an online Instagram web viewer

#tetova medias

Photos

Ahhahaaha @albozfunny •
•
•
•
•
•
•• •
•
•
•
#kida #kidators #gjiko #fitness #germany #gjakova #gjilani #peja #prishtina #llapi #shkupi #tetova #strumica #noyzi #xheki
Raspberry Spritzer Mocktail dhe Muffin me rrush të thatë, kombinimi perfekt për ta filluar ditën për së mbari.
*********
Raspberry Spritzer Mocktail и Muffin со суво грозје,совршена комбинација за да го започнете денот убаво.

#mullirivjeter #macedonia #tetova #goodmood #coffeecompany #coffeeshop #bestcoffee #bestclients #LoveMulliri #delicious #bestintown
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Follow ↪@tingujt_te_zemres ↩ By @dashurieperbashket🙊

#shqip #shqiperi #shqiperia #shqiptar #shqipe #shqipekuqezii🇦🇱🇦🇱 #muzikshqip #tirana #elbasan #durres #vlora #saranda #himar #gjirokaster #tetova #shkup #shkupi #kosovo #prishtina #albania #ferizaj #albaniangirl #albanianstyle #albania🇦🇱 #albany
✨enginnaro✨GÜNAYDIN EVDE OTURMAK YOK ÇIKIN ÇIKIN ENGİNNARO MAĞAZASINA GELİN #türki̇ye #i̇stanbul #ankara #bulgaristan #gostivar #tetova #üsküp #bursa #irak #iran #dubai #kapalıçarşı #hakkari #van #erzurum #diyarbakır #adana #cizre #antep
REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëei dhe Maqedoni 6€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëei dhe Maqedoni 6€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prishtina  #durresi  #struga  #shkupi  #shkodra  #saranda  #prizren  #gjilan  #ferizaj  #tayna  #dafinazeqiri  #dhuratadora  #noramall  #luanator 
Laser Dekorues më i veqant dhe munde ta gjeni vetem tek @noramall_ 
Laser Dekorues për ambiente të jashtme 
Transporti Falas ne Kosove
Shqiperi dhe Maqedoni 6€

1 copë 19.50€
2 copë 35.50€
3 copë 45.50€
#shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prizren #prishtina #peja #mitrovica #gjilan #ferizaj #tirana #struga #saranda #durresi #drenasi #skenderaj
Korset Beli 
Superçmim 10€
Pagesa behet pas pranimit te produktit.
Produkti arrine brenda 1-3 dite.
Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Mini bluetooth
Çmimi vetem 11.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Çmimi 29.99€

Transporti falas ne Koaove
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Perdorimi : → Shtëpi - për të ruajtur armëdore,para apo bizhuteri.
→ Biznes - ruajtjen e dokumenteve dhe gjësende tjera.
→ Hotieleri - për gjësende të klientëve .

Specifika: → Hapet me çelës → Hapet me kod → Material nga Çeliku
→ Madhesia 15 x 15 x 21 CM
→ Bateri 4 x AA Copë
→ Çelës 2 Copë

Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin.
Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Çmimi 29.99€ Transporti falas ne Koaove Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Perdorimi : → Shtëpi - për të ruajtur armëdore,para apo bizhuteri. → Biznes - ruajtjen e dokumenteve dhe gjësende tjera. → Hotieleri - për gjësende të klientëve . Specifika: → Hapet me çelës → Hapet me kod → Material nga Çeliku → Madhesia 15 x 15 x 21 CM → Bateri 4 x AA Copë → Çelës 2 Copë Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin. Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prishtina  #durresi  #struga  #shkupi  #shkodra  #saranda  #prizren  #gjilan  #ferizaj  #tayna  #dafinazeqiri  #dhuratadora  #noramall  #luanator 
Xiaomi Power Bank
15.50€
Munde ta mbushni telefonin deri ne 6 her nga 100%

Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin.
Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
KURRE MA LIRE
1 copë 12.99€
2 copë 22.99€
3 copë 32.99€
TRANSPORTI FALAS 
Specifika:
Makinë për flokë,hundë dhe mjekërr 4-1
* Rimbushet
* Teha profesional
* Mbushet për 2 orë
* Punon 2 orë

Porosit ne mesazhe ose Viber/Watsapp +386 43 541 334
Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin.
#gjakova #peja #prishtina #butriors #tirana #mitrovica #gjilan #tetova #ferizaj #prizren #shkoder #durres #saranda #shkupi #struga #tetova #dafinazeqiri #ledrivula #luanator #dhuratadora
KURRE MA LIRE 1 copë 12.99€ 2 copë 22.99€ 3 copë 32.99€ TRANSPORTI FALAS Specifika: Makinë për flokë,hundë dhe mjekërr 4-1 * Rimbushet * Teha profesional * Mbushet për 2 orë * Punon 2 orë Porosit ne mesazhe ose Viber/Watsapp +386 43 541 334 Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin. #gjakova  #peja  #prishtina  #butriors  #tirana  #mitrovica  #gjilan  #tetova  #ferizaj  #prizren  #shkoder  #durres  #saranda  #shkupi  #struga  #tetova  #dafinazeqiri  #ledrivula  #luanator  #dhuratadora 
1 copë 14.99€
2 copë 24.99€
3 copë 34.99€
Transporti falas ne Kosove 
Viber-Watsapp +386 43 541 334
Makina me e kerkuar per rregullimin e mjekrres, flokeve dhe kufizimeve.
SPECIFIKAT
- Kualitet i larte, Rimbushet
- Teha profesional
- Mbushet per 2 ore
- Punon 8 ore 
Pagesa behet pas pranimit te produktit
Produkti arrine 1-2 dite
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
1 copë 14.99€ 2 copë 24.99€ 3 copë 34.99€ Transporti falas ne Kosove Viber-Watsapp +386 43 541 334 Makina me e kerkuar per rregullimin e mjekrres, flokeve dhe kufizimeve. SPECIFIKAT - Kualitet i larte, Rimbushet - Teha profesional - Mbushet per 2 ore - Punon 8 ore Pagesa behet pas pranimit te produktit Produkti arrine 1-2 dite #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prishtina  #struga  #durresi  #mitrovica  #ferizaj  #prizren  #shkupi  #struga  #shkodra  #durres  #saranda  #tayna  #luanators  #luanator  #dafinazeqiri  #dhuratadora 
Kurre ma lire - i7S TWS 
1 parë 11.99€
2 parë 21.99€
3 parë 31.99€
Transporti falas ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Per porosi na shkruani ne mesazhe ose Viber-Watsapp +386 43 541 334
Ju prezantojme produktin me te kerkuar ne bote.
Specifikat:
-Lidhet permes bluetooth.
-Dizajn e pershtatshem dhe i qendrueshem.
-Zgjedhja me e mire kur beni fitnes, sport apo thjesht ndegjoni muzike.
-Kohezgjatja e bateris 4 ore.
-Mbushja behet fast charging permes kutis intelegjente qe vjen me te.
Paguani vetem pasi ta pranoni porosine.
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prizren #prishtina #prizren #mitrovica #struga #shkupi #shkodra #luanator #dhuratadora #noraistrefi #noramall #noramall
Kurre ma lire - i7S TWS 1 parë 11.99€ 2 parë 21.99€ 3 parë 31.99€ Transporti falas ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Per porosi na shkruani ne mesazhe ose Viber-Watsapp +386 43 541 334 Ju prezantojme produktin me te kerkuar ne bote. Specifikat: -Lidhet permes bluetooth. -Dizajn e pershtatshem dhe i qendrueshem. -Zgjedhja me e mire kur beni fitnes, sport apo thjesht ndegjoni muzike. -Kohezgjatja e bateris 4 ore. -Mbushja behet fast charging permes kutis intelegjente qe vjen me te. Paguani vetem pasi ta pranoni porosine. #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prizren  #prishtina  #prizren  #mitrovica  #struga  #shkupi  #shkodra  #luanator  #dhuratadora  #noraistrefi  #noramall  #noramall 
KURRE MA LIRE 
100% Origjinal 
1 copë 14.99€
2 copë 24.99€
Specifikat:
- I largon pikat e zeza dhe aknet nga fytyra.
I jep shkelqim dhe butesi fytyres.
I lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim.
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
KURRE MA LIRE 100% Origjinal 1 copë 14.99€ 2 copë 24.99€ Specifikat: - I largon pikat e zeza dhe aknet nga fytyra. I jep shkelqim dhe butesi fytyres. I lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim. Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prishtina  #durresi  #struga  #shkupi  #shkodra  #saranda  #prizren  #gjilan  #ferizaj  #tayna  #dafinazeqiri  #dhuratadora  #noramall  #luanator 
Porosit online Bateri Swat më zoom 
1 copë 11.50€ 
2 copa 19.50€
3 copa 24.50€ 
Posta gratis ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€ transporti
#shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prishtina #mitrovica #prizren #ferizaj #tirana #struga #durresi #saranda
SUPERAKSION 1+1 gratis
Stop dhimbjeve të Belit.Shpinës.
Bark të lëshuar që ju bezdis gjithë kohës.
Materiali: 85% Lesh, 15% Akrilik
Hollësi: Ideale për dhimbjen e belit, perimetrin e belit dhe mosmbajtjen e belit, korse të belit 
Dobësim
Shkrin dhjamin e unazave
Shkrin celulitin
Mund të përdoret nga gratë pas lindjes që dëshirojn ta hollojn barkun
përdoret shpesh për të mbajtur rajonin e belit të ngrohtë dhe të sigurojë mbështetje në një nivel më të ulët.
Porosit online, transporti #falas ne gjithë Kosoven!
#prishtina #peja #ferizaj #gjakova #mitrovica #tirana #tetova #shkupi #struga #tetova #butriors #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #durres #saranda #albina #shqipe #dardania
SUPERAKSION 1+1 gratis Stop dhimbjeve të Belit.Shpinës. Bark të lëshuar që ju bezdis gjithë kohës. Materiali: 85% Lesh, 15% Akrilik Hollësi: Ideale për dhimbjen e belit, perimetrin e belit dhe mosmbajtjen e belit, korse të belit Dobësim Shkrin dhjamin e unazave Shkrin celulitin Mund të përdoret nga gratë pas lindjes që dëshirojn ta hollojn barkun përdoret shpesh për të mbajtur rajonin e belit të ngrohtë dhe të sigurojë mbështetje në një nivel më të ulët. Porosit online, transporti #falas  ne gjithë Kosoven! #prishtina  #peja  #ferizaj  #gjakova  #mitrovica  #tirana  #tetova  #shkupi  #struga  #tetova  #butriors  #tayna  #dafinazeqiri  #dhuratadora  #durres  #saranda  #albina  #shqipe  #dardania 
1 copë 12,50€
2 copa 22.50€
3 copa 29.50€
📩 Porosit në Insta-Direct @nora.mall 🚚 Transporti në Kosovë 1-2 ditë (FALAS) 🚚 Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 5-7 ditë (6€) #prishtina #peja #ferizaj #gjakova #mitrovica #tirana #tetova #shkupi #struga #tetova #butriors #tayna #durresi #shkodra #luanator #butriors #ferizaj #dafinazeqiri
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Diva Home Dizajn, Proizvodstvo na Istanbul
Diva Home Design, production of Istanbul
#skopje # #macedonia #мебель #mebel #prilep #македонија #avangard #kumanova #maca #stolz #doma #komoda #fotelja #trosed #gjorcepetrov #popust #gostivar #tetova #skopjecity #makedoniapalace #aerodrommunicipality
1 copë 9.50€
2 copë 17.50€
Ju sjellim driten magjike me shume funksione.
Faner llamp!
Shume praktike dhe e pershtatshme, mbushet me energji elektrike dhe me rreze diellore, munde ta mbushni edhe telefonin, e mban energjine deri ne 6 orë.
Pagesa behet pas pranimit te produktit.
Produkti arrine brenda 1-3 dite.
Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
1 copë 9.50€ 2 copë 17.50€ Ju sjellim driten magjike me shume funksione. Faner llamp! Shume praktike dhe e pershtatshme, mbushet me energji elektrike dhe me rreze diellore, munde ta mbushni edhe telefonin, e mban energjine deri ne 6 orë. Pagesa behet pas pranimit te produktit. Produkti arrine brenda 1-3 dite. Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prishtina  #durresi  #struga  #shkupi  #shkodra  #saranda  #prizren  #gjilan  #ferizaj  #tayna  #dafinazeqiri  #dhuratadora  #noramall  #luanator 
Risi Produkti me i ri Flawless Teeth Whitening Pen
E rekomanduar nga mjeku
Rezervoje tendin, sasia e limituar
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Depilatori me i shitur ne Bote, ka arritur edhe ne Kosove
Porosite tani sasia e limituar
Çmimi 15€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Porosit online Bateri më zoom dhe me Flashlight
1 copë 11.50€ 
2 copa 19.50€
3 copa 24.50€ 
Posta gratis ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€ transporti
#shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prishtina #mitrovica #prizren #ferizaj #tirana #struga #durresi #saranda
Oj qika a bon n'koridor dilni zini kos se un jam tu msu😂😂-Sasa
Follow per me shum @serialehumoristike 
Marre nga youtube: O Sa Mire Best Of 2018Follow per me shum @serialehumoristike @serialehumoristike ..... #osamire #ckakashpija #kafenejajon #shipe #kosova #albania #shqiptare #prishtina #tirana #shkupi #tetova #gjilani #ferizaji #peja #gjakova #prizreni #komanova #kuksi #tropoja #basel #schengenvisa #shengen #shengenviza #schengenvisaserial #egjeli
Oj qika a bon n'koridor dilni zini kos se un jam tu msu😂😂-Sasa Follow per me shum @serialehumoristike Marre nga youtube: O Sa Mire Best Of 2018Follow per me shum @serialehumoristike @serialehumoristike ..... #osamire  #ckakashpija  #kafenejajon  #shipe  #kosova  #albania  #shqiptare  #prishtina  #tirana  #shkupi  #tetova  #gjilani  #ferizaji  #peja  #gjakova  #prizreni  #komanova  #kuksi  #tropoja  #basel  #schengenvisa  #shengen  #shengenviza  #schengenvisaserial  #egjeli 
Zbukurime per torte + gota te personalizuara
-Dergojm ne te gjitha vendet
-Pagesa pas pranimit.
#bluza_te_dizajnuara #shqipri #albania #maqedoni #macedonia #kosov #kosovo #kumanov #kumanova #skopje #shkup #tetove #tetova #gostivar #struga #presheva #prishtin #prishtina #gjilan #prizren #ferizaj #gjakov #mitrovic #tirana #durres #elbasan #shkoder #follow4follow #like4like #followme
Bluza, për çifte me dizajn origjinal dhe sipas deshires tuaj mund ti gjeni dhe te beni porosi tek faqja jonë.
-Matrial 100% pambuk
-Gjitha numrat nga S deri ne XXXL
-Model per Femer dhe Mashkull
-Gjitha ngjyrat
-Dergojm ne te gjitha vendet
-Pagesa pas pranimit.
#bluza_te_dizajnuara #shqipri #albania #maqedoni #macedonia #kosov #kosovo #kumanov #kumanova #skopje #shkup #tetove #tetova #gostivar #struga #presheva #prishtin #prishtina #gjilan #prizren #ferizaj #gjakov #mitrovic #tirana #durres #elbasan #shkoder #follow4follow #like4like #followme
Bluza, për çifte me dizajn origjinal dhe sipas deshires tuaj mund ti gjeni dhe te beni porosi tek faqja jonë. -Matrial 100% pambuk -Gjitha numrat nga S deri ne XXXL -Model per Femer dhe Mashkull -Gjitha ngjyrat -Dergojm ne te gjitha vendet -Pagesa pas pranimit. #bluza_te_dizajnuara  #shqipri  #albania  #maqedoni  #macedonia  #kosov  #kosovo  #kumanov  #kumanova  #skopje  #shkup  #tetove  #tetova  #gostivar  #struga  #presheva  #prishtin  #prishtina  #gjilan  #prizren  #ferizaj  #gjakov  #mitrovic  #tirana  #durres  #elbasan  #shkoder  #follow4follow  #like4like  #followme 
REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëei dhe Maqedoni 6€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëei dhe Maqedoni 6€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prishtina  #durresi  #struga  #shkupi  #shkodra  #saranda  #prizren  #gjilan  #ferizaj  #tayna  #dafinazeqiri  #dhuratadora  #noramall  #luanator 
Per bebin tuaj 💜 gjitha 22€

Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Per bebin tuaj 💜 gjitha 22€ Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰 viber/whatsApp +383 45 910 535 Transportin falas vetem ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 3€ pagesa pas pranimit #prishtina  #peja  #blej  #porosit  #kosove  #maqedoni  #shqiperi  #online  #gjakova  #prizreni  #shkupi  #porosit  #vajza  #modele  #cute  #fustana  #makeup  #aksesor  #vushtrri  #mitrovic  #gjilan  #drenas  #ora  #çanta  #podujeva  #skenderaji  #gostivari  #tetova  #tirana  #shkodra  #vlora 
Vallah fallen schüsse vom ALBANER🇦🇱🔥 ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
#albania #kosovo #maqedonia #prishtina #tetova #skopje #kmnmember #kmnfamily #dresdencity #kmnistdiegang #kmn #kmnazet #kmnbaby #kmnistdiegangundderrestkannblasen #kmndieeinzigwahregangalleanderensindscheißeundstinkennachxaraweilsieihrezähnenichtputzen ————————————————————————-
@kmn.cem @kmn_noah_ @kmn_zuna @miamiyacine44 @kmn.nash @kmn_446 @kmn_nour @eddi_kmn @kmn_46 @kmn_ammar @albi.kmn @kmn_musti @kmn_nasser @sqp_diren @kmn_elezi @kmngang.offiziell @kmn_neci @kmn_baris46 #KMNFAMILY❤️❤️❤️ (von @kmnstolz)
Vallah fallen schüsse vom ALBANER🇦🇱🔥 •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #albania  #kosovo  #maqedonia  #prishtina  #tetova  #skopje  #kmnmember  #kmnfamily  #dresdencity  #kmnistdiegang  #kmn  #kmnazet  #kmnbaby  #kmnistdiegangundderrestkannblasen  #kmndieeinzigwahregangalleanderensindscheißeundstinkennachxaraweilsieihrezähnenichtputzen  ————————————————————————- @kmn.cem @kmn_noah_ @kmn_zuna @miamiyacine44 @kmn.nash @kmn_446 @kmn_nour @eddi_kmn @kmn_46 @kmn_ammar @albi.kmn @kmn_musti @kmn_nasser @sqp_diren @kmn_elezi @kmngang.offiziell @kmn_neci @kmn_baris46 #KMNFAMILY ❤️❤️❤️ (von @kmnstolz)
Çmimi vetem 14.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Shisha Pen plus 1 shije.
1 copë 9.50€
2 copa 15.50€
3 copa 19.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Nepotizmi ne UT, të gjitha fakultetet shqiptare te partizuara ose te lidhura ngusht familjarisht! Gjate dites do te zbulohen edhe fytyra tjera te cilat keqperdorin Univerzitetet shqiptare!

#Realiteti #lajme #shqip #Maqedonia #Shkupi #Tetova #UT #Protesta
😘😍tagg.shoqen😘😘😍Follow😘😘😍@dashurieperbashket 😘😘😍
#shqip #shqiperi #shqiperia #shqiptar #shqipe #shqipekuqezii🇦🇱🇦🇱 #muzikshqip #tirana #elbasan #durres #vlora #saranda #himar #gjirokaster #tetova #shkup #shkupi #kosovo #prishtina #albania #ferizaj #albaniangirl #albanianbride
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
NYE Party at Cafe La Cave 
@arindagjoniofficial_ @sammy.dj .
.
.
.
.
#albanianparty #albanianparty🇦🇱 #gezuar2019 #shqiperia #kosova #ulqin #kraja #anamalit #shkodra #malesia #cameria #shkupi #tetova #prishtina #tirana #gjakova #vlora #durresi
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱🇲🇰
viber/whatsApp +383 45 910 535
Transportin falas vetem ne Kosove, 
Shqiperi dhe Maqedoni 3€ 
pagesa pas pranimit
#prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #cute #fustana #makeup #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #shkodra #vlora
Kalle liridon @liri_tahiri 😅👏🏻
#nuse #qika #dasma #albanisch #albanian #boy #dance #valle #prizren #kosova #gostivar #tetova #shkupi #ulqin #tirana #tallava #shqipe #albanese
#nora & Aedi sa mke mungu ti😍😍
#nora  & Aedi sa mke mungu ti😍😍
Tetova❄❄ #tetova @_tetovaret_
Tetova❄❄ #tetova  @_tetovaret_
Te dashur miq,kenga eshte gati Shpresoj se do tju Pelqej,💣
#gostivar #tetova #shkup #kosovo #tirana