an online Instagram web viewer
  • demem_0_ki
    Siyaha Boyanmış Gelincik
    @demem_0_ki

Images by demem_0_ki

"Kor ateşler düşsün böğrüme, alevlerde yanayım! Kopsun her bir parçam rüzgara karışayım! Kargalar çöplensin leşimde, kemiklerim un ufak olsun! Ama ulaşmasın toprağa, olmasın bir mezarım! Silinsin adım ademoğlu defterinden, kimsenin anısı olmayım!.... razıyım, hiç üzülmeden razıyım.... ben ki en ağır hakarete layıksam razıyım..... anam karı neden doğurdun beni, neydi bana kastın! Hangi günahın diyetiyim! Nasıl becerdim ben bu kadar kötü olmayı, hangi zebbaniden döllendim ben!!! Gökyüzü maviymiş, güneş sıcakmış banane!!! Karışsın hepsi birbirine, gök yere geçsin!!!! Acım biter mi!!! Derdim yiter mi!!! İflah olmam ki ben"... aniden biri çarptı omuzuna adamın.... olduğu yerde sıçradı, kendine geldi.... korktu, çok korktu adam.... beynine kazınan bu dizeler ilkti, yeniydi... bilmediği bir yanı fışkırırcasına ortaya çıkıyordu sanki.... yaktı bir sigara, yürüdü karanlığa....... (photo by @pentagram34) .
.
Yok kimse ile bir sıkıntım... ben ne isem O'yum.... elbet benim de bir yüreğim var ama biçimi, içi, dışı, kulakçığı, karıncığı her ne haltı varsa sahipli, dokunulmaz.... o kendini bilir ve o'na ait olduğunu bilir... bilmezse de kendi gerizekalılığıdır bişey yapamam.....
.
.
İyi geceler
.
.
🐞☕🍀
"Kor ateşler düşsün böğrüme, alevlerde yanayım! Kopsun her bir parçam rüzgara karışayım! Kargalar çöplensin leşimde, kemiklerim un ufak olsun! Ama ulaşmasın toprağa, olmasın bir mezarım! Silinsin adım ademoğlu defterinden, kimsenin anısı olmayım!.... razıyım, hiç üzülmeden razıyım.... ben ki en ağır hakarete layıksam razıyım..... anam karı neden doğurdun beni, neydi bana kastın! Hangi günahın diyetiyim! Nasıl becerdim ben bu kadar kötü olmayı, hangi zebbaniden döllendim ben!!! Gökyüzü maviymiş, güneş sıcakmış banane!!! Karışsın hepsi birbirine, gök yere geçsin!!!! Acım biter mi!!! Derdim yiter mi!!! İflah olmam ki ben"... aniden biri çarptı omuzuna adamın.... olduğu yerde sıçradı, kendine geldi.... korktu, çok korktu adam.... beynine kazınan bu dizeler ilkti, yeniydi... bilmediği bir yanı fışkırırcasına ortaya çıkıyordu sanki.... yaktı bir sigara, yürüdü karanlığa....... (photo by @pentagram34) . . Yok kimse ile bir sıkıntım... ben ne isem O'yum.... elbet benim de bir yüreğim var ama biçimi, içi, dışı, kulakçığı, karıncığı her ne haltı varsa sahipli, dokunulmaz.... o kendini bilir ve o'na ait olduğunu bilir... bilmezse de kendi gerizekalılığıdır bişey yapamam..... . . İyi geceler . . 🐞☕🍀
Tahin-pekmez üzerine bol tuz-2

nihayet 4. paragrafa gelebildin ☺gel bakalım şöyle, dik ordan bir shot daha, biraz hüzünlen, biraz hayıflan, belki biraz da ağlarsın. ama kimsenin yanında ağlama, yatakta ağlarsın. 
nitekim ayrıldınız. burada en kötü olay ne biliyor musun? zaman kaybı..paragraflar arası atlarken anlamadın mı? bu iş sadece zaman kaybı. geri gelir mi? gelmez. ne olacak şimdi? kaç yıl ömrün? ne kadar zaman kaybettin? 
UĞUR: aklında fikrinde olmayana aşık olursun genelde. Öyle hesabı kitabı olmadan kapılır gidersin.... bazen karşılığı vardır, çoğu zamanda yoktur. Anasını satayım zaten kuralı yok ki bu belanın, ölçüsü mizanı yok ki. Eğer şanslıysan yoktur karşılığı hele allahın sevgili kulu isen muhatabanın haberi bile olmaz... ama ya çakışıyorsa yüreklerin yolu? Birbirinden habersiz aynı yolda yürüyorsan o zaman ne olacak? Karşılaşmamak, yakınlaşmamak mümkün mü? 
Kesişti yollar, bakıştı kalpler, eyvallah.... bana müsade diyerek kaçabilecek kadar yürekli misin? Görmedim duymadım daha o kadar beceriklisini... hele birde geçmişten yaralıysa bu ikili ve yaraları konuştuysa, daha da beteri o yaralar kendi aralarında " ilacım sensin" dediyse yandı gülüm keten helva. Çünki o yaralar aşkın içine adı "tecrübe" kendi "kıskançlık" denen mezbeleyi de beraberin de taşıdı. 
Aşkın büyüsü dedikleri o zıkkım olmazları göstermez ilk başta... kalbinin gümbürtüsü aklının haykırışlarını bastırır... ağzın kulaklarında, sırıtıp dururken aklına hangi kötülük yada zorluk gelir ki? Geldiğinde de zaten olan olmuştur... aşkın ortasına dalmıştır didişmeler, kavgalar.... tatlı bir anıdır sadece ilk dokunuşlar yada öpüşler.. hatırlamazsın bile artık öpmenin kavgadan daha tatlı olduğunu... bu aşk başlasın diye uğraşmamışken, bu aşk bitmesin diye uğraşmak yormuş yerle bir etmiştir ikisini de... biter mi? Evet biter... hayaller kabus olur mu? Evet olur.... yollar ayrılır..O yollar zaten eller birleştiğinde ayrılmıştır... sen artık eski sen misin? Hayır değilsin... çünki sen "biz" olucaz derken değişmiştin, yeniden sen olunca bir daha değiştin..
Tahin-pekmez üzerine bol tuz-2 nihayet 4. paragrafa gelebildin ☺gel bakalım şöyle, dik ordan bir shot daha, biraz hüzünlen, biraz hayıflan, belki biraz da ağlarsın. ama kimsenin yanında ağlama, yatakta ağlarsın.  nitekim ayrıldınız. burada en kötü olay ne biliyor musun? zaman kaybı..paragraflar arası atlarken anlamadın mı? bu iş sadece zaman kaybı. geri gelir mi? gelmez. ne olacak şimdi? kaç yıl ömrün? ne kadar zaman kaybettin?  UĞUR: aklında fikrinde olmayana aşık olursun genelde. Öyle hesabı kitabı olmadan kapılır gidersin.... bazen karşılığı vardır, çoğu zamanda yoktur. Anasını satayım zaten kuralı yok ki bu belanın, ölçüsü mizanı yok ki. Eğer şanslıysan yoktur karşılığı hele allahın sevgili kulu isen muhatabanın haberi bile olmaz... ama ya çakışıyorsa yüreklerin yolu? Birbirinden habersiz aynı yolda yürüyorsan o zaman ne olacak? Karşılaşmamak, yakınlaşmamak mümkün mü? Kesişti yollar, bakıştı kalpler, eyvallah.... bana müsade diyerek kaçabilecek kadar yürekli misin? Görmedim duymadım daha o kadar beceriklisini... hele birde geçmişten yaralıysa bu ikili ve yaraları konuştuysa, daha da beteri o yaralar kendi aralarında " ilacım sensin" dediyse yandı gülüm keten helva. Çünki o yaralar aşkın içine adı "tecrübe" kendi "kıskançlık" denen mezbeleyi de beraberin de taşıdı. Aşkın büyüsü dedikleri o zıkkım olmazları göstermez ilk başta... kalbinin gümbürtüsü aklının haykırışlarını bastırır... ağzın kulaklarında, sırıtıp dururken aklına hangi kötülük yada zorluk gelir ki? Geldiğinde de zaten olan olmuştur... aşkın ortasına dalmıştır didişmeler, kavgalar.... tatlı bir anıdır sadece ilk dokunuşlar yada öpüşler.. hatırlamazsın bile artık öpmenin kavgadan daha tatlı olduğunu... bu aşk başlasın diye uğraşmamışken, bu aşk bitmesin diye uğraşmak yormuş yerle bir etmiştir ikisini de... biter mi? Evet biter... hayaller kabus olur mu? Evet olur.... yollar ayrılır..O yollar zaten eller birleştiğinde ayrılmıştır... sen artık eski sen misin? Hayır değilsin... çünki sen "biz" olucaz derken değişmiştin, yeniden sen olunca bir daha değiştin..
Tahin-pekmez üzerine bol ttuz-1
.
.

Masa üzerinde bir toprak kase... içi tepeleme tahin pekmez dolu... içinde 2 kaşık... kaşıklardan biri Aylin'in tarafında, biri Uğur'un tarafında.... kasenin yanında 6 bardak duruyor... dudakları tuzla kaplanmış, içinde portakal suyu  var... 3'ü Aylin'in tarafında, 3'ü Uğur'un.... karşılıklı oturmuşlar... önlerinde birer pc açık... birbirlerinin ekranını görmüyorlar... konuşmak yasak, ses çıkarmak, mimik yapmak yasak... ikisininde üzerinde birer siyah tişört var.... birbirlerine dik dik bakıyorlar...ikisi de aynı anda kaşıklara uzanıyor, birer kaşık kaseden alıp içiyorlar ve daha yutmadan birer shot' ı kafalara dikiyorlar... sonra parmaklar çalışmaya başlıyor... AYLİN : şimdi bu beyaz ve temiz sayfayı, o kadar klişe anlatımlarla dolduracağım ki, okurken sıkılıp yarısında kapatacaksın. nereden başlayacağımı da bilmiyorum ama bir şekilde girizgah yapmalıyım.

tanımayı istediğin bir insanla yakınlaşarak duygusal bir ilişkiye başladın. her şey çok güzel, kalpler yakın, fikirler yakın, görüşler yakın. daha fazla yakınlaştın, şimdi ise kalpler uzak, fikirler uzak, görüşler uzak. ne oldu birden bire? tartışmalar alevlendi. kalp kırmalar başladı. daha ileri gittiniz. hakaretler başladı. nerede hata yaptın? ya da nerede hata gördün. tanımayı istiyordun… kim kendini yanlış anlattı? kimse. kim yanlış anladı? kimse? sebep var mı? sana göre yok, ama ona göre var. yine soruyorum. sebep var mı? şimdi ona göre yok sana göre var. 
barıştınız. sözler verildi. özürler dilendi. şimdi ne mi oldu? aradan zaman geçti. ikinci paragrafın ikinci cümlesine geri döndün. hatta üçüncü paragrafa başladın. sonra ne oldu? üçüncü paragrafın 4. cümlesine döndün. bu döngü birkaç kez
cümlesine döndün. bu döngü birkaç kez tekrarladı. bu arada ne mi oldu? duygusal buhranlar oldu, sinir bozukluları oldu, pişmanlıklar oldu, ben ne malmışım diye hayıflanıldı. sonra ne oldu? ikinci paragrafın ikinci cümlesine geri döndün. ( written by @elf_arwen92 )
Tahin-pekmez üzerine bol ttuz-1 . . Masa üzerinde bir toprak kase... içi tepeleme tahin pekmez dolu... içinde 2 kaşık... kaşıklardan biri Aylin'in tarafında, biri Uğur'un tarafında.... kasenin yanında 6 bardak duruyor... dudakları tuzla kaplanmış, içinde portakal suyu var... 3'ü Aylin'in tarafında, 3'ü Uğur'un.... karşılıklı oturmuşlar... önlerinde birer pc açık... birbirlerinin ekranını görmüyorlar... konuşmak yasak, ses çıkarmak, mimik yapmak yasak... ikisininde üzerinde birer siyah tişört var.... birbirlerine dik dik bakıyorlar...ikisi de aynı anda kaşıklara uzanıyor, birer kaşık kaseden alıp içiyorlar ve daha yutmadan birer shot' ı kafalara dikiyorlar... sonra parmaklar çalışmaya başlıyor... AYLİN : şimdi bu beyaz ve temiz sayfayı, o kadar klişe anlatımlarla dolduracağım ki, okurken sıkılıp yarısında kapatacaksın. nereden başlayacağımı da bilmiyorum ama bir şekilde girizgah yapmalıyım. tanımayı istediğin bir insanla yakınlaşarak duygusal bir ilişkiye başladın. her şey çok güzel, kalpler yakın, fikirler yakın, görüşler yakın. daha fazla yakınlaştın, şimdi ise kalpler uzak, fikirler uzak, görüşler uzak. ne oldu birden bire? tartışmalar alevlendi. kalp kırmalar başladı. daha ileri gittiniz. hakaretler başladı. nerede hata yaptın? ya da nerede hata gördün. tanımayı istiyordun… kim kendini yanlış anlattı? kimse. kim yanlış anladı? kimse? sebep var mı? sana göre yok, ama ona göre var. yine soruyorum. sebep var mı? şimdi ona göre yok sana göre var. barıştınız. sözler verildi. özürler dilendi. şimdi ne mi oldu? aradan zaman geçti. ikinci paragrafın ikinci cümlesine geri döndün. hatta üçüncü paragrafa başladın. sonra ne oldu? üçüncü paragrafın 4. cümlesine döndün. bu döngü birkaç kez cümlesine döndün. bu döngü birkaç kez tekrarladı. bu arada ne mi oldu? duygusal buhranlar oldu, sinir bozukluları oldu, pişmanlıklar oldu, ben ne malmışım diye hayıflanıldı. sonra ne oldu? ikinci paragrafın ikinci cümlesine geri döndün. ( written by @elf_arwen92 )
"Gökte ararken karşılaştım seninle o sokakta...hiç umudum da yoktu görmekten yana.... ki günlerdir tek ihtiyacım olan seni görebilmekken..... kalakaldım öle " umarım beni görmemiştir" diye dua ederken.... usul usul geri gittim, süzüldüm ilk kapıdan içeri, gözlerimi senden ayırmadan.... izledim camından usul usul.... o kadar mutluydum ki o an.... yokluğunu çoktan kabullenmiş ben, varlığına o kadar sevindim ki ben bile şaşırdım o çocuksu halime... duruyordun işte orada.... evet yanına gelemezdim, evet  elini tutamazdım, gözlerine bakamazdım ama ordaydın işte.... beynimin bir oyunuydu belki ama esinti o çok iyi bildiğim kokunu taşıdı ta içime.... çektim derin derin.... ah birde gözlerini görebilseydim, bir an görebilseydim.... kavradı beynimi yüreğimi o istek... ne olursa olsun diyerek yanına gelmeye karar vermişken o adam çıka geldi yanına... gülümsedin, sevindin..... sarıldınız.... yürüdünüz.... "
.
.
O andan beri içiyordu adam... o an kaç kadeh önceydi ne adam biliyordu, ne de meyhaneci.... o andan beri düşünmüyordu adam.... beyni kapatmıştı herşeye kendini.... haftalardır zerre zerre topladığı gücü bir anda yine kaybolup gitmişti.... kalktı sonra masadan, daha doğrusu kalkmaya çalıştı ama olmadı.... sonra bir daha denedi ve gitti hesabı ödedi... dışarı çıktı sonra.... hava soğuktu, kapkaranlıktı.... aynı ruhu gibi.... (photo by @_beros_ )
.
.
İyi geceler... 🍀🐞☕
"Gökte ararken karşılaştım seninle o sokakta...hiç umudum da yoktu görmekten yana.... ki günlerdir tek ihtiyacım olan seni görebilmekken..... kalakaldım öle " umarım beni görmemiştir" diye dua ederken.... usul usul geri gittim, süzüldüm ilk kapıdan içeri, gözlerimi senden ayırmadan.... izledim camından usul usul.... o kadar mutluydum ki o an.... yokluğunu çoktan kabullenmiş ben, varlığına o kadar sevindim ki ben bile şaşırdım o çocuksu halime... duruyordun işte orada.... evet yanına gelemezdim, evet elini tutamazdım, gözlerine bakamazdım ama ordaydın işte.... beynimin bir oyunuydu belki ama esinti o çok iyi bildiğim kokunu taşıdı ta içime.... çektim derin derin.... ah birde gözlerini görebilseydim, bir an görebilseydim.... kavradı beynimi yüreğimi o istek... ne olursa olsun diyerek yanına gelmeye karar vermişken o adam çıka geldi yanına... gülümsedin, sevindin..... sarıldınız.... yürüdünüz.... " . . O andan beri içiyordu adam... o an kaç kadeh önceydi ne adam biliyordu, ne de meyhaneci.... o andan beri düşünmüyordu adam.... beyni kapatmıştı herşeye kendini.... haftalardır zerre zerre topladığı gücü bir anda yine kaybolup gitmişti.... kalktı sonra masadan, daha doğrusu kalkmaya çalıştı ama olmadı.... sonra bir daha denedi ve gitti hesabı ödedi... dışarı çıktı sonra.... hava soğuktu, kapkaranlıktı.... aynı ruhu gibi.... (photo by @_beros_ ) . . İyi geceler... 🍀🐞☕
En sıkıntılı zamanımdı... herşey üst üste gelirken, zaten kıt olan aklımın kalanını da yitirmiştim.... hiçbir sebebi yokken "hayırdır dayım" diyip önce sakşnleştiren sonra ağzımın orta yerine edip beni kendime getiren, kan bağım bile yokken kan bağım olanlardan daha çok kıymetlim olan yeğenim @ezelzgr ..... tanrı bazı insanları diğerlerine örnek olsun , "iyi insan nasıl olur?" Öğrensinler diye yaratırmış... işte o sensin kuzum.... Tanrım seni korusun, yeni yaşın kutlu olsun..... 🍀🐞☕
En sıkıntılı zamanımdı... herşey üst üste gelirken, zaten kıt olan aklımın kalanını da yitirmiştim.... hiçbir sebebi yokken "hayırdır dayım" diyip önce sakşnleştiren sonra ağzımın orta yerine edip beni kendime getiren, kan bağım bile yokken kan bağım olanlardan daha çok kıymetlim olan yeğenim @ezelzgr ..... tanrı bazı insanları diğerlerine örnek olsun , "iyi insan nasıl olur?" Öğrensinler diye yaratırmış... işte o sensin kuzum.... Tanrım seni korusun, yeni yaşın kutlu olsun..... 🍀🐞☕
"Ederi olmayan hiçbirşeyin yanında durmayın" diye bir cümle gördüm demin bir hesapta.... Ne kadar kötü değil mi.... hepimiz aslında aynı şeyleri yaşıyoruz, aynı duyguları hissediyoruz....
.
.
Bir dostumla sohbet ettik bugün.... sözün temeli " kadınlar hissettirir erkekler yazardı".... aslında bugün bunun üzerine yazacaktım..... olmadı..... bugün gülümseyebilmeyi istemiştim.... o da olmadı.... arızalıyım ben, takıyorum herşeyi.... belki benimle alakası olmayan şeyleri de...... amaaaannnnnn daraldım açılın....
.
.
Şarap lazım bana, dolu bir kadeh şarap.... 2 değil 1..... yanımda olabilen paylaşır onu benimle zaten.... olamayan da derdine yanar... kaba, küfürbazım ben.... bakmayın bişeyler yazdığıma... yazarak anlaşamayanlardanım.... İstanbul ne taraftaydı, biri yolu tarif etsin.... (photo by @blackjacckk )
"Ederi olmayan hiçbirşeyin yanında durmayın" diye bir cümle gördüm demin bir hesapta.... Ne kadar kötü değil mi.... hepimiz aslında aynı şeyleri yaşıyoruz, aynı duyguları hissediyoruz.... . . Bir dostumla sohbet ettik bugün.... sözün temeli " kadınlar hissettirir erkekler yazardı".... aslında bugün bunun üzerine yazacaktım..... olmadı..... bugün gülümseyebilmeyi istemiştim.... o da olmadı.... arızalıyım ben, takıyorum herşeyi.... belki benimle alakası olmayan şeyleri de...... amaaaannnnnn daraldım açılın.... . . Şarap lazım bana, dolu bir kadeh şarap.... 2 değil 1..... yanımda olabilen paylaşır onu benimle zaten.... olamayan da derdine yanar... kaba, küfürbazım ben.... bakmayın bişeyler yazdığıma... yazarak anlaşamayanlardanım.... İstanbul ne taraftaydı, biri yolu tarif etsin.... (photo by @blackjacckk )
"Evren kaydı.
Sen göğüs kafesimden milim kaymadın." Ezel Rose Manaz"
.
.
"Ama asıl acı olan nedir biliyor musun? Ayrı olduğumuz halde herkes bende seni görürken ben bile sende kendimi hissedemiyorum artık.... yok sayılmak nedir ben sende öğrendim.... unutulmak nedir bana güzel öğrettin.... seni uzaktan sevmemi sen hikaye sandın ama değildi... tanımadın, tanıyamadın, bilemedin beni çünki.... güzelliğine üşüşen sineklerle bir tuttun beni.... peki, tamam öyle olsun.... adını anan şerefsizdir, yoluna çıkan namussuzdur... bende seni görmene sebep olan adam değildir bundan sonra... yokum, artık yokum.... anılar yanar mı? Evet yanar.... buz gibi suyun içinde cayır cayır yanar.... "
.
.
Evet dostlar.... sabrın da bir sınırı var ve kimse kimsenin sabrını sınamamalı... benden size dost öğüdü olsun bu da.... hadi iyi geceler..... .
.
🍀🐞☕
"Evren kaydı. Sen göğüs kafesimden milim kaymadın." Ezel Rose Manaz" . . "Ama asıl acı olan nedir biliyor musun? Ayrı olduğumuz halde herkes bende seni görürken ben bile sende kendimi hissedemiyorum artık.... yok sayılmak nedir ben sende öğrendim.... unutulmak nedir bana güzel öğrettin.... seni uzaktan sevmemi sen hikaye sandın ama değildi... tanımadın, tanıyamadın, bilemedin beni çünki.... güzelliğine üşüşen sineklerle bir tuttun beni.... peki, tamam öyle olsun.... adını anan şerefsizdir, yoluna çıkan namussuzdur... bende seni görmene sebep olan adam değildir bundan sonra... yokum, artık yokum.... anılar yanar mı? Evet yanar.... buz gibi suyun içinde cayır cayır yanar.... " . . Evet dostlar.... sabrın da bir sınırı var ve kimse kimsenin sabrını sınamamalı... benden size dost öğüdü olsun bu da.... hadi iyi geceler..... . . 🍀🐞☕
Kafası çok karışıktı Aylin'in..... tam bir ikilemde kalmış ve kendini sorgular olmuş... yıllardır doğru bildiği bir koca yalanla aniden yüzleşmiş olmak tüm dünyasını alt üst etmişti.... o akşam üstü kahve içiyorlardı adamla.... gülüşüp sohbet etmek güzeldi de, adam o soruyu sormasa iyiydi... " saçların güzel değil mi ?" Diye sordu adam...Aylin de sarı saçlarını okşayarak gururla "evet" dedi.... " dün gece de güzeldi " dedi adam... atıldı Aylin gülümseyerek "neden" diye sordu... gecenin koyu maviliğini aydınlatıyordu güzel sarı saçların" dedi adam... Aylin iyice gevşedi, keyfi yerindeydi.... adam devam etti " lacivert rengin matemini sarı saçların karnavala dönüştürdü.... en güzel renk kombinasyonu" derken düşünmeden " elbette" diye atıldı Aylin.... ve o an adamın sırıtmasından anladı düştüğü tufayı.... koyu beşiktaşlı Aylin, fenerin renklerini övüyordu. İşte o an anladı aslında içinde koca bir fenerbahçeli yaşattığını.... (photo by @elf_arwen92 )
.
.
Beni delirtmeyin diyorum anlamıyorsunuz.... haksızmıyım bizim evin kızı ( @elf_arwen92 ) 😂😂😂😂
Kafası çok karışıktı Aylin'in..... tam bir ikilemde kalmış ve kendini sorgular olmuş... yıllardır doğru bildiği bir koca yalanla aniden yüzleşmiş olmak tüm dünyasını alt üst etmişti.... o akşam üstü kahve içiyorlardı adamla.... gülüşüp sohbet etmek güzeldi de, adam o soruyu sormasa iyiydi... " saçların güzel değil mi ?" Diye sordu adam...Aylin de sarı saçlarını okşayarak gururla "evet" dedi.... " dün gece de güzeldi " dedi adam... atıldı Aylin gülümseyerek "neden" diye sordu... gecenin koyu maviliğini aydınlatıyordu güzel sarı saçların" dedi adam... Aylin iyice gevşedi, keyfi yerindeydi.... adam devam etti " lacivert rengin matemini sarı saçların karnavala dönüştürdü.... en güzel renk kombinasyonu" derken düşünmeden " elbette" diye atıldı Aylin.... ve o an adamın sırıtmasından anladı düştüğü tufayı.... koyu beşiktaşlı Aylin, fenerin renklerini övüyordu. İşte o an anladı aslında içinde koca bir fenerbahçeli yaşattığını.... (photo by @elf_arwen92 ) . . Beni delirtmeyin diyorum anlamıyorsunuz.... haksızmıyım bizim evin kızı ( @elf_arwen92 ) 😂😂😂😂
"Neden vurdum kendimi yollara? Rahat mı battı bana? Bilmez yaşamayan her sabah ayrı bir otel odasında uyanmanın acısını... çaresizlik bu işte.... sürekli düşünmenin, düşünüpte göremenenin, haberi olmadan uzaktan kaçak göçek görüpte yanına gidememenin tek çaresi kaçmaksa eğer işte ben o çareyi zorluyorum... gözümün önünde duranı geçmişte hatırlamak zorunda olmak deli ediyor... işte o delerium nöbetlerinin doğal sonucu bu kaçmalar.....
.
.
Ama biliyor musun halen duruyor o bavul kapının yanında... birgün yapışacam sapına senin yüzünden....yaptırtma... bende tatar inadı var soyum kurusun.... attığım adımdan dönmüyorum.... o adımı bana attırtma.... mazi kalbimizde bir yara olacak... oldurtma... bizi öldürtme....."
.
.
Uzaktan bakıyordu adam kadının evine.... soğuk içine işlemişti.... yolun karşısında bir türkü bar vardı, ordan o bilindik "mihriban" türküsü yayıldı geceye... çok severdi adam... fırladı girdi içeri.... rakı söyledi..... (photo by @foreveryou1881)
.
.
İyi geceler
.
.
🍀🐞☕
"Neden vurdum kendimi yollara? Rahat mı battı bana? Bilmez yaşamayan her sabah ayrı bir otel odasında uyanmanın acısını... çaresizlik bu işte.... sürekli düşünmenin, düşünüpte göremenenin, haberi olmadan uzaktan kaçak göçek görüpte yanına gidememenin tek çaresi kaçmaksa eğer işte ben o çareyi zorluyorum... gözümün önünde duranı geçmişte hatırlamak zorunda olmak deli ediyor... işte o delerium nöbetlerinin doğal sonucu bu kaçmalar..... . . Ama biliyor musun halen duruyor o bavul kapının yanında... birgün yapışacam sapına senin yüzünden....yaptırtma... bende tatar inadı var soyum kurusun.... attığım adımdan dönmüyorum.... o adımı bana attırtma.... mazi kalbimizde bir yara olacak... oldurtma... bizi öldürtme....." . . Uzaktan bakıyordu adam kadının evine.... soğuk içine işlemişti.... yolun karşısında bir türkü bar vardı, ordan o bilindik "mihriban" türküsü yayıldı geceye... çok severdi adam... fırladı girdi içeri.... rakı söyledi..... (photo by @foreveryou1881) . . İyi geceler . . 🍀🐞☕
"Her şeyimi sana borcluyum.Sana rastladığım sıralar yıkıntılıydım.Sen onardın beni.Tuttun elimden kaldırdın.Ben de ekmek gibi öptüm alnıma koydum seni,kutsadım."Cemal Süreya
.
.
İyi geceler
.
.
🍀🐞☕
"Her şeyimi sana borcluyum.Sana rastladığım sıralar yıkıntılıydım.Sen onardın beni.Tuttun elimden kaldırdın.Ben de ekmek gibi öptüm alnıma koydum seni,kutsadım."Cemal Süreya . . İyi geceler . . 🍀🐞☕
"Belki bir şarkının her sesinde 
Belki bir sahil meyhanesinde 
Belki de içtiğim sigaranın dumanısın 
Bir yıldız gökte kayıp giderken 
Islak bir yolda yalnız yürürken 
Bambaşka bir şeyi düşünürken aklımdasın 
Geçmiş değil bugün gibi 
Yaşıyorum hala seni 
Sen hep benim yanımdasın 
Gündüzümde gecemdesin 
Çalınmasın söylenmesin 
Sen benim şarkılarımsın "
.
.
"Doldur kadehe şarabı... çift değil yek kadeh... kadehin sol yanı senin dudağına, dudağının sol yanı benim dudağıma... özledim seni, çok özledim... baktığım her yerde seni görecek kadar.... aldığım nefes mekruh, çünki seninle paylaşamıyorum.... ki yoksun.... ki olmayacaksın... ki yokolacağım... " müziği kapattı adam, şarabı içti.... kapının dibindeki bavula baktı... günlerdir orda duruyordu bavul... daha ne kadar duracağını bilmeden... (photo by @elf_arwen92)
.
.
İyi geceler
.
.
🍀🐞☕
"Belki bir şarkının her sesinde  Belki bir sahil meyhanesinde  Belki de içtiğim sigaranın dumanısın Bir yıldız gökte kayıp giderken  Islak bir yolda yalnız yürürken  Bambaşka bir şeyi düşünürken aklımdasın Geçmiş değil bugün gibi  Yaşıyorum hala seni  Sen hep benim yanımdasın  Gündüzümde gecemdesin  Çalınmasın söylenmesin  Sen benim şarkılarımsın " . . "Doldur kadehe şarabı... çift değil yek kadeh... kadehin sol yanı senin dudağına, dudağının sol yanı benim dudağıma... özledim seni, çok özledim... baktığım her yerde seni görecek kadar.... aldığım nefes mekruh, çünki seninle paylaşamıyorum.... ki yoksun.... ki olmayacaksın... ki yokolacağım... " müziği kapattı adam, şarabı içti.... kapının dibindeki bavula baktı... günlerdir orda duruyordu bavul... daha ne kadar duracağını bilmeden... (photo by @elf_arwen92) . . İyi geceler . . 🍀🐞☕
İyi bir nişancı 5 saniye içinde nişan alır ve hedefini vururmuş.... peki bir sevgi ne kadar zamanda öldürür bir insanı, bilen var mı?... ben biliyorum ama vermem cevabı.... yaşayın.... öldüğünüzde öğrenmiş olacaksınız....
.
.
Bazı hikayelerde müzik var ama çok uğultulu, anlaşılmıyor müzik... tamam tembelsiniz onu biliyoruz ama akustiğe dikkat be ciğerim, helak oldum ulen bu hangi şarkı diye
.
.
Bugün bi arkadaşım "ne zamandır sövmüyosun,özledim" dedi. Diğer biri "aşık mısın " diye sordu. Ha birtanesi de ayak numaramı sordu ama niye sordu bende anlamadım. Zaten arkadaşta değiliz onla ama hediye alacak sanırım... .
.
Şimdi şu fotoya iyi bakın... tüm sorularınızın cevabı o foto da gizli... bulduğunuz cevapları yazın ki ne haldeymişim ben de bileyim
.
.
İyi geceler....
.
.
🍀🐞☕
İyi bir nişancı 5 saniye içinde nişan alır ve hedefini vururmuş.... peki bir sevgi ne kadar zamanda öldürür bir insanı, bilen var mı?... ben biliyorum ama vermem cevabı.... yaşayın.... öldüğünüzde öğrenmiş olacaksınız.... . . Bazı hikayelerde müzik var ama çok uğultulu, anlaşılmıyor müzik... tamam tembelsiniz onu biliyoruz ama akustiğe dikkat be ciğerim, helak oldum ulen bu hangi şarkı diye . . Bugün bi arkadaşım "ne zamandır sövmüyosun,özledim" dedi. Diğer biri "aşık mısın " diye sordu. Ha birtanesi de ayak numaramı sordu ama niye sordu bende anlamadım. Zaten arkadaşta değiliz onla ama hediye alacak sanırım... . . Şimdi şu fotoya iyi bakın... tüm sorularınızın cevabı o foto da gizli... bulduğunuz cevapları yazın ki ne haldeymişim ben de bileyim . . İyi geceler.... . . 🍀🐞☕
"Sınırım yok benim sevince... zaten ondandır yokluğunda bile seni sayıklamam.... Lara Fabian'ın klibinde bir sahne var... bütün salon bir anda şarkısını söylemeye başlayınca hem yaşarıyor gözleri hemde parıldıyor gözbebekleri mutlulukla... o pırıldamayı görmüştüm bir sefer gözlerinde... işte o pırıldama ile hatırlıyorum hep seni... ve yüreğim vazgeçmiyor seni sevmekten, düşünmekten... şaşırma yürek düşünür, düşünmese sevemez... düşünmese sadakat olmaz.... beyin işi değil sevmek, muhasebe kaydı, mantık oyunu değil sevgi.... işin içine beyin girse sevgi olmaz zaten.... .
.
Sigaraya tekrar başladım bugün... söz vermiştim biliyorum... ayıp onu da biliyorum.... ama o kadar daraldım ki ve o kadar çaresizim ki sığınacak tek kovuğum yine sigara oldu.... kızacan biliyorum.... kız.... bu da benim ayıbım olsun....
.
.
3 gece önce kapının dibindeydim, yolun başında oturdum arabanın içinde taa sabahın ilk ışıklarına kadar... müzik dinledim, seni hayal ettim... bi ara canım deli gibi kahve istedi, yoktu tabi...e ne yapayım, ne varki hayalden başka elimde... zaman azaldıkça daha çok tutunur oldum hayallere.... daha kaçar oldum insanlardan.... "
.
.
Kalemi bıraktı defterin üzerine adam.... boğulurcasına öksürmeye başladı.... kahrolası hastalığın etkileri diye düşündü... haplarını içti.... bir kahve yaptı, çıktı balkona.... kalemi bırakmıştı ama yüreği kadınla konuşmaya devam ediyordu.....
.
.
İyi geceler olsun... huzur olsun.....
.
.
🐞🍀☕
"Sınırım yok benim sevince... zaten ondandır yokluğunda bile seni sayıklamam.... Lara Fabian'ın klibinde bir sahne var... bütün salon bir anda şarkısını söylemeye başlayınca hem yaşarıyor gözleri hemde parıldıyor gözbebekleri mutlulukla... o pırıldamayı görmüştüm bir sefer gözlerinde... işte o pırıldama ile hatırlıyorum hep seni... ve yüreğim vazgeçmiyor seni sevmekten, düşünmekten... şaşırma yürek düşünür, düşünmese sevemez... düşünmese sadakat olmaz.... beyin işi değil sevmek, muhasebe kaydı, mantık oyunu değil sevgi.... işin içine beyin girse sevgi olmaz zaten.... . . Sigaraya tekrar başladım bugün... söz vermiştim biliyorum... ayıp onu da biliyorum.... ama o kadar daraldım ki ve o kadar çaresizim ki sığınacak tek kovuğum yine sigara oldu.... kızacan biliyorum.... kız.... bu da benim ayıbım olsun.... . . 3 gece önce kapının dibindeydim, yolun başında oturdum arabanın içinde taa sabahın ilk ışıklarına kadar... müzik dinledim, seni hayal ettim... bi ara canım deli gibi kahve istedi, yoktu tabi...e ne yapayım, ne varki hayalden başka elimde... zaman azaldıkça daha çok tutunur oldum hayallere.... daha kaçar oldum insanlardan.... " . . Kalemi bıraktı defterin üzerine adam.... boğulurcasına öksürmeye başladı.... kahrolası hastalığın etkileri diye düşündü... haplarını içti.... bir kahve yaptı, çıktı balkona.... kalemi bırakmıştı ama yüreği kadınla konuşmaya devam ediyordu..... . . İyi geceler olsun... huzur olsun..... . . 🐞🍀☕
Bardağın boş tarafı, bardağın dolu tarafı... iç tarafı, dış tarafı..... bardağın kendisi veya bardağın kendisi olmayanı..... aşık dediğin bardağın kendisini sorgulayan değil, o bardakla sevdiğine içirdiği suyun hayali ile mutlu olandır.... net....
.
.
Aşka takılıp kalmak tabuta uzanıp kapağı kapattıktan sonra el bombasının pimini çekmek gibi birşey.... sevgisiz aşk ise hiçbir zaman bitirmeyeceğini bile bile kitap yazmaya başlamak.... bir konuda anlaşalım ihvanlar; kimse benden önemli değil, ben de kimseden önemli değilim... eşitlik (denge demiyorum) olmayan yerde sevgi olur mu? Zorlasan olur belki ama o da azap olur, gerek yok....
.
.
" tutamadığın el senin değildir" demiş bir aklı eren ( o benim) .... tutamadığın elin hayalini kurarak ne kadar yaşayabilirsin? Yaşanmaz ulen yaşanmaz, sen aptal mısın?( o aptal da benim) ... " hani aşka dair atar gider yapıyon ya, atarını da öperim, giderini de öperim... seviyorum seni" demek isteyipde diyemediğiniz insanları seviyor olmamanız dileği ile.... çünki acı verir.....
.
.
E hadi dağılın, çok söylerken hiçbir şey söylemedim.... hiçlik bunu gerektirir.... iyi geceler.....
.
.
🍀🐞☕
Bardağın boş tarafı, bardağın dolu tarafı... iç tarafı, dış tarafı..... bardağın kendisi veya bardağın kendisi olmayanı..... aşık dediğin bardağın kendisini sorgulayan değil, o bardakla sevdiğine içirdiği suyun hayali ile mutlu olandır.... net.... . . Aşka takılıp kalmak tabuta uzanıp kapağı kapattıktan sonra el bombasının pimini çekmek gibi birşey.... sevgisiz aşk ise hiçbir zaman bitirmeyeceğini bile bile kitap yazmaya başlamak.... bir konuda anlaşalım ihvanlar; kimse benden önemli değil, ben de kimseden önemli değilim... eşitlik (denge demiyorum) olmayan yerde sevgi olur mu? Zorlasan olur belki ama o da azap olur, gerek yok.... . . " tutamadığın el senin değildir" demiş bir aklı eren ( o benim) .... tutamadığın elin hayalini kurarak ne kadar yaşayabilirsin? Yaşanmaz ulen yaşanmaz, sen aptal mısın?( o aptal da benim) ... " hani aşka dair atar gider yapıyon ya, atarını da öperim, giderini de öperim... seviyorum seni" demek isteyipde diyemediğiniz insanları seviyor olmamanız dileği ile.... çünki acı verir..... . . E hadi dağılın, çok söylerken hiçbir şey söylemedim.... hiçlik bunu gerektirir.... iyi geceler..... . . 🍀🐞☕
Bir yudum rakı, az peynir.... dalgın dalgın demlendiğini sanar bakan herkes.... halbuki adam orda değil o an, uzakta.... kadının yanında.... kadın yaşananı aşk sanıyor..... farkında bile değil sevildiğinin.... iki alık işte.... iki masum alık.... "gün gelir anlarız birbirimizi...." diye düşündü adam.... bir yudum daha çekti rakıdan.... şu zıkkım sigarayı en çok bu zamanlarda istiyordu canı.... "şimdi yine o camdan dışarı bakıyordur" diye düşündü adam..... yanında olup o camdan bakmayı o kadar istiyordu ki adam.... "allahın uyuzu bunu bile çok gördün bize" dedi kendi kendine.... cebinden bir miktar para çıkardı, koydu peynir tabağının altına... dipledi rakıyı, yuttu kalan rakıyı.... yürüdü gitti......( photo by @deniss_kaya )
.
.
İyi geceler olsun .
.
🐞🍀☕
Bir yudum rakı, az peynir.... dalgın dalgın demlendiğini sanar bakan herkes.... halbuki adam orda değil o an, uzakta.... kadının yanında.... kadın yaşananı aşk sanıyor..... farkında bile değil sevildiğinin.... iki alık işte.... iki masum alık.... "gün gelir anlarız birbirimizi...." diye düşündü adam.... bir yudum daha çekti rakıdan.... şu zıkkım sigarayı en çok bu zamanlarda istiyordu canı.... "şimdi yine o camdan dışarı bakıyordur" diye düşündü adam..... yanında olup o camdan bakmayı o kadar istiyordu ki adam.... "allahın uyuzu bunu bile çok gördün bize" dedi kendi kendine.... cebinden bir miktar para çıkardı, koydu peynir tabağının altına... dipledi rakıyı, yuttu kalan rakıyı.... yürüdü gitti......( photo by @deniss_kaya ) . . İyi geceler olsun . . 🐞🍀☕
"En gri bulutların içinde uçmanın anlamı ne ki? Sessizliğe bürünmüş bir huzurdan nasıl bir şarkı bekleyebilirsin? İte köpeğe mahkum olmuş korkularla itelediğin sevgileri taşımalı mısın? Arkadaş dediklerin yüreğini kitli tutacak kadar güvenilmezse ona arkadaş yerine " şerefsiz" demeyi gerektirmez mi o çok övünülen dürüstlük? .... evet bunların hepsinin cevabını istiyorum, vereceksen buyur konuşalım.... "yok veremem" diyorsan neden kızıyorsun bana? Ben seni sevmekten vazgeçmedim ki? Ben bu yürekte senden başkasını istemedim ki? Ah be kuzum, ah be güzeller güzelim.... dandik insancıkların yaşattıklarına deneyim diyerek neden yazık ettin bize? Hani kızıyorsun ya sövüyorum diye, bak ben ikimizin yerine sövüyorum... "topunun ko g......ne rahvan gitsin" net..... uzat elini hadi, gidelim buralardan"
.
.
Bakıyordu adam kadının yüzüne..... sesinden dökülmeyen bir cevabı gözlerinde yakalamak umuduyla.... gözleri nefesinden daha suskundu kadının.... çıkardı cebinden taşları adam, o sırada taşlardan biri kadının ayakları dibine düştü. Kadın taşa baktı ve irkildi. Üzerinde bir harf vardı. Uzandı adamın avucuna, aldı diğer taşları. Herbirine bir harf kazınmıştı ve daha görür görmez kendi isminin kazınmış olduğunu anladı. Fırladı yerinden, sağlam bir tokat patlattı adama.... " çok üzdün beni, susturdun beni " diye bağırdı.... sarıldı adam kadına itmesinden korkarak.... itmedi kadın.....
.
.
İyi geceler .
.
🐞🍀☕
"En gri bulutların içinde uçmanın anlamı ne ki? Sessizliğe bürünmüş bir huzurdan nasıl bir şarkı bekleyebilirsin? İte köpeğe mahkum olmuş korkularla itelediğin sevgileri taşımalı mısın? Arkadaş dediklerin yüreğini kitli tutacak kadar güvenilmezse ona arkadaş yerine " şerefsiz" demeyi gerektirmez mi o çok övünülen dürüstlük? .... evet bunların hepsinin cevabını istiyorum, vereceksen buyur konuşalım.... "yok veremem" diyorsan neden kızıyorsun bana? Ben seni sevmekten vazgeçmedim ki? Ben bu yürekte senden başkasını istemedim ki? Ah be kuzum, ah be güzeller güzelim.... dandik insancıkların yaşattıklarına deneyim diyerek neden yazık ettin bize? Hani kızıyorsun ya sövüyorum diye, bak ben ikimizin yerine sövüyorum... "topunun ko g......ne rahvan gitsin" net..... uzat elini hadi, gidelim buralardan" . . Bakıyordu adam kadının yüzüne..... sesinden dökülmeyen bir cevabı gözlerinde yakalamak umuduyla.... gözleri nefesinden daha suskundu kadının.... çıkardı cebinden taşları adam, o sırada taşlardan biri kadının ayakları dibine düştü. Kadın taşa baktı ve irkildi. Üzerinde bir harf vardı. Uzandı adamın avucuna, aldı diğer taşları. Herbirine bir harf kazınmıştı ve daha görür görmez kendi isminin kazınmış olduğunu anladı. Fırladı yerinden, sağlam bir tokat patlattı adama.... " çok üzdün beni, susturdun beni " diye bağırdı.... sarıldı adam kadına itmesinden korkarak.... itmedi kadın..... . . İyi geceler . . 🐞🍀☕
"Önce aşık olun, sonra katilinizin ellerine bırakın kendinizi, sizi öldürsün" gibisinden birşey demişti şairin biri...
.
.
Halbuki her aşk hikayesinin bir noktasında beklenen öğe huzur.... psikopat değil bu kadar insan, acının huzursuzluğun hayalini kuruyor olmaz... ama anıları taradığımda da acı ve huzursuzluktan başka birşey gelmiyor aklıma... bir pilot sevgilim vardı o başka türlü tanımlıyordu aşkı; "seninle yaşamak türbülansa gireceğini bile bile karanlık bulutlara dalmak gibi... çünki o karanlık bulutlarda güneşi görüyorum".... yani evet bu aşk konusunda bir psikopat yan var....
.
.
Rakı rakıdır, anason değil.anasonun yanına bir sürü zıkkımı ekleyip damıtmak gerek... denizin kokusu tuzdur, iyot değil.... iyotu kokladım, denizdeki gibi bir kokusu yok.... ben mükemmel değilim, puşt yanlarım bir sürü.... ya siz? Yahu banane, muhasebesi size kalmış... bir duble rakı koyup, şu kediyi göbüşüme yatırıp o koltukta uyumak istiyorum... tabi o kedi isterse... ( photo by @deniss_kaya )
.
.
İyi geceler olsun....
.
.
🐞☕🍀
"Önce aşık olun, sonra katilinizin ellerine bırakın kendinizi, sizi öldürsün" gibisinden birşey demişti şairin biri... . . Halbuki her aşk hikayesinin bir noktasında beklenen öğe huzur.... psikopat değil bu kadar insan, acının huzursuzluğun hayalini kuruyor olmaz... ama anıları taradığımda da acı ve huzursuzluktan başka birşey gelmiyor aklıma... bir pilot sevgilim vardı o başka türlü tanımlıyordu aşkı; "seninle yaşamak türbülansa gireceğini bile bile karanlık bulutlara dalmak gibi... çünki o karanlık bulutlarda güneşi görüyorum".... yani evet bu aşk konusunda bir psikopat yan var.... . . Rakı rakıdır, anason değil.anasonun yanına bir sürü zıkkımı ekleyip damıtmak gerek... denizin kokusu tuzdur, iyot değil.... iyotu kokladım, denizdeki gibi bir kokusu yok.... ben mükemmel değilim, puşt yanlarım bir sürü.... ya siz? Yahu banane, muhasebesi size kalmış... bir duble rakı koyup, şu kediyi göbüşüme yatırıp o koltukta uyumak istiyorum... tabi o kedi isterse... ( photo by @deniss_kaya ) . . İyi geceler olsun.... . . 🐞☕🍀
Uyuyamıyorum uzun zamandır.... senin yüzünden.... ne zaman kapatsam gözümü hep aynı görüntü.... oturuyorsun uzağımda.... sırtın dönük..... saçların açık.... hafiften uçuşuyor saçların ılık ılık.... içimi ısıtırcasına.... bir adım atıyorum ama yaklaşamıyorum... sonra bir adım daha ama yok olmuyor, gelemiyorum yanına.... ağlayacak gibiyim... dua ediyorum o an iyi ki gözlerini görmüyorum diye.... görsem ve yine gelemesem ölücem biliyorum.... aniden sesini duyuyorum " uğraşma boşuna gelemezsin, istemedin çünki... sen yanımda olmayı istemedin.... sen bizi istemedin.... zehir diline, deli tavrına sahip olamadın.... bak açtım omuzumu, gör diye hatırla diye açtım.... ne çok severdin yanağını omuzuma yaslamayı ve ben ne çok severdim yanağını yasladığında boynuma değen ılık nefesini.... sen duyduğun huzuru, ben sıcaklığımı kaybettim.... adam sen hiçbir zaman huzur bulamayacaksın ve ben bir daha hayata ısınamayacağım.... git!" Diyorsun.... uyanıyorum her seferinde "gidemem" diyerek.... yarım kalan cümlemi "seni seviyorum" diye tamamlayamadan.... yarımım çünki, sen olmadığın sürece yarımım.... yarım sürünüp, yarım ölücem.... umurumda değil inan ki hiçbir şey..... yarımım ben.... (photo by @elf_arwen92 )
.
.
Fotoğraf için sağolasın bizim evin kızı.... varolasın... iyi geceler olsun ....
.
.
🍀🐞☕
Uyuyamıyorum uzun zamandır.... senin yüzünden.... ne zaman kapatsam gözümü hep aynı görüntü.... oturuyorsun uzağımda.... sırtın dönük..... saçların açık.... hafiften uçuşuyor saçların ılık ılık.... içimi ısıtırcasına.... bir adım atıyorum ama yaklaşamıyorum... sonra bir adım daha ama yok olmuyor, gelemiyorum yanına.... ağlayacak gibiyim... dua ediyorum o an iyi ki gözlerini görmüyorum diye.... görsem ve yine gelemesem ölücem biliyorum.... aniden sesini duyuyorum " uğraşma boşuna gelemezsin, istemedin çünki... sen yanımda olmayı istemedin.... sen bizi istemedin.... zehir diline, deli tavrına sahip olamadın.... bak açtım omuzumu, gör diye hatırla diye açtım.... ne çok severdin yanağını omuzuma yaslamayı ve ben ne çok severdim yanağını yasladığında boynuma değen ılık nefesini.... sen duyduğun huzuru, ben sıcaklığımı kaybettim.... adam sen hiçbir zaman huzur bulamayacaksın ve ben bir daha hayata ısınamayacağım.... git!" Diyorsun.... uyanıyorum her seferinde "gidemem" diyerek.... yarım kalan cümlemi "seni seviyorum" diye tamamlayamadan.... yarımım çünki, sen olmadığın sürece yarımım.... yarım sürünüp, yarım ölücem.... umurumda değil inan ki hiçbir şey..... yarımım ben.... (photo by @elf_arwen92 ) . . Fotoğraf için sağolasın bizim evin kızı.... varolasın... iyi geceler olsun .... . . 🍀🐞☕