an online Instagram web viewer

#vlora medias

Photos

🎄Happy🕺 Elvis 🎄
Труба 🎺 : @vasilev.trumpet 
Саксофон🎷: @mamidze 
Виолончель🎻: @kk_myname 
Баян: @liderdon 
Тромбон: 
Бубенцы:
Дед Мороз: @stas_litvinov 
Военный: @mayer_pavel 
Пионер: @sher_toma 
Пионер: @yu_kharchenko 
Снегурочка: @frau_lesy 
Маиса: @maisa_dance 
Оператор: @boitsovvvv
#humor #albania #tirana #funny #prishtina #lol #kosovo #fun #albanian #prizren #shqiperia #kosova #satire #durres #photooftheday #poezi #gjrokaster #kthspiri #fier #durresi #deshire #poezingagjirokastra #friends #kethja #tirane #like #life #smile #haha #vlora
🎄Happy🕺 Elvis 🎄 Труба 🎺 : @vasilev.trumpet Саксофон🎷: @mamidze Виолончель🎻: @kk_myname Баян: @liderdon Тромбон: Бубенцы: Дед Мороз: @stas_litvinov Военный: @mayer_pavel Пионер: @sher_toma Пионер: @yu_kharchenko Снегурочка: @frau_lesy Маиса: @maisa_dance Оператор: @boitsovvvv #humor  #albania  #tirana  #funny  #prishtina  #lol  #kosovo  #fun  #albanian  #prizren  #shqiperia  #kosova  #satire  #durres  #photooftheday  #poezi  #gjrokaster  #kthspiri  #fier  #durresi  #deshire  #poezingagjirokastra  #friends  #kethja  #tirane  #like  #life  #smile  #haha  #vlora 
Si thoni sikur ditët e nxehta të verës ti kaloni duke u relaksuar në gjirin më të bukur të Karaburunit?🌞❤
Gjiri i shën Janit, Karaburun! 🏞🏝🏜🏖
Photo credits: Fation Plaku
#sazanisland #karaburunalbania #albania #vlora #summervibes #albaniannature #albanianbeauty #albanianbeach #sea #sun# #albaniangirl #swimsuit #swim #fun
Te gjithe ju qe jeni nga #Vlora ju ftojm te merr nje pjese ne eventin e Ina Photography.
INArt Photography Exhibition / 27 Dhjetor 2018 ne oren 13:00 deri ne 20:00 Galeria e Arteve Vlorë! 
Ju mirepresim dhe mos na mungon... https://www.facebook.com/InaToskaPhotography/posts/2292925640739772
Te gjithe ju qe jeni nga #Vlora  ju ftojm te merr nje pjese ne eventin e Ina Photography. INArt Photography Exhibition / 27 Dhjetor 2018 ne oren 13:00 deri ne 20:00 Galeria e Arteve Vlorë! Ju mirepresim dhe mos na mungon... https://www.facebook.com/InaToskaPhotography/posts/2292925640739772
🎥by; @kafenejjajonoffiFollow me; @kafenejjajonofficial_ ⬅️ ▫️ @kafenejjajonofficial_ 🤣👈
▫️ @kafenejjajonofficial_ 🤣👈 #gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #kafenejajone#kafenejajoneofficial_ #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #samantator #kosova 👑 @fatoskryeziu1
🎥by; @kafenejjajonoffiFollow me; @kafenejjajonofficial_ ⬅️ ▫️ @kafenejjajonofficial_ 🤣👈 ▫️ @kafenejjajonofficial_ 🤣👈 #gjilan  #pristina  #pristine  #gjakova  #peja  #mitrovica  #ferizaj  #kosovo  #kosova  #albania  #saranda  #vlora  #kafenejajone #kafenejajoneofficial_  #qkakashpija  #stupcat  #osamire  #mozzikfans  #butrintimeri  #dafinators  #dafinazeqiri  #kidators  #luanator  #diaspora  #humorshqip  #babastars  #butriors  #samantator  #kosova  👑 @fatoskryeziu1
@makinat_e_enit 
@nedja_ned 
@rental_eni_car 
@auto_servis_polo 
#makinameqera 
#vlora #thebestcars #eny'scar
New 🖤🖤 Set per beben tuaj 5 pjese 22€ 
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
New 🖤🖤 Set per beben tuaj 5 pjese 22€ Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰 viber/whatsApp +383 45 910 535 Transportin falas vetem ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 3€ pagesa pas pranimit #prishtina  #peja  #blej  #porosit  #kosove  #maqedoni  #shqiperi  #online  #gjakova  #prizreni  #shkupi  #porosit  #vajza  #modele  #cute  #fustana  #makeup  #aksesor  #vushtrri  #mitrovic  #gjilan  #drenas  #ora  #çanta  #podujeva  #skenderaji  #gostivari  #tetova  #tirana  #shkodra  #vlora 
Uhhhhh, it's too heavy... 😂😂😂 🐠🐟🐡🐬🐳🐋 But we want a rich and tasteful lunch. Anybody helps us for the recipe? 😜😜🍽🍴⚔️🔪 #familybloggers #FoodBloggers #BabaBloggers #TravelBloggers #FreshFood #Countryside #Bloggers #Cookers #fresh #Fish #LocalFood #FoodTours #Insta #Blog #Vlora #Vjosa #AdritaticSea #VisitAlbania
🎄Happy🕺 Elvis 🎄
Труба 🎺 : @vasilev.trumpet 
Саксофон🎷: @mamidze 
Виолончель🎻: @kk_myname 
Баян: @liderdon 
Тромбон: 
Бубенцы:
Дед Мороз: @stas_litvinov 
Военный: @mayer_pavel 
Пионер: @sher_toma 
Пионер: @yu_kharchenko 
Снегурочка: @frau_lesy 
Маиса: @maisa_dance 
Оператор: @boitsovvvv
#humor #albania #tirana #funny #prishtina #lol #kosovo #fun #albanian #prizren #shqiperia #kosova #satire #durres #photooftheday #poezi #gjrokaster #kthspiri #fier #durresi #deshire #poezingagjirokastra #friends #kethja #tirane #like #life #smile #haha #vlora
🎄Happy🕺 Elvis 🎄 Труба 🎺 : @vasilev.trumpet Саксофон🎷: @mamidze Виолончель🎻: @kk_myname Баян: @liderdon Тромбон: Бубенцы: Дед Мороз: @stas_litvinov Военный: @mayer_pavel Пионер: @sher_toma Пионер: @yu_kharchenko Снегурочка: @frau_lesy Маиса: @maisa_dance Оператор: @boitsovvvv #humor  #albania  #tirana  #funny  #prishtina  #lol  #kosovo  #fun  #albanian  #prizren  #shqiperia  #kosova  #satire  #durres  #photooftheday  #poezi  #gjrokaster  #kthspiri  #fier  #durresi  #deshire  #poezingagjirokastra  #friends  #kethja  #tirane  #like  #life  #smile  #haha  #vlora 
◇@zshop.al ◇
◇@ushop.al◇
•
Produkte online/best price
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Photo by 📸: @maggie13moodie
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
#prortrete #femra #meshkuj #tiranalifestyle #albaniangirl #albanianwedding #tirana #vlora #saranda #dimer #blionline #njerez #vlora #durres #shkodra #saranda
◇@zshop.al ◇ ◇@ushop.al◇ • Produkte online/best price •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Photo by 📸: @maggie13moodie •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #prortrete  #femra  #meshkuj  #tiranalifestyle  #albaniangirl  #albanianwedding  #tirana  #vlora  #saranda  #dimer  #blionline  #njerez  #vlora  #durres  #shkodra  #saranda 
◇@zshop.al◇
◇@ushop.al◇
•
○Produkte te ndryshme online
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
°
○Mundesuar nga 📸 @kdkuiper
°
#toka #natyra #pamjeturistike #fashatra #lumi #liqeni #shkoder #tirana #durres ##vlora #saranda #udhetime #lule #tropoja #dibra #ushop #zshop
Set per beben tuaj 5 pjese 22€ 
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Set per beben tuaj 5 pjese 22€ Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰 viber/whatsApp +383 45 910 535 Transportin falas vetem ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 3€ pagesa pas pranimit #prishtina  #peja  #blej  #porosit  #kosove  #maqedoni  #shqiperi  #online  #gjakova  #prizreni  #shkupi  #porosit  #vajza  #modele  #cute  #fustana  #makeup  #aksesor  #vushtrri  #mitrovic  #gjilan  #drenas  #ora  #çanta  #podujeva  #skenderaji  #gostivari  #tetova  #tirana  #shkodra  #vlora 
Set per beben tuaj 5 pjese 22€ 
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Set per beben tuaj 5 pjese 22€ Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰 viber/whatsApp +383 45 910 535 Transportin falas vetem ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 3€ pagesa pas pranimit #prishtina  #peja  #blej  #porosit  #kosove  #maqedoni  #shqiperi  #online  #gjakova  #prizreni  #shkupi  #porosit  #vajza  #modele  #cute  #fustana  #makeup  #aksesor  #vushtrri  #mitrovic  #gjilan  #drenas  #ora  #çanta  #podujeva  #skenderaji  #gostivari  #tetova  #tirana  #shkodra  #vlora 
Tag shoqen qe e ka emrin Shukri 🤣
Follow-Like-Koment ➡️ @kshumor ****************************************
{#prishtina #podujeva #vlora #ledrizlla #xhensilator #luanators #stupcat #dasma #albanian #albaniangirl #2018 #kosovo #albanian #gjakova #prizren #shqiperia #shqiptar #babastars #durres #ulqin #muzik #dasma #city #butrios #mozzikfans #albanian #shqipe #kidator #dorators #ferizaj #samantator}
Se non avete mai avuto una borsa Borbonese, non avete mai avuto una borsa.
Vetem per pak dite, deri me 20 dhjetor, ekskluzivisht ne www.altissiaprive.al me ulje deri ne 50%.
Porosisni online dhe vjen direkt ne shtepite tuaja. 
Çmimi 26.700 nga 48.100 leke te reja.
Edhe 2 dite te ngelura, nxitoni. ⏰
Se non avete mai avuto una borsa Borbonese, non avete mai avuto una borsa. Vetem per pak dite, deri me 20 dhjetor, ekskluzivisht ne www.altissiaprive.al me ulje deri ne 50%. Porosisni online dhe vjen direkt ne shtepite tuaja. Çmimi 26.700 nga 48.100 leke te reja. Edhe 2 dite te ngelura, nxitoni. ⏰
Se non avete mai avuto una borsa Borbonese, non avete mai avuto una borsa.
Vetem per pak dite, deri me 20 dhjetor, ekskluzivisht ne www.altissiaprive.al me ulje deri ne 50%.
Porosisni online dhe vjen direkt ne shtepite tuaja. 
Çmimi 16.900 nga 28.600 leke te reja.
Edhe 2 dite te ngelura, nxitoni. ⏰
Se non avete mai avuto una borsa Borbonese, non avete mai avuto una borsa. Vetem per pak dite, deri me 20 dhjetor, ekskluzivisht ne www.altissiaprive.al me ulje deri ne 50%. Porosisni online dhe vjen direkt ne shtepite tuaja. Çmimi 16.900 nga 28.600 leke te reja. Edhe 2 dite te ngelura, nxitoni. ⏰
Set per beben tuaj 5 pjese 22€ 
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Set per beben tuaj 5 pjese 22€ Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰 viber/whatsApp +383 45 910 535 Transportin falas vetem ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 3€ pagesa pas pranimit #prishtina  #peja  #blej  #porosit  #kosove  #maqedoni  #shqiperi  #online  #gjakova  #prizreni  #shkupi  #porosit  #vajza  #modele  #cute  #fustana  #makeup  #aksesor  #vushtrri  #mitrovic  #gjilan  #drenas  #ora  #çanta  #podujeva  #skenderaji  #gostivari  #tetova  #tirana  #shkodra  #vlora 
New qafore qeliku 💜 8€ 
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
New qafore qeliku 💜 8€ Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰 viber/whatsApp +383 45 910 535 Transportin falas vetem ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 3€ pagesa pas pranimit #prishtina  #peja  #blej  #porosit  #kosove  #maqedoni  #shqiperi  #online  #gjakova  #prizreni  #shkupi  #porosit  #vajza  #modele  #cute  #fustana  #makeup  #aksesor  #vushtrri  #mitrovic  #gjilan  #drenas  #ora  #çanta  #podujeva  #skenderaji  #gostivari  #tetova  #tirana  #shkodra  #vlora 
Full rig sail 💨⛵ NORDİC BERRY 🍇 🍇 #montenegro #bar #bigova #kotor #tivat #sailing #sailinglife #sealife #saillife #steelboat #steelsailing #albania #himara #saranda #vlora
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Set bvlgari 17€💕 Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Set bvlgari 17€💕 Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰 viber/whatsApp +383 45 910 535 Transportin falas vetem ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 3€ pagesa pas pranimit #prishtina  #peja  #blej  #porosit  #kosove  #maqedoni  #shqiperi  #online  #gjakova  #prizreni  #shkupi  #porosit  #vajza  #modele  #cute  #fustana  #makeup  #aksesor  #vushtrri  #mitrovic  #gjilan  #drenas  #ora  #çanta  #podujeva  #skenderaji  #gostivari  #tetova  #tirana  #shkodra  #vlora 
😂😂😂😂
Follow: @pse.bre1
Follow: @pse.bre1
Follow: @pse.bre1
-
-
-
-
-
-
-
#kosova #albania #prishtina #tirana #vlora #ferizaj #gjakova #peja #zinizin #dhuratadora #strefie #ritaora #enca #unikkatil #xhaka #shqipe #shaqiri #mckresha #qesharake #humoristike #buta #shpetijmhaj #dualipa  #lyricalson #luanavjollca #getinjo #s4mm #unikkatil #butrintimeri
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
🎄Happy🕺 Elvis 🎄
Труба 🎺 : @vasilev.trumpet 
Саксофон🎷: @mamidze 
Виолончель🎻: @kk_myname 
Баян: @liderdon 
Тромбон: 
Бубенцы:
Дед Мороз: @stas_litvinov 
Военный: @mayer_pavel 
Пионер: @sher_toma 
Пионер: @yu_kharchenko 
Снегурочка: @frau_lesy 
Маиса: @maisa_dance 
Оператор: @boitsovvvv
#humor #albania #tirana #funny #prishtina #lol #kosovo #fun #albanian #prizren #shqiperia #kosova #satire #durres #photooftheday #poezi #gjrokaster #kthspiri #fier #durresi #deshire #poezingagjirokastra #friends #kethja #tirane #like #life #smile #haha #vlora
🎄Happy🕺 Elvis 🎄 Труба 🎺 : @vasilev.trumpet Саксофон🎷: @mamidze Виолончель🎻: @kk_myname Баян: @liderdon Тромбон: Бубенцы: Дед Мороз: @stas_litvinov Военный: @mayer_pavel Пионер: @sher_toma Пионер: @yu_kharchenko Снегурочка: @frau_lesy Маиса: @maisa_dance Оператор: @boitsovvvv #humor  #albania  #tirana  #funny  #prishtina  #lol  #kosovo  #fun  #albanian  #prizren  #shqiperia  #kosova  #satire  #durres  #photooftheday  #poezi  #gjrokaster  #kthspiri  #fier  #durresi  #deshire  #poezingagjirokastra  #friends  #kethja  #tirane  #like  #life  #smile  #haha  #vlora 
@tiecollection_vlore 🛍
SUPER OFERTE 💥💥💥. Bluze + xhinse = 3500 L 
#bershka #renatobalestra #youyoungcoveri #absolutjoy #pullandbear #hm #corani #armani #nike #adidas #zara #cotton&silk #man #woman #vlora #charro #oliviahops #primark #timex
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
@kejsitola @iamflorimumajesi Ju urojmë gjitha të mirat e botës qiftit të ri.#shqiperia #topmodel #lifestyle #tirana #prishtina #shkupi #vlora.
Mój plan B
To upewnić się, 
Że plan A 
Wypali za wszelką cenę 🔥
#nofilter BO PO CO 😂
.
.
#idziemy #dalej #po #swoje #polishboy #dresiarz #sponsor #adidas #albania #butrint #ksamil #saranda #vlora
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Sa femra do donin te degjonin keto fjale 😜 . .
. 
#tirana #shkoder #prishtina #vlora #saranda #pogradec #korca #elbasan #albania #love #dashuri #femra #girl #boy #sexigirl #amore #zemer
1,2,3.. 1,2,3.. 😂😂😂 Tag shokun/shoqen qe bo palester 💣

#gym #palester #funvideo #albania #kosovo #shqiperia #kosova #tirana #prishtina #skopje #ulcinj #2019 #elbasan #tirana #shkodra #durres #albaniafunny #vlora #gjirokaster #girl #boy #korc #gramsh #milano #lushnje
🛍
Mugler Thierry ALIEN

E njejta arome origjinale ✔ e prodhuar nga esencat Franceze ORIGJINALE ..Markat GLOBALE me permasa te vogla dhe cmime te mahniteshme nga Genie Collection.
Kontakto ne📥 DM ose
☎️ whatsApp👉📲👇
_________________________
00355699935160
_____________________ ____
Parfume me famë botërore nga duart e 
arta arabe ne fabriken e 
Geni Collection.
Parfume që ideohen, dizenjohen dhe prodhohen në Mbretërinë e Arabisë Saudite.
 E çertifikuar me ISO 9001 per cilesi.. #eaudeparfum
📩Porosit ne instadirekt.
💸pagesa pas pranimit🛒
Ju a dërgojmë produktet tona në shtëpinë tuaj, me postë të shpejtë dhe të garantuar. #bli#online#onlineshopping #parfume#instagood
#porosittani #instagram #parfume #parfume_s_s__online #porosittani📣 #perfumelovers #perfumeoftheday #porosittani📥 #instaparfum #fragrances
#parfumecollection
#parfume_s_s__online #perfumeonline #durres #fier #vlora #tiranacity #shopping #blejonline #shqiperi #perfume #tirane #albania #shkoder #albanian
🛍 Mugler Thierry ALIEN E njejta arome origjinale ✔ e prodhuar nga esencat Franceze ORIGJINALE ..Markat GLOBALE me permasa te vogla dhe cmime te mahniteshme nga Genie Collection. Kontakto ne📥 DM ose ☎️ whatsApp👉📲👇 _________________________ 00355699935160 _____________________ ____ Parfume me famë botërore nga duart e arta arabe ne fabriken e Geni Collection. Parfume që ideohen, dizenjohen dhe prodhohen në Mbretërinë e Arabisë Saudite. E çertifikuar me ISO 9001 per cilesi.. #eaudeparfum  📩Porosit ne instadirekt. 💸pagesa pas pranimit🛒 Ju a dërgojmë produktet tona në shtëpinë tuaj, me postë të shpejtë dhe të garantuar. #bli #online #onlineshopping  #parfume #instagood  #porosittani  #instagram  #parfume  #parfume_s_s__online  #porosittani 📣 #perfumelovers  #perfumeoftheday  #porosittani 📥 #instaparfum  #fragrances  #parfumecollection  #parfume_s_s__online  #perfumeonline  #durres  #fier  #vlora  #tiranacity  #shopping  #blejonline  #shqiperi  #perfume  #tirane  #albania  #shkoder  #albanian 
Follow ↪@tingujt_te_zemres ↩ By @dashurieperbashket🙊

#shqip #shqiperi #shqiperia #shqiptar #shqipe #shqipekuqezii🇦🇱🇦🇱 #muzikshqip #tirana #elbasan #durres #vlora #saranda #himar #gjirokaster #tetova #shkup #shkupi #kosovo #prishtina #albania #ferizaj #albaniangirl #albanianstyle #albania🇦🇱 #albany