an online Instagram web viewer

#prizren medias

Photos

Porosit online Bateri Swat më zoom 
1 copë 11.50€ 
2 copa 19.50€
3 copa 24.50€ 
Posta gratis ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€ transporti
#shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prishtina #mitrovica #prizren #ferizaj #tirana #struga #durresi #saranda
KURRE MA LIRE 
100% Origjinal 
1 copë 14.99€
2 copë 24.99€
Specifikat:
- I largon pikat e zeza dhe aknet nga fytyra.
I jep shkelqim dhe butesi fytyres.
I lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim.
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
KURRE MA LIRE 100% Origjinal 1 copë 14.99€ 2 copë 24.99€ Specifikat: - I largon pikat e zeza dhe aknet nga fytyra. I jep shkelqim dhe butesi fytyres. I lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim. Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prishtina  #durresi  #struga  #shkupi  #shkodra  #saranda  #prizren  #gjilan  #ferizaj  #tayna  #dafinazeqiri  #dhuratadora  #noramall  #luanator 
“Askush nuk është bërë i varfur duke dhënë.” Anne Frank
Bashkohu në aktivitetin “Dhuro, nuk varfërohesh!” të organizuar nga vullnetarët e ECD-së për t’i ndihmuar familjet në nevojë. Dhuro një dhuratë (veshmbathje, ushqim apo edhe mjete shkollore) për këto familje në zyrën e “Environment & Community Development”, deri me datën 23 Dhjetor, cdo ditë nga ora 09:00-11:00 dhe 14:00-16:00, e cila gjendet në rrugën William Walker p.n (mrapa bankës TEB), Prizren. Vetëm duke dhënë, marrim më shumë sa që japim!
#ECD #Volunteers #Prizren #SharingisCaring
“Askush nuk është bërë i varfur duke dhënë.” Anne Frank Bashkohu në aktivitetin “Dhuro, nuk varfërohesh!” të organizuar nga vullnetarët e ECD-së për t’i ndihmuar familjet në nevojë. Dhuro një dhuratë (veshmbathje, ushqim apo edhe mjete shkollore) për këto familje në zyrën e “Environment & Community Development”, deri me datën 23 Dhjetor, cdo ditë nga ora 09:00-11:00 dhe 14:00-16:00, e cila gjendet në rrugën William Walker p.n (mrapa bankës TEB), Prizren. Vetëm duke dhënë, marrim më shumë sa që japim! #ECD  #Volunteers  #Prizren  #SharingisCaring 
Kurre ma lire - i7S TWS 
1 parë 11.99€
2 parë 21.99€
3 parë 31.99€
Transporti falas ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Per porosi na shkruani ne mesazhe ose Viber-Watsapp +386 43 541 334
Ju prezantojme produktin me te kerkuar ne bote.
Specifikat:
-Lidhet permes bluetooth.
-Dizajn e pershtatshem dhe i qendrueshem.
-Zgjedhja me e mire kur beni fitnes, sport apo thjesht ndegjoni muzike.
-Kohezgjatja e bateris 4 ore.
-Mbushja behet fast charging permes kutis intelegjente qe vjen me te.
Paguani vetem pasi ta pranoni porosine.
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prizren #prishtina #prizren #mitrovica #struga #shkupi #shkodra #luanator #dhuratadora #noraistrefi #noramall #noramall
Kurre ma lire - i7S TWS 1 parë 11.99€ 2 parë 21.99€ 3 parë 31.99€ Transporti falas ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Per porosi na shkruani ne mesazhe ose Viber-Watsapp +386 43 541 334 Ju prezantojme produktin me te kerkuar ne bote. Specifikat: -Lidhet permes bluetooth. -Dizajn e pershtatshem dhe i qendrueshem. -Zgjedhja me e mire kur beni fitnes, sport apo thjesht ndegjoni muzike. -Kohezgjatja e bateris 4 ore. -Mbushja behet fast charging permes kutis intelegjente qe vjen me te. Paguani vetem pasi ta pranoni porosine. #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prizren  #prishtina  #prizren  #mitrovica  #struga  #shkupi  #shkodra  #luanator  #dhuratadora  #noraistrefi  #noramall  #noramall 
Laser Dekorues më i veqant dhe munde ta gjeni vetem tek @noramall_ 
Laser Dekorues për ambiente të jashtme 
Transporti Falas ne Kosove
Shqiperi dhe Maqedoni 6€

1 copë 19.50€
2 copë 35.50€
3 copë 45.50€
#shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prizren #prishtina #peja #mitrovica #gjilan #ferizaj #tirana #struga #saranda #durresi #drenasi #skenderaj
Laser Dekorues më i veqant dhe munde ta gjeni vetem tek @noramall_ 
Laser Dekorues për ambiente të jashtme 
Transporti Falas ne Kosove
Shqiperi dhe Maqedoni 6€

1 copë 19.50€
2 copë 35.50€
3 copë 45.50€
#shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prizren #prishtina #peja #mitrovica #gjilan #ferizaj #tirana #struga #saranda #durresi #drenasi #skenderaj
home is where your heart is 🇽🇰 #prizren #kosova #albanian #takemeback #abouttocry
1 copë 14.99€
2 copë 24.99€
3 copë 34.99€
Transporti falas ne Kosove 
Viber-Watsapp +386 43 541 334
Makina me e kerkuar per rregullimin e mjekrres, flokeve dhe kufizimeve.
SPECIFIKAT
- Kualitet i larte, Rimbushet
- Teha profesional
- Mbushet per 2 ore
- Punon 8 ore 
Pagesa behet pas pranimit te produktit
Produkti arrine 1-2 dite
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
1 copë 14.99€ 2 copë 24.99€ 3 copë 34.99€ Transporti falas ne Kosove Viber-Watsapp +386 43 541 334 Makina me e kerkuar per rregullimin e mjekrres, flokeve dhe kufizimeve. SPECIFIKAT - Kualitet i larte, Rimbushet - Teha profesional - Mbushet per 2 ore - Punon 8 ore Pagesa behet pas pranimit te produktit Produkti arrine 1-2 dite #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prishtina  #struga  #durresi  #mitrovica  #ferizaj  #prizren  #shkupi  #struga  #shkodra  #durres  #saranda  #tayna  #luanators  #luanator  #dafinazeqiri  #dhuratadora 
KURRE MA LIRE
1 copë 12.99€
2 copë 22.99€
3 copë 32.99€
TRANSPORTI FALAS 
Specifika:
Makinë për flokë,hundë dhe mjekërr 4-1
* Rimbushet
* Teha profesional
* Mbushet për 2 orë
* Punon 2 orë

Porosit ne mesazhe ose Viber/Watsapp +386 43 541 334
Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin.
#gjakova #peja #prishtina #butriors #tirana #mitrovica #gjilan #tetova #ferizaj #prizren #shkoder #durres #saranda #shkupi #struga #tetova #dafinazeqiri #ledrivula #luanator #dhuratadora
KURRE MA LIRE 1 copë 12.99€ 2 copë 22.99€ 3 copë 32.99€ TRANSPORTI FALAS Specifika: Makinë për flokë,hundë dhe mjekërr 4-1 * Rimbushet * Teha profesional * Mbushet për 2 orë * Punon 2 orë Porosit ne mesazhe ose Viber/Watsapp +386 43 541 334 Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin. #gjakova  #peja  #prishtina  #butriors  #tirana  #mitrovica  #gjilan  #tetova  #ferizaj  #prizren  #shkoder  #durres  #saranda  #shkupi  #struga  #tetova  #dafinazeqiri  #ledrivula  #luanator  #dhuratadora 
Xiaomi Power Bank
15.50€
Munde ta mbushni telefonin deri ne 6 her nga 100%

Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin.
Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Balkanların incisi Prizren'de kar yağışı ❄ #prizren #kosova #balkan 📷: @devrimbaymak
Follow zemren @lindusheee5 ❤️❤️❤️❤️😍😍😍 @lindusheee5 #follow ##qika #shpirt #zemra #albania #albaniangirl #albania🇦🇱 #loqka #love #tirana #prizren #peja #prishtina #gjakova #gjilan #ferizaj  #suhareka #klina #skenderaj
Çmimi 29.99€

Transporti falas ne Koaove
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Perdorimi : → Shtëpi - për të ruajtur armëdore,para apo bizhuteri.
→ Biznes - ruajtjen e dokumenteve dhe gjësende tjera.
→ Hotieleri - për gjësende të klientëve .

Specifika: → Hapet me çelës → Hapet me kod → Material nga Çeliku
→ Madhesia 15 x 15 x 21 CM
→ Bateri 4 x AA Copë
→ Çelës 2 Copë

Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin.
Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Çmimi 29.99€ Transporti falas ne Koaove Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Perdorimi : → Shtëpi - për të ruajtur armëdore,para apo bizhuteri. → Biznes - ruajtjen e dokumenteve dhe gjësende tjera. → Hotieleri - për gjësende të klientëve . Specifika: → Hapet me çelës → Hapet me kod → Material nga Çeliku → Madhesia 15 x 15 x 21 CM → Bateri 4 x AA Copë → Çelës 2 Copë Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin. Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors  #tetova  #gjakova  #peja  #tirana  #prishtina  #durresi  #struga  #shkupi  #shkodra  #saranda  #prizren  #gjilan  #ferizaj  #tayna  #dafinazeqiri  #dhuratadora  #noramall  #luanator 
LUAJ DHE FITO PRODUKTIN ME TE SHITUR DHE ME TE KERKUAR.
LOJE SHPERBLYESE 
Rregullat e Lojes : FOLLOW 👇🏽@shumqka.online
•Bej tag e shok/shoqe
•komenti qe mer me se shumti like zgjidhet fitues i produktit ne foto 💣
• Like fake nuk pranohen, dhe diskualifikohen prej Lojes •Fituesi zgjidhet me daten 22/12/2018💪
.
.
.
.
#porosit #porositnëinstadirect #porosittani #porositonline #porosit_tani_online📤 #porositnëinstadirect #porosittani📥🌸 #bli #blionline #blejonline #blej #📥 #skenderaj #gjilan #kosovo #prishtina #ferizaj #prizren #peja #gjakove #mitrovica
LUAJ DHE FITO PRODUKTIN ME TE SHITUR DHE ME TE KERKUAR. LOJE SHPERBLYESE 
Rregullat e Lojes : FOLLOW 👇🏽@shumqka.online •Bej tag e shok/shoqe
•komenti qe mer me se shumti like zgjidhet fitues i produktit ne foto 💣
• Like fake nuk pranohen, dhe diskualifikohen prej Lojes •Fituesi zgjidhet me daten 22/12/2018💪 . . . . #porosit  #porositnëinstadirect  #porosittani  #porositonline  #porosit_tani_online 📤 #porositnëinstadirect  #porosittani 📥🌸 #bli  #blionline  #blejonline  #blej  #📥 #skenderaj  #gjilan  #kosovo  #prishtina  #ferizaj  #prizren  #peja  #gjakove  #mitrovica 
#albania #kosova #mitrovica #drenica #prishtinacity #ferizaj #gjilan #gjakova #podujeva #prizren #peja 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
212 VIP Rose është një parfum me ngjyrë të ftohtë për Gratë që përfaqëson një grua të sigurt që udhëheq një jetë të pavarësisë dhe luksit.

212 Vip Rose 50ml Eau de parfum nga 72.30€ në 60.00€

Porosit online transporti gratis 
Per porosi shkruani ne DM ose viber +38345857857
#fragrance #parfum #prishtina #gilan #lipjan #gjakova #peja #prizren #mitrovic #viti #fushkosova #ferizaj #212vip #carrolinaherrera
Follow for more...
@kamnevoj_perty .....
.....
.....
.....
.....
.....
.....
#mitrovica #kosova #albania #peja #prishtina #tayna #rinabalaj #noizy #zinizin #mozzik #getinjo #fero #buta #s4mm #ghetto #kidator #luanavjollca #butrintimeri
#dorator #dhuratadora #kidator
#ledrivula #albania #tirana #shkup #ferizaj #prizren #gjakova #gjiko #blleki #mckresha
Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰
Transpori falas ne Kosove 
Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€
Na shkruani ne direkt.
#blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder #pasgesa pas pranimit
Infinity zbukurim me emrat e juaj
Dimensioni: 25cm
Matriali: Plexyglass
Porosi: Ne inbox
#bluza_te_dizajnuara #shqipri #albania #maqedoni #macedonia #kosov #kosovo #kumanov #kumanova #skopje #shkup #tetove #tetova #gostivar #struga #presheva #prishtin #prishtina #gjilan #prizren #ferizaj #gjakov #mitrovic #tirana #durres #elbasan #shkoder #follow4follow #like4like #followme
❄️❄️
❄️❄️
Mercedes Dizajn Case.
🚕Transporti falas gjithë 🇽🇰
📱Për iPhone XS-XR-XS Max
✉️ @smart.techh 
#mercedes #mercedesbenz #mercedesamg #mercedesbenzamg #mercedeskosova #mercedesshqip #mercedesbenzkosovo #mercedesbenzshqiperi #amgkosova #amgshqipetare #marakli_tkerreve #maraklitkerreve #marakli_tkerreve🔥 #marakli_tkerreve🔛🔝 #speedomaniaks #speedomaniaks💨💨🚀🚀 #prishtina #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #peja
Mercedes Dizajn Case.
🚕Transporti falas gjithë 🇽🇰
📱Për iPhone 6-X
✉️ @smart.techh 
#mercedes #mercedesbenz #mercedesamg #mercedesbenzamg #mercedeskosova #mercedesshqip #mercedesbenzkosovo #mercedesbenzshqiperi #amgkosova #amgshqipetare #marakli_tkerreve #maraklitkerreve #marakli_tkerreve🔥 #marakli_tkerreve🔛🔝 #speedomaniaks #speedomaniaks💨💨🚀🚀 #prishtina #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #peja
Makine rroje 
12.99€
Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Soon...🎬🎥🎼
Photo by📸: @ndriqimpulaj.photograph

#photo #photoshoot #music #comingsoon #newvideo #newsong #prizren #prishtina #kosova #albania
Mini bluetooth
Çmimi vetem 11.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
😍😍😂😂😂
@fjal.zemree .
.
.
.
.
. #fjalzemree #fjal #zemer #thenie #shpirt #tedua #statuse #nady #memungon #dashni #vuaj #love #story #prizren #prishtin #albania #kosov #shqipe #tiran #❤️ #💔 #😭 #🌹
😂😂follow per ma shum
@kesh_obab **************************
#prizren #prishtina #mitrovica #ferizaj #gjilan #dragash #istog #gjakov #tirana #elbasan #durres #kosov #sarand #funyvideo #funymoments #keshobab 😂
@naim_gavrani_official un🥁❤🇦🇱🇽🇰 @vanessa.cii @mvjlindv_ (Follow @_illyrians_ for more👐🏽) #illyrians #illyrianagirl #alb #albanian #albaniangirl #shqip #shqiponja #shqipez #shqiptare #albanaise #albanerin #albanianstyle #albanianfashion #albanianbeauty #albanerin #albaniansong #albanianhit #prishtina #prizren #peja #gjilan #ferizaj #gjakova #suhareka #kuqezi
Odvojimo samo jedan minut Allah vas nagradio.

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيم

#bosnia#sarajevo #sanskimost #mostar #zenica #bihac #bosna#sandzak #novipazar #rozaje #tutin #bijelopolje #cazin #prizren #gradacac #srebrenica #bih #podgorica#mostar #jablanica #tesanj #tuzla #bugojno #konjic #gorazde #travnik #zavidovici#bosnaihercegovina#crnagora#budva#konjic#prizren
Pogledajte Allah vas nagradio

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيم

#bosnia#sarajevo #sanskimost #mostar #zenica #bihac #bosna#sandzak #novipazar #rozaje #tutin #bijelopolje #cazin #prizren #gradacac #srebrenica #bih #podgorica#mostar #jablanica #tesanj #tuzla #bugojno #konjic #gorazde #travnik #zavidovici#bosnaihercegovina#crnagora#budva#konjic#prizren

@totic.anita
Pogledajte Allah vas nagradio

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيم

#bosnia#sarajevo #sanskimost #mostar #zenica #bihac #bosna#sandzak #novipazar #rozaje #tutin #bijelopolje #cazin #prizren #gradacac #srebrenica #bih #podgorica#mostar #jablanica #tesanj #tuzla #bugojno #konjic #gorazde #travnik #zavidovici#bosnaihercegovina#crnagora#budva#konjic#prizren
@totic.anita
Donesite Salavat i vi

Allahumme sali ve selim ala Muhammed.❤❤❤ بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيم

ㅤPOGLEDAJTE ALLAH VAS NAGRADIO

#bosnia#sarajevo #sanskimost #mostar #zenica #bihac #bosna#sandzak #novipazar #rozaje #tutin #bijelopolje #cazin #prizren #gradacac #srebrenica #bih #podgorica#mostar #jablanica #tesanj #tuzla #bugojno #konjic #gorazde #travnik #zavidovici#bosnaihercegovina#crnagora#budva#konjic
@medinska_basca
Donesite Salavat i vi Allahumme sali ve selim ala Muhammed.❤❤❤ بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيم ㅤPOGLEDAJTE ALLAH VAS NAGRADIO #bosnia #sarajevo  #sanskimost  #mostar  #zenica  #bihac  #bosna #sandzak  #novipazar  #rozaje  #tutin  #bijelopolje  #cazin  #prizren  #gradacac  #srebrenica  #bih  #podgorica #mostar  #jablanica  #tesanj  #tuzla  #bugojno  #konjic  #gorazde  #travnik  #zavidovici #bosnaihercegovina #crnagora #budva #konjic  @medinska_basca
Ova 3 minuta te moraju probuditi iz nemara! POTRESNA ČINJENICA -Muhammed Hoblos
(preuzeto sa kanala 'Islamsko znanje') #bosnia #sarajevo #sanskimost  #mostar #zenica #bihac #bosna#sandzak #novipazar #rozaje #tutin #bijelopolje #cazin #brcko #gradacac #bih #podgorica#mostar #jablanica #tesanj #tuzla #bugojno #konjic #gorazde  #travnik #zavidovici#bosnaihercegovina#crnagora#budva#prizren