an online Instagram web viewer

#turp medias

Photos

Bu video bu salatalığın başkan olmadan önce çekilmiş vidosudur 
Bizi dolarla yenemezssiniz .🙄 #dolar#piyesa#gelecek#mizah#komik#komik#mizahicariye#tek#attı#d#d#turrp#turp#salatalık#maymub#vvbng#ser#mizahi#
Dli##takio#takip#et#

@4uncutekil @5 @cagritaner @furkandaxone @mr_takkeli_psik0pat @ezhel_kovl @mr_takkeli_psik0pat
Aradaki farkı bulun #turp #trump 😉
Selamat hari Minggu dokter dan calon dokter! Ayo coba dijawab soalnya, dan beri penjelasannya ya! Tag / share ke teman mu agar sama-sama menambah ilmu. Untuk jawaban dan pembahasan dari soal ini, ada di account line@ kami ya dok.

Account line@ : @sec2504o (pake @)
Atau klik link di bio profile kami

Selamat belajar!
#soal #ukmppd #dokter #learn #medical #surgery #urology #urologi #urethralstricture #urineretention #folley #catheter #referrals #suprapubiccatheter #turp #dilatation
Selamat hari Minggu dokter dan calon dokter! Ayo coba dijawab soalnya, dan beri penjelasannya ya! Tag / share ke teman mu agar sama-sama menambah ilmu. Untuk jawaban dan pembahasan dari soal ini, ada di account line@ kami ya dok. Account line@ : @sec2504o (pake @) Atau klik link di bio profile kami Selamat belajar! #soal  #ukmppd  #dokter  #learn  #medical  #surgery  #urology  #urologi  #urethralstricture  #urineretention  #folley  #catheter  #referrals  #suprapubiccatheter  #turp  #dilatation 
Dolar yükselmeye böyle devam ederse hepimiz oynayacağız... Zengin bir türlü, fakir başka türlü..! #damat #ekonomi #dolar #döviz #kur #amerika #süper #güç #tekel #patron #turp #trump #trajikomik #eyvaheyvah #komik #mizah #komedi #komikvideo #video #şaka #kahkaha
Sağlıklı yaşam#kino #salat #avakado #yerfıstığı #kişniş #lime #zeytinyağı #turp #konsome #domates #intagood #istagram #mutfak #☘️ #👍 #salatatarifleri #adana #adanacity #vejeteryan #helty #sağlık #mutfak #vegan #vitamin #enerji 👉🏻Haşlanmış kinoayı soğutun bir kaba alın,turp,kırmızı biber,salatalık,avokado ,Bütün malzemeleri küp doğrayın ☘️Ayrı bir kapta taze limon suyu zeytinyağı ince  kıyılmış kişniş tuz ile beraber karıştırın daha sonra doğranmış malzemeleri ve sosunuzu kinoayla karıştırın servis ederken yer Fıstığı🥜 isteğe göre Nar ekşisi  ile servis edin🔪☘️
Sağlıklı yaşam#kino  #salat  #avakado  #yerfıstığı  #kişniş  #lime  #zeytinyağı  #turp  #konsome  #domates  #intagood  #istagram  #mutfak  #☘️ #👍 #salatatarifleri  #adana  #adanacity  #vejeteryan  #helty  #sağlık  #mutfak  #vegan  #vitamin  #enerji  👉🏻Haşlanmış kinoayı soğutun bir kaba alın,turp,kırmızı biber,salatalık,avokado ,Bütün malzemeleri küp doğrayın ☘️Ayrı bir kapta taze limon suyu zeytinyağı ince kıyılmış kişniş tuz ile beraber karıştırın daha sonra doğranmış malzemeleri ve sosunuzu kinoayla karıştırın servis ederken yer Fıstığı🥜 isteğe göre Nar ekşisi ile servis edin🔪☘️
#reis iki #laf etse 
Birisi #İMAN 
diğeri #VATAN 
işte budur 
Vatan hainlerine #BATAN 
#1dolar için oy vermedik 
#1vatan için oy VERDİK 
#derdimiz #dolar değil 
#biz bu davayı #SEVDİK 
#döviz #kur #altın #borsa #erdoğan #diriliş #darbe #deccal #iblis #amerika #turp #trump
Dolar 7 Lira hayırlı olsun..!!! #dolar #döviz #kur #amerika #süper #güç #dünya #tekel #patron #turp #salata #salatalık #hıyar #çiğ #pişmiş #kelle #sırıtma #caps
Cełā...līdz pašam mola galam.... #sportins #2km #turp #karaosta #2km #atpakal
🥕🍅🌶🥒Sağlıklı organik beslenmek , yerel sebze ürünlerini almak için pazar yollarındayım...🤙🍋
🥔Bir kilo patates aldığımızda "bir kilo da soğan" diyebilmekti pazar kültürü.
🍅 Bütün sebze meyve alışverişimi pazarlardan yapıyorum.
🌶 Ürünlerin nereden geldiğini biliyorsunuz burada.
🥕çocuğum ve bizim için organik pazarları tercih ediyorum.
🍆 Görerek, koklayarak ve tadarak alışveriş yapıyorum.
#pazar #halkpazarı #organik #organikpazar #sebze #marul #turp #nane #limon #fasulye #barbunya #maydonoz #tazekekik #domates #soğan #patates #tazesoğan #havuç #semizotu #bamya #biber #patlıcan #paylaşım_platformu #brokoli #tazefasulye #afiyetolsun #organikürünler
🥕🍅🌶🥒Sağlıklı organik beslenmek , yerel sebze ürünlerini almak için pazar yollarındayım...🤙🍋 🥔Bir kilo patates aldığımızda "bir kilo da soğan" diyebilmekti pazar kültürü. 🍅 Bütün sebze meyve alışverişimi pazarlardan yapıyorum. 🌶 Ürünlerin nereden geldiğini biliyorsunuz burada. 🥕çocuğum ve bizim için organik pazarları tercih ediyorum. 🍆 Görerek, koklayarak ve tadarak alışveriş yapıyorum. #pazar  #halkpazarı  #organik  #organikpazar  #sebze  #marul  #turp  #nane  #limon  #fasulye  #barbunya  #maydonoz  #tazekekik  #domates  #soğan  #patates  #tazesoğan  #havuç  #semizotu  #bamya  #biber  #patlıcan  #paylaşım_platformu  #brokoli  #tazefasulye  #afiyetolsun  #organikürünler 
Resección transuretral (RTU) de próstata. La operación de resección transuretral (RTU) de próstata consiste en extirpar la próstata afectada de hiperplasia benigna. Es la cirugía convencional más utilizada para el tratamiento de la próstata. 
#urologosbeas #endourologia #endourology #turp #rtup #urología
Resección transuretral (RTU) de próstata. La operación de resección transuretral (RTU) de próstata consiste en extirpar la próstata afectada de hiperplasia benigna. Es la cirugía convencional más utilizada para el tratamiento de la próstata. #urologosbeas  #endourologia  #endourology  #turp  #rtup  #urología 
Harika kanatlar izlemeden 3 dk once
.
.
.
.
.

#analogfilm #turp #darksun #mafia_moments #defne #sunset #35mm
Si me vrasjen e Arditit, si me shëmbjen e Teatrit: e njëjta skemë, e njëjta metodë, e njëjta dorë… – 0 – 0 – 0 – 0 – 0 –

2 vite nga vrasja e Ardit Gjoklaj. 
2 vite heshtje nga Bashkia dhe nga autoritetet publike mbi këtë krim.

2 vite heshtje mbi qindra milionat e eurove që rrethojnë biznesin e plehrave dhe të inceneratorëve, mbi pronarët e tyre të vërtetë, mbi ligjet morale dhe ato shtetërore të shkelura për të mbuluar vrasjen e Ardit Gjoklajt.

Një krim makabër që zhvesh në rrënjë maskën imorale pas së cilës fshihet Bashkia Tiranë. 
Propagandë, gënjeshtra, censurë, abuzime me kuadrin ligjor, gjithçka për të fshehur interesat që rrethojnë biznesin e plehrave në Tiranë, gjithçka për të fshehur rrethanat e vërteta të vrasjes së Ardit Gjoklajt në landfillin e Sharrës.

Ndaj në këtë përvjetor, artistët dhe përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, vendosën që një nga takimet e tyre të përditshme t’i dedikohen kujtimit të 17 vjeçarit Ardit Gjoklajt. 
Pas dëshmisë së dhimbshme nga Xhaxhai i Arditit mbi tronditjen e familjes Gjoklaj për padrejtësinë që po kalon familja e tyre për shkak të indiferencës së autoriteteve publike në hedhjen dritë të këtij krimi, organizatorët transmetuan dokumentarin e censuruar “Kodrina e Vdekjes” realizuar nga Publicus dhe gazetari Artan Rama. 
Mungesa e drejtësisë është një vrasje e dytë për cdo familje. 
Mungesa e ndjeshmërisë, është një hap drejt bashkëfajësisë së plotë, si për Bashkinë, ashtu dhe për drejtuesit e saj.

I gjithë konteksti që parapriu dhe ndoqi vrasjen e Arditit, është një #TURP për të githë banorët e Tiranës. Kryeqyteti nuk mund të asociohet me një krim të tillë kaq të ulët, kaq imoral, kaq makabër... Në cilësinë time të Këshilltarit Bashkiak, m’u dha mundësia në këtë kontekst të dëshmoja sesi projekti i shkatërrimit të Teatrit Kombëtar është vetëm një mirazh me skandalin e ngritjes së inceneratorëve në Tiranë, Fier e Elbasan... E njëjta skemë, e njëjta metodë, e njëjta dorë…

Ndërkombëtarë që përdoren si fasadë, ligje e vendime të dedikuara në shkelje të procedurave publike, qindra miliona euro në lojë, censure dhe presione nga më të ndryshmet. 
Simetritë dhe ngjashmëritë jane tronditese...
Si me vrasjen e Arditit, si me shëmbjen e Teatrit: e njëjta skemë, e njëjta metodë, e njëjta dorë… – 0 – 0 – 0 – 0 – 0 – 2 vite nga vrasja e Ardit Gjoklaj. 2 vite heshtje nga Bashkia dhe nga autoritetet publike mbi këtë krim. 2 vite heshtje mbi qindra milionat e eurove që rrethojnë biznesin e plehrave dhe të inceneratorëve, mbi pronarët e tyre të vërtetë, mbi ligjet morale dhe ato shtetërore të shkelura për të mbuluar vrasjen e Ardit Gjoklajt. Një krim makabër që zhvesh në rrënjë maskën imorale pas së cilës fshihet Bashkia Tiranë. Propagandë, gënjeshtra, censurë, abuzime me kuadrin ligjor, gjithçka për të fshehur interesat që rrethojnë biznesin e plehrave në Tiranë, gjithçka për të fshehur rrethanat e vërteta të vrasjes së Ardit Gjoklajt në landfillin e Sharrës. Ndaj në këtë përvjetor, artistët dhe përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, vendosën që një nga takimet e tyre të përditshme t’i dedikohen kujtimit të 17 vjeçarit Ardit Gjoklajt. Pas dëshmisë së dhimbshme nga Xhaxhai i Arditit mbi tronditjen e familjes Gjoklaj për padrejtësinë që po kalon familja e tyre për shkak të indiferencës së autoriteteve publike në hedhjen dritë të këtij krimi, organizatorët transmetuan dokumentarin e censuruar “Kodrina e Vdekjes” realizuar nga Publicus dhe gazetari Artan Rama. Mungesa e drejtësisë është një vrasje e dytë për cdo familje. Mungesa e ndjeshmërisë, është një hap drejt bashkëfajësisë së plotë, si për Bashkinë, ashtu dhe për drejtuesit e saj. I gjithë konteksti që parapriu dhe ndoqi vrasjen e Arditit, është një #TURP  për të githë banorët e Tiranës. Kryeqyteti nuk mund të asociohet me një krim të tillë kaq të ulët, kaq imoral, kaq makabër... Në cilësinë time të Këshilltarit Bashkiak, m’u dha mundësia në këtë kontekst të dëshmoja sesi projekti i shkatërrimit të Teatrit Kombëtar është vetëm një mirazh me skandalin e ngritjes së inceneratorëve në Tiranë, Fier e Elbasan... E njëjta skemë, e njëjta metodë, e njëjta dorë… Ndërkombëtarë që përdoren si fasadë, ligje e vendime të dedikuara në shkelje të procedurave publike, qindra miliona euro në lojë, censure dhe presione nga më të ndryshmet. Simetritë dhe ngjashmëritë jane tronditese...
Kendime Güzel bir akşam yemeği😊😋 hafif, besleyici ve sağlıklı. #turp #kırmızılahana #havuç #mısır #tulumpeyniri #zeytinyağı #pulbiber #sumak #limon #sirke #kepekliekmek #çorba #yemek #lezzet #hafif #sağlıklıbeslenme
MOR AŞKINA💜 Mor sebzelere rengini veren antosiyanindir. Hücreleri hasar almaktan korur👌🏼Bize gençlik ve güzellik vererek yaşlanmayı geciktirir💃🏻💃🏻Kalp hastalıklarına,felce,kansere karşı korumada ve hafızayı güçlendirmede etkili✅ Ayrıca yapılan çalışmalar antosiyaninin kan şekerinin düşürülmesi ve karaciğerde daha az yağ birikimi konusunda etkin bir rol aldığını göstermektedir📝 Kısacası moru sevin,mor olanı tüketin💟🤩
MOR AŞKINA💜 Mor sebzelere rengini veren antosiyanindir. Hücreleri hasar almaktan korur👌🏼Bize gençlik ve güzellik vererek yaşlanmayı geciktirir💃🏻💃🏻Kalp hastalıklarına,felce,kansere karşı korumada ve hafızayı güçlendirmede etkili✅ Ayrıca yapılan çalışmalar antosiyaninin kan şekerinin düşürülmesi ve karaciğerde daha az yağ birikimi konusunda etkin bir rol aldığını göstermektedir📝 Kısacası moru sevin,mor olanı tüketin💟🤩
TURPUN ZENGİN İÇERİĞİ

10 küçük boy kırmızı turp rendesi (1 kâse) tükettiğinizde sadece 12 kalori alır, günlük posa ihtiyacınızın \%25’ini karşılamış olursunuz.
Turp, yüksek oranda potasyum içerir. Potasyum, kalp kası dâhil kasların düzgün çalışması için gerekli bir mineraldir. Vücuda yeteri miktarda potasyum alımı, yüksek tansiyona karşı koruyucu özellik taşımaktadır.
Turpun içerisinde yüksek düzeyde folat bulunması, turpu diğer sebzelerden ayrıcalıklı kılmaktadır. Folat vücudumuzdaki genetik kodlanmaların (DNA’nın) onarımında kullanılmaktadır. 1 kâse turp salatası tükettiğinizde günlük folat ihtiyacınızın \% 7’sini karşılarsınız.
Kalsiyum mineralinin en iyi bitkisel kaynaklarından olan turp, özellikle menopoz dönemindeki kadınlara önerilmektedir. Ayrıca kemik erimesine karşı olumlu etkileri bilimsel çalışmalar ile desteklenmiştir. Turp yaprakları da turp kadar iyi bir kalsiyum kaynağıdır.
Bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasında görevli olan C vitamini, turpta yüksek oranda bulunmaktadır. Gün içerisinde 1 kâse turp salatası tüketilmesi günlük C vitamini ihtiyacımızın \%40’ını karşılamaktadır.
Kan kolesterolünün düşürülmesinde etkin madde olan fitosterol, 100 gram turpta 9 mg bulunmaktadır.

#saglik #health #saglikocagim #turp #kanser #antioksidan
TURPUN ZENGİN İÇERİĞİ 10 küçük boy kırmızı turp rendesi (1 kâse) tükettiğinizde sadece 12 kalori alır, günlük posa ihtiyacınızın \%25’ini karşılamış olursunuz. Turp, yüksek oranda potasyum içerir. Potasyum, kalp kası dâhil kasların düzgün çalışması için gerekli bir mineraldir. Vücuda yeteri miktarda potasyum alımı, yüksek tansiyona karşı koruyucu özellik taşımaktadır. Turpun içerisinde yüksek düzeyde folat bulunması, turpu diğer sebzelerden ayrıcalıklı kılmaktadır. Folat vücudumuzdaki genetik kodlanmaların (DNA’nın) onarımında kullanılmaktadır. 1 kâse turp salatası tükettiğinizde günlük folat ihtiyacınızın \% 7’sini karşılarsınız. Kalsiyum mineralinin en iyi bitkisel kaynaklarından olan turp, özellikle menopoz dönemindeki kadınlara önerilmektedir. Ayrıca kemik erimesine karşı olumlu etkileri bilimsel çalışmalar ile desteklenmiştir. Turp yaprakları da turp kadar iyi bir kalsiyum kaynağıdır. Bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasında görevli olan C vitamini, turpta yüksek oranda bulunmaktadır. Gün içerisinde 1 kâse turp salatası tüketilmesi günlük C vitamini ihtiyacımızın \%40’ını karşılamaktadır. Kan kolesterolünün düşürülmesinde etkin madde olan fitosterol, 100 gram turpta 9 mg bulunmaktadır. #saglik  #health  #saglikocagim  #turp  #kanser  #antioksidan 
"Foto a tradimento"Ph:@erikacontrino 😍😗#wun#tumblr#tumbrgirl#turp#featureme#featurethis#italy#italygirl#sicily#deepwave#paypal#omgmcu#alice
On Thursday and Friday 9th and 10th August 2018 I will be moderating a Workshop on Murals for Urban City Resilience by World Bank Tanzania at Buni Hub. If you’re a drawing artist or you know someone in that area forward this to him/her. To register send your name to 0753414004. (Limited seats on first come first serve basis). #worldBankTz #TURP #TanzaniaBoraInitiative
On Thursday and Friday 9th and 10th August 2018 I will be moderating a Workshop on Murals for Urban City Resilience by World Bank Tanzania at Buni Hub. If you’re a drawing artist or you know someone in that area forward this to him/her. To register send your name to 0753414004. (Limited seats on first come first serve basis). #worldBankTz  #TURP  #TanzaniaBoraInitiative 
🍌strawnana saturday🍓 banana kush ✖️ bubblegum This Strain is the perfect combination of fruity and sweet. Strawnana will leave you feeling creative, content, and peaceful✌️Enhance your products with our organic plant based terpenes www.terpsciencelabs.com
🍌strawnana saturday🍓 banana kush ✖️ bubblegum This Strain is the perfect combination of fruity and sweet. Strawnana will leave you feeling creative, content, and peaceful✌️Enhance your products with our organic plant based terpenes www.terpsciencelabs.com
Büyük baş domuz...fitnenin başı ..
Ne çirkin biri ya 🤢

#trump değil
Annemin dediği #turp
Büyük baş domuz...fitnenin başı .. Ne çirkin biri ya 🤢 #trump  değil Annemin dediği #turp 
バングラデシュ第二の都市チッタゴン(Chittagong)には頭を撫でるとご利益があるスッポンがうじゃうじゃいる池が。
Bayazid Bostami て所。
ご利益いただき!☺︎
#bangladesh🇧🇩
#chittagong 
#turp
#interest 
#Immaturezeal
#myzeal
バングラデシュ第二の都市チッタゴン(Chittagong)には頭を撫でるとご利益があるスッポンがうじゃうじゃいる池が。 Bayazid Bostami て所。 ご利益いただき!☺︎ #bangladesh 🇧🇩 #chittagong  #turp  #interest  #Immaturezeal  #myzeal 
Traditional Chinese medicine … TURP hi power !!! 先輩がCD買ってくれるとの事で御届けに伺ったら… ドエリャー高価でドエリャー効果 ( 約¥35000 /$350 ) スッポン漢方 飲ませて頂きました。夏の週末城下町にスッポンキメて放たれましたwww #turp #summertime #summer #traditionalchinesemedicine
Traditional Chinese medicine … TURP hi power !!! 先輩がCD買ってくれるとの事で御届けに伺ったら… ドエリャー高価でドエリャー効果 ( 約¥35000 /$350 ) スッポン漢方 飲ませて頂きました。夏の週末城下町にスッポンキメて放たれましたwww #turp  #summertime  #summer  #traditionalchinesemedicine 
Haydi pazarlara . Haydi turplara .
.
.
.
#turp #ekmek #cananreyizz
Adam "ben bütün turpların babasıyım" yazmış gece gündüz sadece turp resmi paylalıyor. Allah yar ve yardımcısı olsun...🙈🙈
___
#instagram #turp #sosyalmedya #gt #komedia #instamood #iyiakşamlar #insta
Turnip cake is a Chinese dim sum dish made of shredded radish (typically Chinese radish) and plain rice flour. The less commonly used radish cake is a more accurate name, in that Western-style turnips are not used in the dish; it is traditionally called carrot cake in Singapore. #wikipedia —————————-
Şalgam Keki, ince kıyılmış turptan (tipik olarak Çin turbu) ve pirinç unundan oluşan bir tür Çin dim sum yemeği. Daha az yaygın olarak kullanılan “turp keki” daha doğru bir isim ve orjinalinde batı stili şalgam kullanılmıyor. Singapur’da ise bu yemeğe geleneksel olarak havuçlu kek deniyor.
———————-
#havuçlukek#turnip#şalgam#radish#turp#turnipcake#carrotcake#chinesefood#chinesecuisine#chinesedimsum#dimsum#dimsumming#dimsumlove#dimsumlover#asiancuisine#şalgamkeki#çinturbu#turpkeki#radishcake#çinmutfağı#çinyemekleri#foodartopia#foodthusiast#chicagofoodie#istanbulfoodie#singaporean#singaporeanfood
Turnip cake is a Chinese dim sum dish made of shredded radish (typically Chinese radish) and plain rice flour. The less commonly used radish cake is a more accurate name, in that Western-style turnips are not used in the dish; it is traditionally called carrot cake in Singapore. #wikipedia  —————————- Şalgam Keki, ince kıyılmış turptan (tipik olarak Çin turbu) ve pirinç unundan oluşan bir tür Çin dim sum yemeği. Daha az yaygın olarak kullanılan “turp keki” daha doğru bir isim ve orjinalinde batı stili şalgam kullanılmıyor. Singapur’da ise bu yemeğe geleneksel olarak havuçlu kek deniyor. ———————- #havuçlukek #turnip #şalgam #radish #turp #turnipcake #carrotcake #chinesefood #chinesecuisine #chinesedimsum #dimsum #dimsumming #dimsumlove #dimsumlover #asiancuisine #şalgamkeki #çinturbu #turpkeki #radishcake #çinmutfağı #çinyemekleri #foodartopia #foodthusiast #chicagofoodie #istanbulfoodie #singaporean #singaporeanfood 
"TURP Efektif Atasi Prostat"
.
Benign prostatic hyperplasia (BPH) atau pembesaran prostat jinak merupakan suatu kondisi membesarnya kelenjar prostat yang mengelilingi uretra (saluran yang menghubungkan kandung kemih ke alat kelamin untuk mengalirkan kencing keluar dari tubuh). Ketika kelenjar prostat membesar, akan menekan saluran kencing dan menyebabkan gangguan berkemih.

Pembesaran prostat jinak umumnya terjadi pada pria di atas usia 50 tahun. Walaupun bukan merupakan tanda keganasan, BPH ini dapat menyebabkan komplikasi.

Di antaranya infeksi kandung kemih, batu di kandung kemih, atau pun kerusakan ginjal.

Seseorang dengan penyakit BPH, biasa mengeluhkan kesulitan berkemih atau pun tidak bisa berkemih sama sekali.

Pria dengan keluhan ringan sampai sedang, dapat diberikan obat untuk memperlancar kencing selama 3-6 bulan.

Namun pada keluhan yang lebih berat atau sudah timbul komplikasi, harus dilakukan prosedur operasi.
.
.
(selengkapnya baca Jawa Pos Radar Tulungagung, info langganan 0811-3543-887)

#radartrenggalek #radartulungagung #radarblitar #jawapos #newstoday #beritahariini #koran #viral #blitar #trenggalek #tulungagung #news #berita #TURP #BPH #kesehatan #benignprostatichyperplasia
"TURP Efektif Atasi Prostat" . Benign prostatic hyperplasia (BPH) atau pembesaran prostat jinak merupakan suatu kondisi membesarnya kelenjar prostat yang mengelilingi uretra (saluran yang menghubungkan kandung kemih ke alat kelamin untuk mengalirkan kencing keluar dari tubuh). Ketika kelenjar prostat membesar, akan menekan saluran kencing dan menyebabkan gangguan berkemih. Pembesaran prostat jinak umumnya terjadi pada pria di atas usia 50 tahun. Walaupun bukan merupakan tanda keganasan, BPH ini dapat menyebabkan komplikasi. Di antaranya infeksi kandung kemih, batu di kandung kemih, atau pun kerusakan ginjal. Seseorang dengan penyakit BPH, biasa mengeluhkan kesulitan berkemih atau pun tidak bisa berkemih sama sekali. Pria dengan keluhan ringan sampai sedang, dapat diberikan obat untuk memperlancar kencing selama 3-6 bulan. Namun pada keluhan yang lebih berat atau sudah timbul komplikasi, harus dilakukan prosedur operasi. . . (selengkapnya baca Jawa Pos Radar Tulungagung, info langganan 0811-3543-887) #radartrenggalek  #radartulungagung  #radarblitar  #jawapos  #newstoday  #beritahariini  #koran  #viral  #blitar  #trenggalek  #tulungagung  #news  #berita  #TURP  #BPH  #kesehatan  #benignprostatichyperplasia 
Comparing Prostate Artery Embolization versus the traditional TURPS surgery! You be the judge! .
.
.
.
.
#benignprostatichyperplasia #prostatearteryembolization #prostatecancerawareness #prostate #interventionalradiology #turp #turps #imagemedaz #interventionalradiology #IRguy
High on turpentine-fumes, I‘ve taken on a rather expressionist approach today. Hard to tell where my palette ends and the canvas begins... Dripping colours everywhere - I love it! #painting #oilpainting #speedpainting #oiloncanvas #abstractrealism #expressionism #lyricalfauvism #turp #highasamotherfucker #contemporaryart #art #newbeauty #neueschoenheit #pascalmoehlmann
Farklı lezzetler arayanlar! İçindeki malzemelerle hem sağlıklı hem de fark yaratacak leziz yaz pilavı tarifimiz tam size göre! Zencefilli, Turplu ve Avokadolu Pilav tarifimiz profilimizdeki linkte ve #24Kitchen #GününTarifi uygulamasında! #tarif #tarifler #mutfak #food #recipes #rotd #recipe #foodie #foodlovers #gourmet #yemek #yemektarifleri #pilav #rice #zencefil #turp #avokado #avocado
Turp diş ve diş etleri için oldukça faydalı bir bitkidir. Çürükleri önlemede, dişleri güçlendirmede ve diş eti hastalıklarını engellemede büyük rol oynar. Çiğneyerek tüketilmesinin yanında suyunun içilmesi de büyük fayda sağlayacaktır.🇬🇧Radish is a very beneficial plant for teeth and gums.It plays a major role in preventing decays, strengthening teeth and preventing gum diseases.Besides consuming by chewing, to drink its juice would gain a significant favor.  #dtugurbilkay #dişhekimi #alsancak #dişhekimiizmir #izmir #gülüştasarımı #estetikdişhekimi #dentist #implant #smiledesign #dentalesthetics #estetik #estetikdişhekimliği #gülüşestetiği #turp #turpundişlerefaydası #turkey #dentalhealth #dentaltreatment
Turp diş ve diş etleri için oldukça faydalı bir bitkidir. Çürükleri önlemede, dişleri güçlendirmede ve diş eti hastalıklarını engellemede büyük rol oynar. Çiğneyerek tüketilmesinin yanında suyunun içilmesi de büyük fayda sağlayacaktır.🇬🇧Radish is a very beneficial plant for teeth and gums.It plays a major role in preventing decays, strengthening teeth and preventing gum diseases.Besides consuming by chewing, to drink its juice would gain a significant favor. #dtugurbilkay  #dişhekimi  #alsancak  #dişhekimiizmir  #izmir  #gülüştasarımı  #estetikdişhekimi  #dentist  #implant  #smiledesign  #dentalesthetics  #estetik  #estetikdişhekimliği  #gülüşestetiği  #turp  #turpundişlerefaydası  #turkey  #dentalhealth  #dentaltreatment 
Bugün babamız yayladan geldi çünkü dün ablamla benim doğum günümüzdü. Anneciğim ve babacığım bize çok sevdiğimiz bir şey getirmişler kırmızı küçük turp.
Çocukluğumuz Almanya'da geçti ve biz sürekli tarlaya gidip bu turplardan bağlardık çicek gibi olması gerekirdi ve bir bağda 20 adet sığdırıldı. Sonra halle gonderirdi Alman çiftçi.
#cocukluk #cocuklukanisi #turp #kirmizi #yayladan #sekergibi #dogumgunu #guzellestik
Bugün babamız yayladan geldi çünkü dün ablamla benim doğum günümüzdü. Anneciğim ve babacığım bize çok sevdiğimiz bir şey getirmişler kırmızı küçük turp. Çocukluğumuz Almanya'da geçti ve biz sürekli tarlaya gidip bu turplardan bağlardık çicek gibi olması gerekirdi ve bir bağda 20 adet sığdırıldı. Sonra halle gonderirdi Alman çiftçi. #cocukluk  #cocuklukanisi  #turp  #kirmizi  #yayladan  #sekergibi  #dogumgunu  #guzellestik 
🇺🇸Nursing orders after surgical TURP (transurethral résection of prostate) and non-surgical PAE (prostate artery embolization). Both procedures are very efficient to treat symptoms of an enlarged prostate, but one of them is less invasive. Can you guess which one ? 😊 we even have now fancy hemostatic wrist bands.
.
.
🇫🇷 Ordres pour infirmières après TURP chirurgicale (résection transurétrale de la prostate) et PAE non chirurgical (embolisation de l'artère prostatique). Les deux procédures sont très efficaces pour traiter les symptômes d'une hypertrophie de la prostate, mais l'une d'elles est moins invasive. Pouvez-vous deviner laquelle ? 😊 nous avons même maintenant des bracelets de différentes couleurs..
.
.
.
🇲🇦أوامر للممرضات بعد الجراحة (استئصال البروستات عبر الاحليل) و  عمليتنا الغير الجراحية ( انصمام الشريان البروستاتي). كلتا العمليتين فعالة جدا في علاج أعراض تضخم البروستات ، لكن أحدهما أقل تدخلاً. يمكنك تخمين أي واحد؟ 😊لدينا الآن أساور من ألوان مختلفة..
.
.
🇪🇸 Órdenes para enfermeras después de RTUP quirúrgica (resección transuretral de próstata) y PAE no quirúrgico (embolización de la arteria prostática). Ambos procedimientos son muy efectivos para tratar los síntomas de una próstata agrandada, pero uno de ellos es menos invasivo. ¿Puedes adivinar cuál? 😬Ahora incluso tenemos pulseras de diferentes colores. .
.
.
#nursing #prostateissues #nursesofinstagram #nurselife #nursepractitioner #bph #turp #prostatearteryembolization #pae #drkably #interventionalradiology #nursingstudent #nurselife💊💉 #prostatesurgery #prostatehealth
🇺🇸Nursing orders after surgical TURP (transurethral résection of prostate) and non-surgical PAE (prostate artery embolization). Both procedures are very efficient to treat symptoms of an enlarged prostate, but one of them is less invasive. Can you guess which one ? 😊 we even have now fancy hemostatic wrist bands. . . 🇫🇷 Ordres pour infirmières après TURP chirurgicale (résection transurétrale de la prostate) et PAE non chirurgical (embolisation de l'artère prostatique). Les deux procédures sont très efficaces pour traiter les symptômes d'une hypertrophie de la prostate, mais l'une d'elles est moins invasive. Pouvez-vous deviner laquelle ? 😊 nous avons même maintenant des bracelets de différentes couleurs.. . . . 🇲🇦أوامر للممرضات بعد الجراحة (استئصال البروستات عبر الاحليل) و عمليتنا الغير الجراحية ( انصمام الشريان البروستاتي). كلتا العمليتين فعالة جدا في علاج أعراض تضخم البروستات ، لكن أحدهما أقل تدخلاً. يمكنك تخمين أي واحد؟ 😊لدينا الآن أساور من ألوان مختلفة.. . . 🇪🇸 Órdenes para enfermeras después de RTUP quirúrgica (resección transuretral de próstata) y PAE no quirúrgico (embolización de la arteria prostática). Ambos procedimientos son muy efectivos para tratar los síntomas de una próstata agrandada, pero uno de ellos es menos invasivo. ¿Puedes adivinar cuál? 😬Ahora incluso tenemos pulseras de diferentes colores. . . . #nursing  #prostateissues  #nursesofinstagram  #nurselife  #nursepractitioner  #bph  #turp  #prostatearteryembolization  #pae  #drkably  #interventionalradiology  #nursingstudent  #nurselife 💊💉 #prostatesurgery  #prostatehealth 
Beyaz japon turpu tohumu*
#turp #beyaz #tohum #bahçe #bitki #sebze #çokçeşit #güvenlialışveriş 
Sipariş için #dm
Izgara Levrek 🦈

İyi Pazarlar 😃 
Bolca protein ve fosfor kaynağı olan balık, sağlıklı yaşam için önem taşıyan bir besindir. Balığı genelde kızartmaktan kaçınırım. Çünkü yağ çeker ve dolayısıyla kalorisi artar. Oysa ızgara yapıldığı zaman daha hafif olur, ayrıca  besin kaybına da yol açmaz.
Balıkta az bulunan C vitaminini, yanında muhakkak yeşil salata yiyerek vitamin skalanızı genişletin derim.:)
MALZEMELER:
2 adet Levrek
Limon dilimleri
YAPILIŞI.
Levrekler balıklçıda temizletilip, evde yıkanır. Fırın kağıdı serilmiş tepsiye konur. İri balık olduğu için yağlamaya hiç gerek yok. Zaten pişerken kendisi yağını salıyor. Üzerine kesilmiş limon dilimleri ve seviyorsanız soğan dilimleri dizilir. 
Önceden ısıtılmış fırının ızgara kısmında 220 derecede 20-25 dakika pişirilir. Pişirme işlemi balıkların ebatlarıyla ilgilidir. Şayet daha küçük ise pişirme süresini daha az 
tutabilirsiniz. Önemli olan balıkları kurutmadan yağıyla kalacak şekilde pişirmektir. Hatta pişerken bir bıçakla  kemik kısmına kadar batırıp çiğ eti gözükmüyorsa pişmiş olduğunu anlarsınız.
Piştikten sonra levreği özenle servis tabağına alıp,  roka ve turp kombinasyonu ile sosyal çevresini renklendirebilirsiniz.:)
Afiyet olsun.
.
.
.

#levrek #fırınyemekleri #balık #food #fish #delicious #eat #lunch #diet #healthy #cleaneating #ızgara #pazar #fishfood #rakı #yummy #gastronomi #sagliklibeslenme #love #getfit #gym #diyetisyen #perch #fishporn #fotograf #sunum #radish #turp #recipe #fresh
Izgara Levrek 🦈 İyi Pazarlar 😃 Bolca protein ve fosfor kaynağı olan balık, sağlıklı yaşam için önem taşıyan bir besindir. Balığı genelde kızartmaktan kaçınırım. Çünkü yağ çeker ve dolayısıyla kalorisi artar. Oysa ızgara yapıldığı zaman daha hafif olur, ayrıca besin kaybına da yol açmaz. Balıkta az bulunan C vitaminini, yanında muhakkak yeşil salata yiyerek vitamin skalanızı genişletin derim.:) MALZEMELER: 2 adet Levrek Limon dilimleri YAPILIŞI. Levrekler balıklçıda temizletilip, evde yıkanır. Fırın kağıdı serilmiş tepsiye konur. İri balık olduğu için yağlamaya hiç gerek yok. Zaten pişerken kendisi yağını salıyor. Üzerine kesilmiş limon dilimleri ve seviyorsanız soğan dilimleri dizilir. Önceden ısıtılmış fırının ızgara kısmında 220 derecede 20-25 dakika pişirilir. Pişirme işlemi balıkların ebatlarıyla ilgilidir. Şayet daha küçük ise pişirme süresini daha az tutabilirsiniz. Önemli olan balıkları kurutmadan yağıyla kalacak şekilde pişirmektir. Hatta pişerken bir bıçakla kemik kısmına kadar batırıp çiğ eti gözükmüyorsa pişmiş olduğunu anlarsınız. Piştikten sonra levreği özenle servis tabağına alıp, roka ve turp kombinasyonu ile sosyal çevresini renklendirebilirsiniz.:) Afiyet olsun. . . . #levrek  #fırınyemekleri  #balık  #food  #fish  #delicious  #eat  #lunch  #diet  #healthy  #cleaneating  #ızgara  #pazar  #fishfood  #rakı  #yummy  #gastronomi  #sagliklibeslenme  #love  #getfit  #gym  #diyetisyen  #perch  #fishporn  #fotograf  #sunum  #radish  #turp  #recipe  #fresh 
Bom dia 💥
.
.
. (📸: Curta-metragem " #Turp ")
Bom dia 💥 . . . (📸: Curta-metragem " #Turp  ")
Sence en kötü hangisi ?
#kötüçocuk #putin #turp #joker #arog #fineassgirls
Ben seni, son Rondo bisküvimi verecek, vede yolculuğa çıktığında arkandan Ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyorum BIÇAĞIM🔪 Daha fazlası için takip ediniz @food_bloogger .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#yummy #tatlı #şeker #yummy #eat #food #chef #food #chefs #şiri #hamur #chef #turp #mirror #food #foodbloogger #blog #chef #yummy #lezzetli #happy #pancar #maydonoz #good #food #yummy #food #good #fırın #happy #yummy #eat #chef #foodbloogger #eat #bıçak #lezzetli #good
Ben seni, son Rondo bisküvimi verecek, vede yolculuğa çıktığında arkandan Ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyorum BIÇAĞIM🔪 Daha fazlası için takip ediniz @food_bloogger . . . . . . . . . . . . . . . . . . #yummy  #tatlı  #şeker  #yummy  #eat  #food  #chef  #food  #chefs  #şiri  #hamur  #chef  #turp  #mirror  #food  #foodbloogger  #blog  #chef  #yummy  #lezzetli  #happy  #pancar  #maydonoz  #good  #food  #yummy  #food  #good  #fırın  #happy  #yummy  #eat  #chef  #foodbloogger  #eat  #bıçak  #lezzetli  #good