خوب و یا بد بودنش باید انجام بشه , همین جمله برای من یعنی شروع 24 ساعتی که درش هستم.
شاید برای همین باشه که به ده ها نرم افزار کامپیوتری مسلط شدم , از اکسل و افیس ساده گرفته تا نرم افزارهای طراحی سازه و ساختمان مثل ایتبس و سیف و سپ و رویت و روبات و ... , نرم افزارهای گرافیکی مثل مکس و ویری و کرونا و فوتوشاپ و افتر افکت و ... , نرم افزارهای ویرایش فیلم مثل پریمیر , راه اندازی سایت و سئو و تکنیک های مرتبط با اون , و حتی نرم افزارهای پرزنتینگ مثل پرزی و کپتیویت و ... , حتی الان که دارم وارد دنیای واقعیت مجازی میشم هم بر همین اصل و اساس دارم جلو میرم.
اما تغییرات بهایی داره و همونطور که گفتم همیشه خوب نیست.
در زندگی من هر 4 یا 5 سال این تغییرات به یک باره یک مسیر جدید بهم میده و کلا مثل لباسی که میره تو ماشین لباسشویی یه چرخش خیلی خیلی بزرگ میزنه و بعد ادامه کار رو میره جلو.
بازه چرخشی این تغییرات معمولا از مهر ماه شروع میشه و تا مهر ماه سال بعدی ادامه داره , سال پیش دوره 5 ساله تغییرات من بود و از مهر ماه سال پیش سال خیلی بدی بود.
ولی الان اینجاییم و اول مهر ماه 😀
و از الان موتور تغییرات جدی من قراره روشن بشه.
ادامه در كامنت اول...
American Dream-رویای آمریکایی: از زمانی که خودم رو شناختم , عاشق این بودم که در این کشور باشم , درش زندگی کنم , وشاید قسمتی از تاریخ سازی دنیا رو انجام بدم. در طول دوره زندگیم به کشورهای مختلف و فرهنگ های مختلفی علاقه مند شدم , از ژاپن و کره و چین گرفته تا انگلستان و اسکاتلند و سویس , ولی خوب آمریکا یه جای دیگست. چرا که بهترین های دنیا در بهترین نقطه دنیا در کنار هم جمع شدند. بهترین ها را خلق می کنند و به کل دنیا عرضه می کنند. اما بعد از یه مدت فهمیدم که رفتن به آمریکا برای من شاید تا مدت ها یک رویا باشه که شاید اصلا بهش نرسم و جزو غیر ممکن ها و ممنوع هایی باشه که به جبر جغرافیایی بهش دچار شدیم. اما این پایان ماجرا برای من نبود , از روزی که فهمیدم شاید نتونم هرگز به آمریکا برم , یک قول به خودم دادم , تا جایی که میتونم آمریکایی زندگی کنم حتی در کشوری مثل ایران. ولی هر چیزی یک تاوانی داره , "زندگی به سبک آمریکایی نیازمند تغییره , تغییراتی که باید مداوم باشه و دائمی , تغییرات باید انجام بشند بدون فکر کردن به نتیجه اشون , چون ما اومدیم که کاری رو انجام بدیم و خوب یا بد بودن اون رو فقط بعد از انجام دادنش میفهمیم , پس اگر خوب بود که خوش به حالمون و اگر بد بود , بر میگردیم و اصلاحش میکنیم." هر تغییری جدا از خوب و یا بد بودنش باید انجام بشه , همین جمله برای من یعنی شروع 24 ساعتی که درش هستم. شاید برای همین باشه که به ده ها نرم افزار کامپیوتری مسلط شدم , از اکسل و افیس ساده گرفته تا نرم افزارهای طراحی سازه و ساختمان مثل ایتبس و سیف و سپ و رویت و روبات و ... , نرم افزارهای گرافیکی مثل مکس و ویری و کرونا و فوتوشاپ و افتر افکت و ... , نرم افزارهای ویرایش فیلم مثل پریمیر , راه اندازی سایت و سئو و تکنیک های مرتبط با اون , و حتی نرم افزارهای پرزنتینگ مثل پرزی و کپتیویت و ... , حتی الان که دارم وارد دنیای واقعیت مجازی میشم هم بر همین اصل و اساس دارم جلو میرم. اما تغییرات بهایی داره و همونطور که گفتم همیشه خوب نیست. در زندگی من هر 4 یا 5 سال این تغییرات به یک باره یک مسیر جدید بهم میده و کلا مثل لباسی که میره تو ماشین لباسشویی یه چرخش خیلی خیلی بزرگ میزنه و بعد ادامه کار رو میره جلو. بازه چرخشی این تغییرات معمولا از مهر ماه شروع میشه و تا مهر ماه سال بعدی ادامه داره , سال پیش دوره 5 ساله تغییرات من بود و از مهر ماه سال پیش سال خیلی بدی بود. ولی الان اینجاییم و اول مهر ماه 😀 و از الان موتور تغییرات جدی من قراره روشن بشه. ادامه در كامنت اول...
کریستوفر نولان: »سه بار به سینما رفتم و "لالالند" رو دیدم تا بهم اثبات شد یک شاهکار هنری بی نقصه و جزو آثاری خواهد بود که در تاریخ ماندگار خواهد شد«
همین یک جمله برای من کافی بود که در کمتر از یک روز این فیلم رو دانلود کنم و ببینم.
و برای منی که سبکی جز نولانیسم و وایچوفسکیسم (کارگردانی شده توسط نولان و یا وایچوفسکی ها) رو قبول ندارم و حتی هانس زیمر هم اون رو آهنگ سازی نکرده , تبدیل بشه به بهترین فیلمی که در کل طول دوره زندگیم دیدم.
با اختلاف خیلی خیلی زیاد , این فیلم بهترین فیلمی هست که تو عمرم دیدم.
این فیلم بازی با زمان نداره , این فیلم مفهوم های اولیه بشریت و تاریخ انسانی و قدرت اختیار ما رو به چالش نمیکشه , در مورد هوش مصنوعی و واقعیت مجازی و واقعیت افزوده هم نیست.
شما رو به لایه های مختلف خواب نمیبره و در اونجا ذهنتون رو مثل اینسپشن کنترل نمیکنه.
این فیلم فقط در مورد جدالی بین دیوانگی ( حرف مردم) و جرات (حرف خودت) هست.جدالی بر سر آرزوها یا یک رویای دست نیافتنی .
این فیلم در کمال ناباوری یک فیلم موزیکاله و برای کسی که از سبک موزیکال متنفر هست , یک معجره هست که این فیلم بشه بهترین فیلم زندگیش.
فیلمی که اگر بخوام ازش تعریف کنم , کاری جز خراب کردنش انجام ندادم , چون زیبایی این فیلم در کلمات نمیگنجه.
این فیلم از خیلی جهات می تونه زندگی شما رو تحت تاثیر قرار بده , به عنوان مثال من رو یکی از فن های سبک جاز (بخوانید جَز) کرد. یک اشتیاق درونی برای نواختن یک قطعه موسیقی در درون من ایجاد کرد. که تبدیل شده به یکی از بزرگترین آرزوهایی که در عمرم در حال حاظر دارم.
این ویدیو هم لحظات اولیه این فیلم هست که فقط کافیه به معنی و مفهوم متن این آهنگ توجه کنید تا با بخشی از شاهکاری که قرار هست ببینید رو به رو بشید.
پ.ن1:کل این صحنه 4 دقیقه و 22 ثانیه ای که دیدید بدون حتی یک کات , فیلم برداری انجام شده به بیان دیگه این سکانس فیلم بدون حتی یک ثانیه توقف انجام شده.
پ.ن2:این صحنه یکی از پر هزینه ترین صحنه های این فیلم هست و دلیلش هم در پارت آخر خواهید فهمید:)
پ.ن3:کارگردان این فیلم همان کارگردان فیلم ویپلیش هست که اون هم در مورد سبک جَز هست.
پ.ن4:ایده پردازی این فیلم از دوران نوجوانی کارگردان شروع میشه و در دوره دانشگاهش به اتمام میرسه و بعد از اون ایده نهایی فیلمنامه پخته میشه.
پ.ن5:این فیلم کاندید اسکار شد ولی به دلایل اسکاری(بخوانید سیاسی) یک فیلم در مورد حقوق سیاه پوست ها برنده نهایی شد.
پ.ن6:پست خودمه دوست دارم پی نوشت زیاد بزنم 😅.
#لالالند #lalaland #emmastone #rayangosling
کریستوفر نولان: »سه بار به سینما رفتم و "لالالند" رو دیدم تا بهم اثبات شد یک شاهکار هنری بی نقصه و جزو آثاری خواهد بود که در تاریخ ماندگار خواهد شد« همین یک جمله برای من کافی بود که در کمتر از یک روز این فیلم رو دانلود کنم و ببینم. و برای منی که سبکی جز نولانیسم و وایچوفسکیسم (کارگردانی شده توسط نولان و یا وایچوفسکی ها) رو قبول ندارم و حتی هانس زیمر هم اون رو آهنگ سازی نکرده , تبدیل بشه به بهترین فیلمی که در کل طول دوره زندگیم دیدم. با اختلاف خیلی خیلی زیاد , این فیلم بهترین فیلمی هست که تو عمرم دیدم. این فیلم بازی با زمان نداره , این فیلم مفهوم های اولیه بشریت و تاریخ انسانی و قدرت اختیار ما رو به چالش نمیکشه , در مورد هوش مصنوعی و واقعیت مجازی و واقعیت افزوده هم نیست. شما رو به لایه های مختلف خواب نمیبره و در اونجا ذهنتون رو مثل اینسپشن کنترل نمیکنه. این فیلم فقط در مورد جدالی بین دیوانگی ( حرف مردم) و جرات (حرف خودت) هست.جدالی بر سر آرزوها یا یک رویای دست نیافتنی . این فیلم در کمال ناباوری یک فیلم موزیکاله و برای کسی که از سبک موزیکال متنفر هست , یک معجره هست که این فیلم بشه بهترین فیلم زندگیش. فیلمی که اگر بخوام ازش تعریف کنم , کاری جز خراب کردنش انجام ندادم , چون زیبایی این فیلم در کلمات نمیگنجه. این فیلم از خیلی جهات می تونه زندگی شما رو تحت تاثیر قرار بده , به عنوان مثال من رو یکی از فن های سبک جاز (بخوانید جَز) کرد. یک اشتیاق درونی برای نواختن یک قطعه موسیقی در درون من ایجاد کرد. که تبدیل شده به یکی از بزرگترین آرزوهایی که در عمرم در حال حاظر دارم. این ویدیو هم لحظات اولیه این فیلم هست که فقط کافیه به معنی و مفهوم متن این آهنگ توجه کنید تا با بخشی از شاهکاری که قرار هست ببینید رو به رو بشید. پ.ن1:کل این صحنه 4 دقیقه و 22 ثانیه ای که دیدید بدون حتی یک کات , فیلم برداری انجام شده به بیان دیگه این سکانس فیلم بدون حتی یک ثانیه توقف انجام شده. پ.ن2:این صحنه یکی از پر هزینه ترین صحنه های این فیلم هست و دلیلش هم در پارت آخر خواهید فهمید:) پ.ن3:کارگردان این فیلم همان کارگردان فیلم ویپلیش هست که اون هم در مورد سبک جَز هست. پ.ن4:ایده پردازی این فیلم از دوران نوجوانی کارگردان شروع میشه و در دوره دانشگاهش به اتمام میرسه و بعد از اون ایده نهایی فیلمنامه پخته میشه. پ.ن5:این فیلم کاندید اسکار شد ولی به دلایل اسکاری(بخوانید سیاسی) یک فیلم در مورد حقوق سیاه پوست ها برنده نهایی شد. پ.ن6:پست خودمه دوست دارم پی نوشت زیاد بزنم 😅. #لالالند  #lalaland  #emmastone  #rayangosling 
شما هر چه قدر هم عاشق كارتون باشيد ، باز هم يك سري وقتا ، به يه حس خوب نياز داريد.
حسي كه ارامش رو براتون به وجود بياره ، و يه حس خاص بودن رو بهتون بده.
اين حس رو ميتونيد با انجام پروژه هاي شخصي و دلي خودتون تجربه كنيد.
خوشبختانه در دوره دانشگاه اينقدر وقت خالي داشتم كه با چندين و چند پروژه دلي براي خودم اين حس رو به وجود بيارم.
سري قبلي اين حس مربوط ميشد به مدلسازي مجتمع لوتوس فرزاد دليري در تري دي مكس كه لوگو كانال ژوپيتر در تلگراممون هم هست.
الان بيش از يك سال شده كه از اون حس ها رو نداشتم و الان ميخوام دست به پيچيده ترين كاري كه تا حالا انجام دادم بزنم.
پروژه F House كه از بيس بيس ، يعني طراحي معماري قراره خودم انجامش بدم.
اولين طراحي معماري بر اساس سبك مينيمال كه احتمال زياد يك سازه ويلايي باشه ، پروژه اي كه نميدونم كي تموم ميشه يا حتي چه طوري تموم ميشه؟ولي ميدونم قراره چه طور شروع بشه با اولين حرف اسمم 😎 F House 😅
#F_house #fhouse
شما هر چه قدر هم عاشق كارتون باشيد ، باز هم يك سري وقتا ، به يه حس خوب نياز داريد. حسي كه ارامش رو براتون به وجود بياره ، و يه حس خاص بودن رو بهتون بده. اين حس رو ميتونيد با انجام پروژه هاي شخصي و دلي خودتون تجربه كنيد. خوشبختانه در دوره دانشگاه اينقدر وقت خالي داشتم كه با چندين و چند پروژه دلي براي خودم اين حس رو به وجود بيارم. سري قبلي اين حس مربوط ميشد به مدلسازي مجتمع لوتوس فرزاد دليري در تري دي مكس كه لوگو كانال ژوپيتر در تلگراممون هم هست. الان بيش از يك سال شده كه از اون حس ها رو نداشتم و الان ميخوام دست به پيچيده ترين كاري كه تا حالا انجام دادم بزنم. پروژه F House كه از بيس بيس ، يعني طراحي معماري قراره خودم انجامش بدم. اولين طراحي معماري بر اساس سبك مينيمال كه احتمال زياد يك سازه ويلايي باشه ، پروژه اي كه نميدونم كي تموم ميشه يا حتي چه طوري تموم ميشه؟ولي ميدونم قراره چه طور شروع بشه با اولين حرف اسمم 😎 F House 😅 #F_house  #fhouse 
كپشن با شما ...
كپشن با شما ...
-من دنبال دردسر نيستم
=چه زندگي وحشتناكي داري
زندگي بدون چالش = خواب زمستوني خرس ها
پ.ن:اين پست در تكميل پست استيو جابز كه چند پست قبل تر گذاشتمش هست
-من دنبال دردسر نيستم =چه زندگي وحشتناكي داري زندگي بدون چالش = خواب زمستوني خرس ها پ.ن:اين پست در تكميل پست استيو جابز كه چند پست قبل تر گذاشتمش هست
امشب منتظر قسمت جديد آموزش اكسل از ژوپيتر ديزاين باشيد 😍
يك قسمت شگفت انگيز از سري آموزش هاي طراحي سازه #اكسل #طراحي_سازه #ايتبس #بار_برف #بارگذاري #بارگذاري سازه
عكس اول : وله ژوپيتر ديزاين قبل از پخش ويديو ها
عكس دوم: وله شبكه نسيم در بخش نسيم دانش

يعني حتي شبكه هاي ملي هم از رو ما كپي مي كنند 😂

باعث افتخار هست كه اولين استارت آپ عمراني معماري كشور در كمتر از يك سال جوري پيشرفت كرده توسط شبكه هاي دولتي هم ديده ميشه و ازش كپي ميشه 😎💪🏻 واقعا خستگيمون در رفت 😍😍
#شبكه_نسيم #نسيم_دانش #كپي_رايت #ايران #تلويزيون #رسانه_ملي #استارت_آپ
عكس اول : وله ژوپيتر ديزاين قبل از پخش ويديو ها عكس دوم: وله شبكه نسيم در بخش نسيم دانش يعني حتي شبكه هاي ملي هم از رو ما كپي مي كنند 😂 باعث افتخار هست كه اولين استارت آپ عمراني معماري كشور در كمتر از يك سال جوري پيشرفت كرده توسط شبكه هاي دولتي هم ديده ميشه و ازش كپي ميشه 😎💪🏻 واقعا خستگيمون در رفت 😍😍 #شبكه_نسيم  #نسيم_دانش  #كپي_رايت  #ايران  #تلويزيون  #رسانه_ملي  #استارت_آپ 
بعد از بازديد نمايشگاه صنعت ساختمان ، يك ممد استيك از نوع اسپشيالش ميچسپه 😁 (البته اين براي ديروز بود)
پ.ن١: گزارشش امشب يا فردا اماده ميشه نمايشگاه

پ.ن٢: هر چي ميگي خودتي 😂 و به روح هم هيچ گونه اعتقادي ندارم 😁😂 آهنگ هم هيچ ربطي به چالش كي كي نداره ، فقط چون دوست داشتم گذاشتم 😅
بعد از بازديد نمايشگاه صنعت ساختمان ، يك ممد استيك از نوع اسپشيالش ميچسپه 😁 (البته اين براي ديروز بود) پ.ن١: گزارشش امشب يا فردا اماده ميشه نمايشگاه پ.ن٢: هر چي ميگي خودتي 😂 و به روح هم هيچ گونه اعتقادي ندارم 😁😂 آهنگ هم هيچ ربطي به چالش كي كي نداره ، فقط چون دوست داشتم گذاشتم 😅
بازديد از نمايشگاه صنعت ساختمان
منتظر گزارش ويژه ما باشيد
آدرس پيج ژوپيتر در اينستاگرام: @jupiter.design
بازديد از نمايشگاه صنعت ساختمان منتظر گزارش ويژه ما باشيد آدرس پيج ژوپيتر در اينستاگرام: @jupiter.design
اين هم رتبه كنكور من 😂
اين هم رتبه كنكور من 😂
دنيا همينه كه هست
يه زندگي كن و خودت رو توي دردسر ننداز.

نه ، من آدم تنبليم ، حس و حال تغيير خودم با دنيا رو ندارم ، بلكه دنيا رو با خودم تغيير ميدم
چون زندگي بدون دردسر هيچ ارزشي نداره
چون من يك "ديوانه ام" 
چون من خلق كردن رو دوست دارم
چون من ياد گرفتم كه بدون ساختن طبقه ١٠- نميتوني پنت هاوس رو بسازي و به طبقه آخر برسي
مهم نيست بهاش چه قدر تلاش باشه
من كه آماده ام ، بزن بريم 😉
دنيا همينه كه هست يه زندگي كن و خودت رو توي دردسر ننداز. نه ، من آدم تنبليم ، حس و حال تغيير خودم با دنيا رو ندارم ، بلكه دنيا رو با خودم تغيير ميدم چون زندگي بدون دردسر هيچ ارزشي نداره چون من يك "ديوانه ام" چون من خلق كردن رو دوست دارم چون من ياد گرفتم كه بدون ساختن طبقه ١٠- نميتوني پنت هاوس رو بسازي و به طبقه آخر برسي مهم نيست بهاش چه قدر تلاش باشه من كه آماده ام ، بزن بريم 😉
جواب نه براي او معني نداشت ، حتي در برابر مرگ ، زماني كه اتوبوسش رفت ته دره.
اولين زن جهان كه موفق به كسب جايزه فيلدز شد.
در ماه سرطان به وسيله سرطان دار فاني را وداع گفت.
امروز يك سال شد كه در دنيا نيست و دنيا بدون #مريم_ميرزاخاني جاي قشنگ تري نيست.
شخصي كه يك تنه ، استانداردهاي جديدي رو خلق كرد.
روحت شاد و يادت براي ما تا ابد گراميست.
جواب نه براي او معني نداشت ، حتي در برابر مرگ ، زماني كه اتوبوسش رفت ته دره. اولين زن جهان كه موفق به كسب جايزه فيلدز شد. در ماه سرطان به وسيله سرطان دار فاني را وداع گفت. امروز يك سال شد كه در دنيا نيست و دنيا بدون #مريم_ميرزاخاني  جاي قشنگ تري نيست. شخصي كه يك تنه ، استانداردهاي جديدي رو خلق كرد. روحت شاد و يادت براي ما تا ابد گراميست.
بهترينه 😍
#houseofcards