an online Instagram web viewer

#tirana medias

Photos

Percillne te dora qysh e Lkun 😂😂
Follow per me shum video @high.bir 
#albania #tirana #shqiperia #kosova #prishtina #prizren #gjakova #peja #shkup #skopje #noizy #zinizin #varrosi #tba #babastars #kidator #dhuratadora #ledrivula #shemsikreshta #ledrizlla #majk #ghetogeasy #getinjo #mozzik #fero # #otr #capital #mozzikfans #luanator
Nude collection !
New colors 😍🔝 #albania #prishtina #manikyrxhel #mixcocoalbania #tirana #kosovo #mixcoco
❄️ & ❤️ Using: 
@hudabeauty @shophudabeauty foundation #fauxfilterfoundation CHAI 
@bobbibrown concealer in extra light and deep 
@tomford Eye color quad 02 Disco Dust 
@shopvioletvoss #rideordiepalett 
@bobbibrown #highlighter 
@tomford #lipgross 
@anastasiabeverlyhills #dipbrowpomade medium brown 
@inglot_albania eyeliner 77 
#hudabeauty #shophudabeauty #anastasiabeverlyhills #instagood #makeup #artist #mua #makeuptutorial #tutorial #tomford #bobbibrown #inglot #lips #eyeliner #shophudabeauty #girl #tirana #xhensilahstudio
❄️ & ❤️ Using: @hudabeauty @shophudabeauty foundation #fauxfilterfoundation  CHAI @bobbibrown concealer in extra light and deep @tomford Eye color quad 02 Disco Dust @shopvioletvoss #rideordiepalett  @bobbibrown #highlighter  @tomford #lipgross  @anastasiabeverlyhills #dipbrowpomade  medium brown @inglot_albania eyeliner 77 #hudabeauty  #shophudabeauty  #anastasiabeverlyhills  #instagood  #makeup  #artist  #mua  #makeuptutorial  #tutorial  #tomford  #bobbibrown  #inglot  #lips  #eyeliner  #shophudabeauty  #girl  #tirana  #xhensilahstudio 
Kamarierja rreh klientin pasi i preku të pasmet, burri ishte me gruan në lokal #oranews #sexual #touch #tirana #albania www.oranews.tv
Kritika nga Serbia? Kitaroviç: Nuk përmenda Serbinë kur falenderova shqiptarët #oranews #tirana #albania #croatia @ilva_tare @predsjednicarh
@rollsroycemedia @theboss6558 @racingcars.al @benzclub.al @hsautoshine @luksi_shqiptare @europa.girl Follow @richkidsshqiperia_ 
#mercedes #audi #luxury #bmw #albania #tirana #durres #likeforlikes #likeforfollow #liker #like4likes #likers #follow #followforfollowback #followtrain #following #followers #followme #fish #fishing #followbackinstantly #love #cars #likemotherlikedaughter #richkidsshqiperia
Para se të kuptoja dashurinë, ti ishe i denjë për dashuri.
#thenie#shqip#tirana
😂😂😂
———————————–————————————
Follow 👉 @albahub 👐
.
.
.
.
.
#albanian #shqiptar #albania #kosovo #tirana #prishtina #drenica #kuqezi #lol #instafun #funny #kiki #instacomedy #kidator #instagram #luanator #ledrizlla #xhaka #shaqiri #dardania #qkakashpija #lol #butrintimeri #shqipe #dhuratadora #zinzin #ritaora #instagood #lmao #dualipa #beberexha @albahub
Long day, visiting Tirana and Kruja 
Albania is simply amazing and it has been the best summer holiday of my life so far
#summerholiday
#Albania #Tirana #Kruja #adventure
Kur jemi ne msim 
E kur jem ne provim

follow per ma shum @kesh_ks 
#gordanators #albania #shqipe #ledrizlla 
#noyzi #unikkatil # #shqip #shqiptar #albania #dhuratadora #ledrillza #ledrivula #majkteam #kosova #dualipa #eraistrefi #ritaora #tba. Un ta therra ti ma therre #prishtina #tirana #gjilan #durresi

follow per ma shum @kesh_ks
ML320 4MATIC me 159,000km viti 2008. Me kamer parkimi. AUX & Bluetooth & iPod , Cmimi 22000€, Cel:0695352670 #mercedesbenz #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
Street Art in Tirana, Albania! 🇦🇱🇦🇱#albania#albanie #albanien #tirana #tiranacity #streetart
When it's 37°C during the day, you do your city tour at night, now a cool 27°C. #tirana #albania #nightviews #europe2018
MAYBACH S600👑
⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌
#luxurycarsal #albania #tirana #shqiperia #shqipe #shqiperi #alb #mercedesbenz #thebestornothing #benz #sclass #mb #🇦🇱 #luxurycars #maybach600 #germancars#s600 #maybach #maybach
Audi A6 Premium 
Vitit 2016 
Quattro 
Km 67000 
2.0 TFSI
 Makina eshte ne gjendje shume te mire pune , shume e paster si jashte dhe brenda , disje alumini , tapiceri lekure , sendiljet me ngrohje & save memory , sistem audio Bose + vende per SDcard , mbyllje bagazhdit me buton , Distronic, sitem vete parkimi , kamera parkimi perpara dhe mbrapa , Full sensor , ndezje pa çeles me Start & Stop , ekran 7inch , navigator , timon S/line , ne xham Hologram Bluetooth , climatronic , marsha ne timon Tiptronic , feneret Bixenon ,stopat Full Led Etj.
Cel: 0698906788 
Cmimi: 24,000€ i diskutushem #audi #a6 #rs6 #sline #quattro #tirana #durres #albania🇦🇱 #merrjepautovetura
Audi A6 Premium Vitit 2016 Quattro Km 67000 2.0 TFSI Makina eshte ne gjendje shume te mire pune , shume e paster si jashte dhe brenda , disje alumini , tapiceri lekure , sendiljet me ngrohje & save memory , sistem audio Bose + vende per SDcard , mbyllje bagazhdit me buton , Distronic, sitem vete parkimi , kamera parkimi perpara dhe mbrapa , Full sensor , ndezje pa çeles me Start & Stop , ekran 7inch , navigator , timon S/line , ne xham Hologram Bluetooth , climatronic , marsha ne timon Tiptronic , feneret Bixenon ,stopat Full Led Etj. Cel: 0698906788 Cmimi: 24,000€ i diskutushem #audi  #a6  #rs6  #sline  #quattro  #tirana  #durres  #albania 🇦🇱 #merrjepautovetura 
Polytechnic University of #Tirana at night.

Photo @m.b.n_pictures 
Pjese e konkursit #TiranaSummer2018 
Si të marrësh pjesë? Lexo në linkun në bio
————————
Featured on our photo contest #TiranaSummer2018 ➡️ Learn how to participate in the link in bio

#VisitTirana #Albania #visitalbania 
#tirana #visittirana #amazingshot #instatravel #travelgram #tirane #tirona #tiranacity #instagood #picoftheday
#albania #balkans #europe #destinations #traveltheworld #travelphotography #travelphotographer #TiranaPhotoFestival
Polytechnic University of #Tirana  at night. Photo @m.b.n_pictures Pjese e konkursit #TiranaSummer2018  Si të marrësh pjesë? Lexo në linkun në bio ———————— Featured on our photo contest #TiranaSummer2018  ➡️ Learn how to participate in the link in bio #VisitTirana  #Albania  #visitalbania  #tirana  #visittirana  #amazingshot  #instatravel  #travelgram  #tirane  #tirona  #tiranacity  #instagood  #picoftheday  #albania  #balkans  #europe  #destinations  #traveltheworld  #travelphotography  #travelphotographer  #TiranaPhotoFestival 
Fustani i Plazhit Rrjet, Truporet me Polka dhe Shalli (i cili perdoret per ne koke, qafe e cante) tek @in__accessories ——————————————————————-
Dergesa ne cdo qytet📦📭
❣️POSTA FALAS❣️
_____________________________________________
_____________________________________________
📍Na gjeni ne rrugen Egnatia, rruga kryesore qe te con nga Blu Stari per tek Tatimet (ngjitur me kazinon ADMIRAL)

#fashion #fashionblogger #style #accessories #durres #inaccessoriesdurres #albaniastreetstyle #tiranastreetstyles #tiranastreetstyle #beauty #details #tirana #elbasan #vlore #shkoder #korce #durres #tirane #lezhe #shkoder #korce #shengjin #pogradec #vlore #saranda #tiranadaystyle
Fustani i Plazhit Rrjet, Truporet me Polka dhe Shalli (i cili perdoret per ne koke, qafe e cante) tek @in__accessories ——————————————————————- Dergesa ne cdo qytet📦📭 ❣️POSTA FALAS❣️ _____________________________________________ _____________________________________________ 📍Na gjeni ne rrugen Egnatia, rruga kryesore qe te con nga Blu Stari per tek Tatimet (ngjitur me kazinon ADMIRAL) #fashion  #fashionblogger  #style  #accessories  #durres  #inaccessoriesdurres  #albaniastreetstyle  #tiranastreetstyles  #tiranastreetstyle  #beauty  #details  #tirana  #elbasan  #vlore  #shkoder  #korce  #durres  #tirane  #lezhe  #shkoder  #korce  #shengjin  #pogradec  #vlore  #saranda  #tiranadaystyle 
#Repost @rigel.rizaj with @get_repost
・・・
Ameba @shtepia_botuese_albas Vizatimi: @meri_file #ameba #libratqedua #roman #feeling #love #estetica #writer #library #tirana #albania #kosova #scrittore #book #bookstagram #followme #shkrimtar #shqip #bookish @librarialbania #lexo #tregime #novellas #racconti #follownet @dukagjinibookstore
Ju pershendes nga Tirana🇦🇱#tirana #gostivar #tetova #struga
A volte non saprai mai il vero valore di un momento finché non diventa un ricordo.❤
A volte non saprai mai il vero valore di un momento finché non diventa un ricordo.❤
Set flak arit 2vite garancjon porosit tani merr brenda2-3dite.#tirana #shqipe
Set flak arit 2vite garancjon porosit tani merr brenda2-3dite.#tirana  #shqipe