an online Instagram web viewer

#kapitulli82 medias

Photos

#kapitulli82
.
-Arisa-
-Eh qat her humba krejt a more djal😕shkova te Riona
-Riona:zemer mir se erdhe
-Un:mir se te gjeta💖
-Riona:hajde ulu
-Un:ehh qa bone ti
-Riona:hiq sen pak mamit i ndihmova me i rregullu qata rroba sen tjeter
-Un:mirshumm
-Riona:a po e therrasim Valzen
-Un:idee e mir💥
.....
-I telefonova Valzes ama sma hapi🤨
-Un:spo e hap
-Riona:kur e sheh telefonon a tshkojm posht
-Un:umm okej hajde
-Shkum posht aj bisha ish kan atu u ulum edhe na nsallon ama larg tij u ula aj ish ntel edhe keshke diqka ma ike trurin ky sen😑
-Un:e Rion ku osht kuzhina podu me pi pak uj
-Riona:qe un ta bi
-Un:mos u mundo🙏
-Riona:ti je mysafire
.....
-Buzqesha,shkoi ajo mema sjell ujin e mboni teli kish qen Blendi e hapa
-Un:alo
-Blendi:qa bone kizz
-Un:hiq nej ti
-Blendi:njejt,kshtu t thirra me dal se spom rrihet
-Un:ashtu Blend prinderit e mi jon shku me prinderit e Eduartit npushim e un jom te shpia e Eduartit nese bon naj dit tjeter😇
-Blendi:ska problem ishallah sa ma shpejt bashk
-Mu kesh
-Un:budall -Blendi:ajt pra kis
-Un:edhe un ty mashum
.....
-E mbylla aj veq mkqyrke tamon ke tu fol erdh Riona uhh pshtova😌
-Riona:qe ujin
-Un:faleminderit zemer
-Riona:oj bish
-E qoj kryt lart aj e boni me gisht kishe apo un
-Riona:pse a ka bisha tjera ktu a
-Eduarti:nashta,po urdhero
.
-Eduarti-
-Ma ike trurin more Arisa me ato😑
-Un:fol Rion
-Riona:a mmunesh me shku me ble najsen me honger se skish sen
-Un:po shkoni ju
-Riona:ama mbramje po tutna
-Un:okej qe po shkoj veq tveshna pak ma trash,shkruma ni list qka me marr😁
-Riona:faleminderit shum vllau ma i miri
.....
-Shkova nalt u vesha pak ma trash edhe shkova posht e morra listen edhe shkova n’dyqan i morra krejt qa mi kish shkru ajo budallica krejt dyqanin gati
.....
-U ktheva nshpi kish ardh Leo edhe Valza i qova senet nkuzhin edhe dola ka ata
-Un:o mir se erdht
-Ata:mir se tgjetem
-U ulum edhe bojshum llaf qatu sun i largojsha syt prej saj🔥
_______
+25comm
_______
@fashionista01 #fashion #clothes #girlstyle #longhair #stylelife #sway #tumbrl #weheartit #bye #gaintrain 🙈🙈🍉🍉🍉🍉
_______-------
@americanatyle #lovefashion #lovefashionstyle #fashiongram #fashionblogger #fashionpost #styled #stylegirl 😳
#kapitulli82  . -Arisa- -Eh qat her humba krejt a more djal😕shkova te Riona -Riona:zemer mir se erdhe -Un:mir se te gjeta💖 -Riona:hajde ulu -Un:ehh qa bone ti -Riona:hiq sen pak mamit i ndihmova me i rregullu qata rroba sen tjeter -Un:mirshumm -Riona:a po e therrasim Valzen -Un:idee e mir💥 ..... -I telefonova Valzes ama sma hapi🤨 -Un:spo e hap -Riona:kur e sheh telefonon a tshkojm posht -Un:umm okej hajde -Shkum posht aj bisha ish kan atu u ulum edhe na nsallon ama larg tij u ula aj ish ntel edhe keshke diqka ma ike trurin ky sen😑 -Un:e Rion ku osht kuzhina podu me pi pak uj -Riona:qe un ta bi -Un:mos u mundo🙏 -Riona:ti je mysafire ..... -Buzqesha,shkoi ajo mema sjell ujin e mboni teli kish qen Blendi e hapa -Un:alo -Blendi:qa bone kizz -Un:hiq nej ti -Blendi:njejt,kshtu t thirra me dal se spom rrihet -Un:ashtu Blend prinderit e mi jon shku me prinderit e Eduartit npushim e un jom te shpia e Eduartit nese bon naj dit tjeter😇 -Blendi:ska problem ishallah sa ma shpejt bashk -Mu kesh -Un:budall -Blendi:ajt pra kis -Un:edhe un ty mashum ..... -E mbylla aj veq mkqyrke tamon ke tu fol erdh Riona uhh pshtova😌 -Riona:qe ujin -Un:faleminderit zemer -Riona:oj bish -E qoj kryt lart aj e boni me gisht kishe apo un -Riona:pse a ka bisha tjera ktu a -Eduarti:nashta,po urdhero . -Eduarti- -Ma ike trurin more Arisa me ato😑 -Un:fol Rion -Riona:a mmunesh me shku me ble najsen me honger se skish sen -Un:po shkoni ju -Riona:ama mbramje po tutna -Un:okej qe po shkoj veq tveshna pak ma trash,shkruma ni list qka me marr😁 -Riona:faleminderit shum vllau ma i miri ..... -Shkova nalt u vesha pak ma trash edhe shkova posht e morra listen edhe shkova n’dyqan i morra krejt qa mi kish shkru ajo budallica krejt dyqanin gati ..... -U ktheva nshpi kish ardh Leo edhe Valza i qova senet nkuzhin edhe dola ka ata -Un:o mir se erdht -Ata:mir se tgjetem -U ulum edhe bojshum llaf qatu sun i largojsha syt prej saj🔥 _______ +25comm _______ @fashionista01 #fashion  #clothes  #girlstyle  #longhair  #stylelife  #sway  #tumbrl  #weheartit  #bye  #gaintrain  🙈🙈🍉🍉🍉🍉 _______------- @americanatyle #lovefashion  #lovefashionstyle  #fashiongram  #fashionblogger  #fashionpost  #styled  #stylegirl  😳
#kapitulli82
-Pas 1 jave-
💭Kushtrimi💭
-Jena kthy Kosov ama hala skom fol me Lizen nfakt kom fol krejt javen me to po skom than sen kur vi😀e sod duhet me thirr e me kqyr qa po do mem than,per momentin isha tu shkrujt me to *
Un:Liz,un jom ardh prom a don takohum tash
Liza:hah sa mir edhe sum ke tregu,ne rregull ku?😊
Un:hajde te parku xx
Liza:ne rregull😁
-Sja ktheva mo shkova lart u vesha edhe dola ajo ish atu☺️
...
➿Liza➿
-E sod pra koka shkru Kusha me dit te verteten shkova u vesha e dola erdh mas nja 3 min
Un:mir se ke ardh
Kushtrimi:faleminderit💙
Un:Kushtrim qeky sen qe ka me fol osht sen shum e madhe per ty nashta ki mu qudit ama duhesh me dit
-U vrejke qe i hini ni tut o mu keshke
Un:Kush un prej dites tpar qe tkom pa jom dashuru nty edhe hala tdu per at djalin tkom rrejt🤗
Kushtrimi:ekom dit qe kurr ski mem das....
-U nal sfoli niher
Kushtrimi:qyshh😍😍ti ti a mdon mu a❤️
Un:pode Kush edhe jom gati me kalu jeten me ty😇
Kushtrimi:o Zot
-Bertitke mkapi tum sill
Un:nalu o budall mos bon si fmia
Kushtrimi:o tdu be o engjull
-Mputhi😳skjdhdjskkakaka first kiss😍normalisht ja ktheva ma kapi doren e u nisem sbashku me i lajmru familjart😍isha e gzume tej mase
*
🔱Kushtrimi🔱
-O Zot kjo so be normal qysh mka gzu ani ma momenti i puthjes😍🤤thjesht mka bo personin mat lumtur nbot u nisem te familjart🤗...
@fashionista01 #fashion #clothes #girlstyle #longhair #stylelife #sway #tumbrl #weheartit #bye #gaintrain 🙈🙈🍉🍉🍉🍉
_______-------
@americanatyle #lovefashion #lovefashionstyle #fashiongram #fashionblogger #fashionpost #styled #stylegirl 😳🌸🌸🌸🌸 #like4like #likeswithtags #gainpost #gainz #gainlikes #eraistrefi #outlinesanna
#kapitulli82  -Pas 1 jave- 💭Kushtrimi💭 -Jena kthy Kosov ama hala skom fol me Lizen nfakt kom fol krejt javen me to po skom than sen kur vi😀e sod duhet me thirr e me kqyr qa po do mem than,per momentin isha tu shkrujt me to * Un:Liz,un jom ardh prom a don takohum tash Liza:hah sa mir edhe sum ke tregu,ne rregull ku?😊 Un:hajde te parku xx Liza:ne rregull😁 -Sja ktheva mo shkova lart u vesha edhe dola ajo ish atu☺️ ... ➿Liza➿ -E sod pra koka shkru Kusha me dit te verteten shkova u vesha e dola erdh mas nja 3 min Un:mir se ke ardh Kushtrimi:faleminderit💙 Un:Kushtrim qeky sen qe ka me fol osht sen shum e madhe per ty nashta ki mu qudit ama duhesh me dit -U vrejke qe i hini ni tut o mu keshke Un:Kush un prej dites tpar qe tkom pa jom dashuru nty edhe hala tdu per at djalin tkom rrejt🤗 Kushtrimi:ekom dit qe kurr ski mem das.... -U nal sfoli niher Kushtrimi:qyshh😍😍ti ti a mdon mu a❤️ Un:pode Kush edhe jom gati me kalu jeten me ty😇 Kushtrimi:o Zot -Bertitke mkapi tum sill Un:nalu o budall mos bon si fmia Kushtrimi:o tdu be o engjull -Mputhi😳skjdhdjskkakaka first kiss😍normalisht ja ktheva ma kapi doren e u nisem sbashku me i lajmru familjart😍isha e gzume tej mase * 🔱Kushtrimi🔱 -O Zot kjo so be normal qysh mka gzu ani ma momenti i puthjes😍🤤thjesht mka bo personin mat lumtur nbot u nisem te familjart🤗... @fashionista01 #fashion  #clothes  #girlstyle  #longhair  #stylelife  #sway  #tumbrl  #weheartit  #bye  #gaintrain  🙈🙈🍉🍉🍉🍉 _______------- @americanatyle #lovefashion  #lovefashionstyle  #fashiongram  #fashionblogger  #fashionpost  #styled  #stylegirl  😳🌸🌸🌸🌸 #like4like  #likeswithtags  #gainpost  #gainz  #gainlikes  #eraistrefi  #outlinesanna 
#vrasesihistorii 
#kapitulli82
✋Rrefen Rebeka✋
REBEKA'sPOV

Kishin kaluar rreth 30 minuta dhe Marko hyri ne dere se bashku me nje burre rreth te 45. Ishte i shkurter , i shendoshe dhe i veshur me nje kostum te zi . Duke plasur canten e erret mbi tavoline u ul duke me falur nje buzeqeshje false .

Ai: Mund te bisedoj vetem me klienten ?"- foli ai me nje ze te thelle e burreror qe te kallte friken.

Marko pohoi me koke dhe u largua . 
Avoakti: Lexo kete dokumentin per te pare denimet dhe nenet e ndryshme "

Une: Por keto nuk kane cme duhen mua!" Ai: Te duhen lexo"- dhe dallova te me bente nje shenje me sy . 
Mora nje flete te shkruar me kompjuter dhe germezat e erreta me ngacmuan friken qe po mbaja perbrenda . "Disa zogj me thane se goja jote e madhe kishte filluar te ciceronte , por ta dish Beka se i bere gropen vetes . Ne fakt duhet te te kisha vrare qe ate nate , por isha ne humor te mire . Nuk dua te zgjatem më, thjesht pi dicka qe do te te jape zoterija nese do te jetojne motrat e  tua . Mos harro te japesh mesazhin dhe mos thuaj asnje fjale tjeter perpos atyre qe te thashe . Sot qenka dita jote me fat! Urime! Do te vdesesh me ne fund ! Tortura mbaroi"

E dija kete gje .Largova te ashtuquajturin dokument dhe nuk e dija pse  ndieja nje lloj paqeje shpirterore . Nuk do me duhej me te kisha hijen e Madrines kur shikoja veten ne pasqyre . Nuk do me duhej t'i merrja leje asaj per gjithcka . Nuk do me duhej te kryeja disa nga punet e sajte pista vetem per te mbrojtur motrat e mija apo te shnderrohesha ne nje loder per praktiken e saj si"mjeke" . Isha e lire me ne fund . Me ne fund do te shpetoja nga sundimi i saj ne jeten time .

Ngrita syte dhe u hasa me fytyren e tij te ngrysur . Me zgjati para nje dokument tjeter dhe teksa po e shfletoja gjeta nje kokerr hape . E pashe ne sy dhe pohoi me koke . 
Pak me marifet e piva dhe si fillim nuk ndjeva asgje . Ai i tha Markos te vinte duke qene se po me afrohej dhe ora . 
Marko: Pra Rebeka ? Do flasesh?"- foli ai ✋(BTW NE BIO KENI TRAILERIN E KETIJ LIBRI DHE NE STORY KENI TRAILERIN E HISTORISE QE DO TE HIDHET KUR TE MBAROJE HISTORIA AKTUALE "Vrasesja" ")✋
#vrasesihistorii  #kapitulli82  ✋Rrefen Rebeka✋ REBEKA'sPOV Kishin kaluar rreth 30 minuta dhe Marko hyri ne dere se bashku me nje burre rreth te 45. Ishte i shkurter , i shendoshe dhe i veshur me nje kostum te zi . Duke plasur canten e erret mbi tavoline u ul duke me falur nje buzeqeshje false . Ai: Mund te bisedoj vetem me klienten ?"- foli ai me nje ze te thelle e burreror qe te kallte friken. Marko pohoi me koke dhe u largua . Avoakti: Lexo kete dokumentin per te pare denimet dhe nenet e ndryshme " Une: Por keto nuk kane cme duhen mua!" Ai: Te duhen lexo"- dhe dallova te me bente nje shenje me sy . Mora nje flete te shkruar me kompjuter dhe germezat e erreta me ngacmuan friken qe po mbaja perbrenda . "Disa zogj me thane se goja jote e madhe kishte filluar te ciceronte , por ta dish Beka se i bere gropen vetes . Ne fakt duhet te te kisha vrare qe ate nate , por isha ne humor te mire . Nuk dua te zgjatem më, thjesht pi dicka qe do te te jape zoterija nese do te jetojne motrat e  tua . Mos harro te japesh mesazhin dhe mos thuaj asnje fjale tjeter perpos atyre qe te thashe . Sot qenka dita jote me fat! Urime! Do te vdesesh me ne fund ! Tortura mbaroi" E dija kete gje .Largova te ashtuquajturin dokument dhe nuk e dija pse  ndieja nje lloj paqeje shpirterore . Nuk do me duhej me te kisha hijen e Madrines kur shikoja veten ne pasqyre . Nuk do me duhej t'i merrja leje asaj per gjithcka . Nuk do me duhej te kryeja disa nga punet e sajte pista vetem per te mbrojtur motrat e mija apo te shnderrohesha ne nje loder per praktiken e saj si"mjeke" . Isha e lire me ne fund . Me ne fund do te shpetoja nga sundimi i saj ne jeten time . Ngrita syte dhe u hasa me fytyren e tij te ngrysur . Me zgjati para nje dokument tjeter dhe teksa po e shfletoja gjeta nje kokerr hape . E pashe ne sy dhe pohoi me koke . Pak me marifet e piva dhe si fillim nuk ndjeva asgje . Ai i tha Markos te vinte duke qene se po me afrohej dhe ora . Marko: Pra Rebeka ? Do flasesh?"- foli ai ✋(BTW NE BIO KENI TRAILERIN E KETIJ LIBRI DHE NE STORY KENI TRAILERIN E HISTORISE QE DO TE HIDHET KUR TE MBAROJE HISTORIA AKTUALE "Vrasesja" ")✋
#Kapitulli82 #_historii_  Ato peshperimat  e embla ne vesh , me fusnin te dridhurat ne gjithe trupin tim , me benin te dashurohesha edhe me shume prane tij. Per te mos harruar ato grindjet tona qe ngjasonin me zenka femijesh , ku te dy perfundonim me buze te varura dhe pas 5 minutash buzet tona  takoheshin serish , sikur asgje nuk kishte ndodhur.  Sa e sa momente se bashku , gjithe ato gjera te cmendura dhe ende askush nuk dinte gje.

Por ja ku ishim sot. Ne mbremjen e matures. Nuk me kishte vajtur kurre ne mendje se shoqeruesi im kete dite do te ishte i dashuri im , profesori im i matematikes.

Ai : Je e sigurt per kete Ela?! "

Une : Siigurisht qe po profesor.... Dua te them Leon "

Dhe ja ku beri ate buzeqeshjen e tij , e cila ishte arma me e forte kunder meje *-* Thjesht nuk mund ti rezistoja 
Me kapi lehtas doren dhe u nisem drejt hyrjes ku u hasem me qindra vezhgime te profesoreve te tjere dhe nxenesve. Kishte me qindra shikime te ndryshme ; vrastare , xhelozie, si dhe nga ata qe na mbeshtesnin dhe kishin nje lloj gezimi ne syte e tyre... Por... Me thene te drejten asgje nuk me interesonte. E vetmja gje qe me interesonte per momentin ishte te hapnim ballon e kercimit dhe pikerisht kete nder e kishim ne.

Te dy shkuam drejt pistes se kercimit , kryqezuam shikimet tona ,sinkronizuam trupin dhe zemren me njeri-tjetrin dhe vazhduam ashtu si vetem ne dinim 
Ai : Te dua Kamela !" Une :Te dua Leon !" "Te dua Leon !" ~F U N D ~
#Kapitulli82  #_historii_   Ato peshperimat e embla ne vesh , me fusnin te dridhurat ne gjithe trupin tim , me benin te dashurohesha edhe me shume prane tij. Per te mos harruar ato grindjet tona qe ngjasonin me zenka femijesh , ku te dy perfundonim me buze te varura dhe pas 5 minutash buzet tona takoheshin serish , sikur asgje nuk kishte ndodhur. Sa e sa momente se bashku , gjithe ato gjera te cmendura dhe ende askush nuk dinte gje. Por ja ku ishim sot. Ne mbremjen e matures. Nuk me kishte vajtur kurre ne mendje se shoqeruesi im kete dite do te ishte i dashuri im , profesori im i matematikes. Ai : Je e sigurt per kete Ela?! " Une : Siigurisht qe po profesor.... Dua te them Leon " Dhe ja ku beri ate buzeqeshjen e tij , e cila ishte arma me e forte kunder meje *-* Thjesht nuk mund ti rezistoja Me kapi lehtas doren dhe u nisem drejt hyrjes ku u hasem me qindra vezhgime te profesoreve te tjere dhe nxenesve. Kishte me qindra shikime te ndryshme ; vrastare , xhelozie, si dhe nga ata qe na mbeshtesnin dhe kishin nje lloj gezimi ne syte e tyre... Por... Me thene te drejten asgje nuk me interesonte. E vetmja gje qe me interesonte per momentin ishte te hapnim ballon e kercimit dhe pikerisht kete nder e kishim ne. Te dy shkuam drejt pistes se kercimit , kryqezuam shikimet tona ,sinkronizuam trupin dhe zemren me njeri-tjetrin dhe vazhduam ashtu si vetem ne dinim Ai : Te dua Kamela !" Une :Te dua Leon !" "Te dua Leon !" ~F U N D ~