an online Instagram web viewer
  • azizeyasemin
    Azize Yasemin Paşalıgil
    @azizeyasemin

Images by azizeyasemin

Güne,
Geceden devam eden yağmurla gözümüzü açtık...
Mutluluk, istersen bir yağmur damlasinda saklıdır. .
.
#21haziran #gündönümü #aypdanismanlik #kişiselgelisim #eskisehir #profdrhüseyinuysal #mutlulukreçetesi
Günün sözü 
Ilginç şeyler oluyorsa ve siz hiç birine şaşırmayıp anda kalabiliyorsanız 
Şükrünüzü arttırıp tevekkül ediyorsanız o yol #doğruyol  dur.
.
.
#aypdanismanlik #kişiselgelisim #eskisehir #ruhsalyolculuk #andakal #ruhsaliyileşme #tevekkül #gününsözü #marlomorgan #birçiftyürek #zihniniboşalt #önünebak #danışmanlık #insanpsikolojisi #psikolojikdestek #instagram #likeforlike #insta #follow #insta #instagoods #goodtime #goodlike #instalike
Günün sözü Ilginç şeyler oluyorsa ve siz hiç birine şaşırmayıp anda kalabiliyorsanız Şükrünüzü arttırıp tevekkül ediyorsanız o yol #doğruyol  dur. . . #aypdanismanlik  #kişiselgelisim  #eskisehir  #ruhsalyolculuk  #andakal  #ruhsaliyileşme  #tevekkül  #gününsözü  #marlomorgan  #birçiftyürek  #zihniniboşalt  #önünebak  #danışmanlık  #insanpsikolojisi  #psikolojikdestek  #instagram  #likeforlike  #insta  #follow  #insta  #instagoods  #goodtime  #goodlike  #instalike 
Bugünden itibaren 25 Kasım tarihine kadar Neptün gezegeni gerileme hareketine başladı.Neptün, jenerasyon gezegeni olarak isimlendirilir.Gerileme hareketi çok uzun sürer ve yavaş ilerler. Bu sebeple gerilemesinin bireysel etkileri çok güçlü değildir. Sadece acısı sonra çıkar.Yani bizler bu süreçi bilmezsek çok sonradan neler olduğunu anlarız.Hırsızlıklar,dolandırıcılıklar, dikkatsizlikler, dost sandıklarınız genelde bu dönem patır patır dökülür.Gözünüzden,gönlünüzden düşen düşene diyebiliriz.Diyeceksiniz ki kalan var mı ki düşen olsun :) Boşverin siz başkaları için kalmaya özen gösterin.Bu dönemleri daha kontrollü ve temkinli geçirmekte fayda olabilir.Görüntü kalitesi iyi olmayan bir telefonla resim çekmek gibi düşünün meseleyi :) Tercih sizin... Sonra yaptıklarınızı beğenmeye bilirsiniz... .
.

#Repost @astromatik (@get_repost)
・・
#photooftheday #instagram #instagood #instaturkey #photograpy #man #woman #astro #astrolgy #astroloji #gununkaresi #istanbul #love #bestfriends #foto #tagsforlike
Bugünden itibaren 25 Kasım tarihine kadar Neptün gezegeni gerileme hareketine başladı.Neptün, jenerasyon gezegeni olarak isimlendirilir.Gerileme hareketi çok uzun sürer ve yavaş ilerler. Bu sebeple gerilemesinin bireysel etkileri çok güçlü değildir. Sadece acısı sonra çıkar.Yani bizler bu süreçi bilmezsek çok sonradan neler olduğunu anlarız.Hırsızlıklar,dolandırıcılıklar, dikkatsizlikler, dost sandıklarınız genelde bu dönem patır patır dökülür.Gözünüzden,gönlünüzden düşen düşene diyebiliriz.Diyeceksiniz ki kalan var mı ki düşen olsun :) Boşverin siz başkaları için kalmaya özen gösterin.Bu dönemleri daha kontrollü ve temkinli geçirmekte fayda olabilir.Görüntü kalitesi iyi olmayan bir telefonla resim çekmek gibi düşünün meseleyi :) Tercih sizin... Sonra yaptıklarınızı beğenmeye bilirsiniz... . . #Repost  @astromatik (@get_repost) ・・ #photooftheday  #instagram  #instagood  #instaturkey  #photograpy  #man  #woman  #astro  #astrolgy  #astroloji  #gununkaresi  #istanbul  #love  #bestfriends  #foto  #tagsforlike 
Meselenin en özet hali :) #Repost @serkan_karaismailoglu (@get_repost)
・・・
Meselenin en özet hali :) #Repost  @serkan_karaismailoglu (@get_repost) ・・・
UYUMAZSAM BENİ SEVECEK MİSİN?

İki hafta önce, Kadıköy’den gelen Metrobüs’ten indikten sonra Taksim’den Fatih Mahallesine giden halk otobüsüne bindim. Ayaktayım; sağımdaki bir koltukta annesinin kucağında oturan beş yaşlarında bir oğlan, tatlı tatlı annesine bir şeyler anlatıyor. . Gedik dişli, gülüyor, sevecen sözler söylüyor anne, oğul birbirine. Bir süre sonra çocuğun uykusu geldi. Aralarında şöyle bir konuşma geçti:

Çocuk: Uykum geldi.

Anne: Uyuma, seni burada bırakır giderim.

Çocuk: Halam burada, o beni eve götürür. (Sanırım yan koltukta oturan kadın çocuğun halası.) Anne: Oda bırakır, yabancıların elinde kalırsın. (Çocuğun yüzü hüzüne büründü. Ağlamak üzere.) Çocuk: Ama çok uykum geldi.

Anne: Uyuma seni bırakır giderim.

Çocuk: Beni özlemez misin?

Anne: Hayır özlemem; uyursan özlemem.

Çocuk: Uyumazsam beni sevecek misin?

Anne: (Birkaç öpücük konduruyor.) Evet, seni sevecem.

Çocuk: Bende seni sevecem.

Çocuğun gözünden uyku akıyor. Gözünü açık tutmaya çalışarak yine tatlı konuşmaya devam ediyorlar. ***
Korku kültürünün maskelenmiş ama gayet şiddetli bir şekilde orada, otobüste anne oğul arasında yaşandığını görmek beni  öfkelendirdi, üzdü ve içimi sızlattı.

Çocuğun çok doğal olan "Uykum geldi” sözü, annenin işine gelmedi. Peki ne yaptı? En temel ihtiyaç olan güven duygusunu sarstı. “Seni burada bırakır giderim! 
Benden başka güveneceğin yok. Diğerlerinin hepsi, güvenilmez, 
Ve dediğimi aynen yaparsan, seni sever, seni kollarım. Yapmazsan, korkunç durumu gel sen hayal et." Bu çocuğun en temel ihtiyacı olan güven ve sevgi karşılanmıyor; koşullara bağlanıyor.

Bu anne, çok muhtemelen, çocuğuna söylediklerinin aynısını duyarak büyümüştür. Ve, kendi güvensizliğini ve koşullu sevgisini gelecek nesillere aktardığının farkında bile değil; yetiştirdiği çocukları da farkında olmayacak... Kaynak olarak iki kitabımı öneriyorum:
1- İçimizdeki Çocuk
2- Korku kültürü. 
Doğan Cüceloğlu
.
.
#anne #baba #dogancuceloglu #icimizdekicocuk #aypdanismanlik #kişiselgelisim #eskisehir #ruhsalgelisim #danismanlik #psikolojikdestek #zihinseltemizlik #aile #terapi #bilincaltitemizligi #beyindalgalari #eğitim #hayatiniziiyilestirin #healyourlife
UYUMAZSAM BENİ SEVECEK MİSİN? İki hafta önce, Kadıköy’den gelen Metrobüs’ten indikten sonra Taksim’den Fatih Mahallesine giden halk otobüsüne bindim. Ayaktayım; sağımdaki bir koltukta annesinin kucağında oturan beş yaşlarında bir oğlan, tatlı tatlı annesine bir şeyler anlatıyor. . Gedik dişli, gülüyor, sevecen sözler söylüyor anne, oğul birbirine. Bir süre sonra çocuğun uykusu geldi. Aralarında şöyle bir konuşma geçti: Çocuk: Uykum geldi. Anne: Uyuma, seni burada bırakır giderim. Çocuk: Halam burada, o beni eve götürür. (Sanırım yan koltukta oturan kadın çocuğun halası.) Anne: Oda bırakır, yabancıların elinde kalırsın. (Çocuğun yüzü hüzüne büründü. Ağlamak üzere.) Çocuk: Ama çok uykum geldi. Anne: Uyuma seni bırakır giderim. Çocuk: Beni özlemez misin? Anne: Hayır özlemem; uyursan özlemem. Çocuk: Uyumazsam beni sevecek misin? Anne: (Birkaç öpücük konduruyor.) Evet, seni sevecem. Çocuk: Bende seni sevecem. Çocuğun gözünden uyku akıyor. Gözünü açık tutmaya çalışarak yine tatlı konuşmaya devam ediyorlar. *** Korku kültürünün maskelenmiş ama gayet şiddetli bir şekilde orada, otobüste anne oğul arasında yaşandığını görmek beni öfkelendirdi, üzdü ve içimi sızlattı. Çocuğun çok doğal olan "Uykum geldi” sözü, annenin işine gelmedi. Peki ne yaptı? En temel ihtiyaç olan güven duygusunu sarstı. “Seni burada bırakır giderim! Benden başka güveneceğin yok. Diğerlerinin hepsi, güvenilmez, Ve dediğimi aynen yaparsan, seni sever, seni kollarım. Yapmazsan, korkunç durumu gel sen hayal et." Bu çocuğun en temel ihtiyacı olan güven ve sevgi karşılanmıyor; koşullara bağlanıyor. Bu anne, çok muhtemelen, çocuğuna söylediklerinin aynısını duyarak büyümüştür. Ve, kendi güvensizliğini ve koşullu sevgisini gelecek nesillere aktardığının farkında bile değil; yetiştirdiği çocukları da farkında olmayacak... Kaynak olarak iki kitabımı öneriyorum: 1- İçimizdeki Çocuk 2- Korku kültürü. Doğan Cüceloğlu . . #anne  #baba  #dogancuceloglu  #icimizdekicocuk  #aypdanismanlik  #kişiselgelisim  #eskisehir  #ruhsalgelisim  #danismanlik  #psikolojikdestek  #zihinseltemizlik  #aile  #terapi  #bilincaltitemizligi  #beyindalgalari  #eğitim  #hayatiniziiyilestirin  #healyourlife 
Azra Kohen'e teşekkürler. Yazdığı rapor çok açıklayıcı ve net. Duam bu raporun acilen değerlendirilip yasanın çıkması 🙏
İsteyen storyden okuyabilir.
***********************************
#Repost @azrakohen (@get_repost)
Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu @irfanblknlgl ve Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a açık mektup:
Pek değerli valimiz ve Savcımız, anti-sosyal kişilik bozukluğu adı altında, halk dilindeki adıyla sosyopati ve psikopati olarak bilinen, orta beynin gerektiği gibi çalışmamasından kaynaklı gelişen çok ciddi bir düzensizlikten ve bu düzensizliğe maruz kalan insanların gerek toplum gerekse kendi yakın çevrelerine karşı oluşturdukları tehlikeden bahsetmek istiyorum ve sizleri ülkemiz, geleceğimiz, çocuklarımızın güvenliği için çok gerekli olan doğru düzgün hazırlanmış bir Hayvan Yasası’nın çıkartılması için lider olabileceğiniz göreve davet ediyorum. 
İlk paylaştığımız fotoğrafın devamında bu konuda hazırladığımız raporu okumanızı rica ediyor ve anti-sosyal kişilik bozukluğu olanların, fırsat buldukça, sanki açık büfedeymiş gibi canlarının istediği şekilde işkenceler yaparak çevrelerindeki hayatı yağmalamalarını durdurmanızı diliyorum.
Bir vali ve Cumhuriyet Başsavcısı olarak size verilen yüce yetkiyi kullanmanızın şimdi tam zamanı değil mi?
Lütfen bu olayı büyütünüz ve toplum içine sinsice saklanmış, fırsat buldukları anda yavru köpeklere, bebeklere, çocuklara musallat olmanın fantezisi ile yaşayan bu canavarları tespit edip yaşları kaç olursa olsun toplumdan uzaklaştırmak İçin yapılması gerken değişikliklerin nihayet yapılabilmesi için bu olayı kullanınız! 
Biz daima arkanızda, yanınızda, bu konuda emrinizde olacağız! 
Tarihe geçmek için en güzel fırsatlar çok uzun süredir çözülmeyen toplumsal problemleri çözmek için çabaya geçenlere verilir.
Türkiye’nin hayvan yasası problemini çözerek kahraman olmak ne büyük bir onurdur değil mi?! .
Jandarma bölgesi olan arazide askerliğini yapan Jandarmalarımızın yaptığı çalışmaya da minnettarız. Suçu işleyen çocukların “Çocuktur” deyip geçiştirilmesi yerine ciddiyetle psikolojik incelemeye alınıp gözetim altında tutulmalarını talep ediyoruz. .
#hayvanyasasıçıkmalı  #antisosyalkişilikbozukluğu
Azra Kohen'e teşekkürler. Yazdığı rapor çok açıklayıcı ve net. Duam bu raporun acilen değerlendirilip yasanın çıkması 🙏 İsteyen storyden okuyabilir. *********************************** #Repost  @azrakohen (@get_repost) Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu @irfanblknlgl ve Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a açık mektup: Pek değerli valimiz ve Savcımız, anti-sosyal kişilik bozukluğu adı altında, halk dilindeki adıyla sosyopati ve psikopati olarak bilinen, orta beynin gerektiği gibi çalışmamasından kaynaklı gelişen çok ciddi bir düzensizlikten ve bu düzensizliğe maruz kalan insanların gerek toplum gerekse kendi yakın çevrelerine karşı oluşturdukları tehlikeden bahsetmek istiyorum ve sizleri ülkemiz, geleceğimiz, çocuklarımızın güvenliği için çok gerekli olan doğru düzgün hazırlanmış bir Hayvan Yasası’nın çıkartılması için lider olabileceğiniz göreve davet ediyorum. İlk paylaştığımız fotoğrafın devamında bu konuda hazırladığımız raporu okumanızı rica ediyor ve anti-sosyal kişilik bozukluğu olanların, fırsat buldukça, sanki açık büfedeymiş gibi canlarının istediği şekilde işkenceler yaparak çevrelerindeki hayatı yağmalamalarını durdurmanızı diliyorum. Bir vali ve Cumhuriyet Başsavcısı olarak size verilen yüce yetkiyi kullanmanızın şimdi tam zamanı değil mi? Lütfen bu olayı büyütünüz ve toplum içine sinsice saklanmış, fırsat buldukları anda yavru köpeklere, bebeklere, çocuklara musallat olmanın fantezisi ile yaşayan bu canavarları tespit edip yaşları kaç olursa olsun toplumdan uzaklaştırmak İçin yapılması gerken değişikliklerin nihayet yapılabilmesi için bu olayı kullanınız! Biz daima arkanızda, yanınızda, bu konuda emrinizde olacağız! Tarihe geçmek için en güzel fırsatlar çok uzun süredir çözülmeyen toplumsal problemleri çözmek için çabaya geçenlere verilir. Türkiye’nin hayvan yasası problemini çözerek kahraman olmak ne büyük bir onurdur değil mi?! . Jandarma bölgesi olan arazide askerliğini yapan Jandarmalarımızın yaptığı çalışmaya da minnettarız. Suçu işleyen çocukların “Çocuktur” deyip geçiştirilmesi yerine ciddiyetle psikolojik incelemeye alınıp gözetim altında tutulmalarını talep ediyoruz. . #hayvanyasasıçıkmalı  #antisosyalkişilikbozukluğu 
#sandıkbaşına 
#24haziran 
#sandıkpeşine 
#demokratikhakkınıkullan 
#oyver 
#sahipçık 
#Repost @ahuturkpence (@get_repost)
・・・
E hadi 💪🏻😊💪🏻
Sohbet akşamlarımız bitiyor. 
Mucizelerle başladık.
Mucize haberlerle bitiriyoruz.
Hamd olsun 
Şükürle 🙏🙏🙏
.
.
#aypdanismanlik #kişiselgelisim #eskisehir #ramazansohbetleri #ruhsalsifa #ruhsaliyileşme #niyet #dua #istek #preyer #intention #ramazanduaları #ramazanayı #Sohbet #muhabbet #şükür #hamd
Başarmak için başlamak gerekir. 
Belkide başarısız olunur ama denemek tekrar denemek gerekir. 
Başla
Ayağa kalk 
Çaba göster 
Emek ver
.
.
#başarı #azim #çaba #başlamak #start #ayağakalk #dene #mutluhaftalar #pazartesi #monday #goodday #goodlike #instalike #instagood #instagram #likeforlike #insta #follow #haveagoodweekeveryone #markzuckerberg #facebook #goodmorning
Bu dünyada herkes KENDİ ZAMANINA göre yaşar.
Süper tespitler.
Harika ilahi cevaplar geldi.
Bakalım siz kendiniz nasıl cevaplar alacaksınız bu yazıdan...
.
.
#aypdanismanlik #kişiselgelisim #eskisehir #psikolojikdestek #danışmanlık #hayatiniziiyileştirin #thetahealing #zaman #kendinebirşansver #potansiyeliniyaşa #lifecoach #goodtime #goodlike #instalike #instagood #instagram #likeforlike #instagram #follow #remember ☎️05534388828
🆘️www.aypdanismanlik.com
Bu dünyada herkes KENDİ ZAMANINA göre yaşar. Süper tespitler. Harika ilahi cevaplar geldi. Bakalım siz kendiniz nasıl cevaplar alacaksınız bu yazıdan... . . #aypdanismanlik  #kişiselgelisim  #eskisehir  #psikolojikdestek  #danışmanlık  #hayatiniziiyileştirin  #thetahealing  #zaman  #kendinebirşansver  #potansiyeliniyaşa  #lifecoach  #goodtime  #goodlike  #instalike  #instagood  #instagram  #likeforlike  #instagram  #follow  #remember  ☎️05534388828 🆘️www.aypdanismanlik.com
MUTLU HAFTALAR🕊🍀😊🎈
Yol kesen mavi kuşlar 
#Tavuskuşu
#Kaz
#Horoz
#Kuzgun
.
.
#aypdanismanlik #kişiselgelisim #eskisehir #ruhsalsifa #ruhsaliyileşme
#ramazansohbetleri
#ramazanayı #goodmorning #goodtime #goodlike #instalike #instagood #instagram #likeforlike #insta #follow #pazartesi #monday #mutluhaftalar ☎️05534388828
🆘️www.aypdanismanlik.com