an online Instagram web viewer

#WPS medias

Photos

47 days till #wps starts again #hammerdown #razorbackfootball🏈❤️🐗
NEW Arkansas hats just hit the floor.. come get them before they are gone!
.
.
.
.
.
#shopsmall #shoplocal #emphatic #littlerock #style #fashion #love #WPS #razorbacks
A clap of thunder can strike fear in the heart of most but it’s the lightning that should be feared, for the lightning moves in silence.
A clap of thunder can strike fear in the heart of most but it’s the lightning that should be feared, for the lightning moves in silence.
We aren’t saying that we’re waiting for y’all to get back to campus but...... #StudentsDoYouLoveMe #Punny #GetBackHere #YourFridaysWillBeLit #UARK22 #UARK #WPS
Bring the family & your bikes on your next trip to Rogers! #rogersrocks #familyfriendly #bikefriendly #meetinrogers
Hobbes the Mainecoon poses while getting his blowout - who said that cats don’t like getting groomed?! 🦁
.
.
.
#hobbes #hobbesthecat #hobbesthemainecoon #mainecoon #catgrooming #nyccatgrooming #mainecoongrooming #nycgrooming #prettykitty #herekittykitty #catgrooming #wps #wps33 #walterspetstyles #showingthelove
Wanted @reyleighrhiannon to get some collegiate volleyball camps under her belt this summer so this week she’s got position camp and college experience camp, both at University of Arkansas. I attended the same camps 20 years ago 😬😎 I also remember the basketball games in this gym! It got so loud. #wps #🐗
Wanted @reyleighrhiannon to get some collegiate volleyball camps under her belt this summer so this week she’s got position camp and college experience camp, both at University of Arkansas. I attended the same camps 20 years ago 😬😎 I also remember the basketball games in this gym! It got so loud. #wps  #🐗
Conquered the longest solo day hike I’ve ever done on Saturday at 20.2 miles in 8.5 hours with over 5k feet of elevation gain! So blessed to have the @appalachiantrail in my back yard! .
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#wpsflyrep #flyracing #replife #motorcycles #motorcycle #instagood #instadaily #moto #motorbike #twowheels #rider #helmet #fly #flyracingfamily #flyracingusa #wps #westernpowersports #passion #enthusiast #ride #rideordie #at #appalachiantrail #mcafeeknob #roanokeoutside #catawbachallenge #catawba #roanoke #roanokeva #hiking
Conquered the longest solo day hike I’ve ever done on Saturday at 20.2 miles in 8.5 hours with over 5k feet of elevation gain! So blessed to have the @appalachiantrail in my back yard! . ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #wpsflyrep  #flyracing  #replife  #motorcycles  #motorcycle  #instagood  #instadaily  #moto  #motorbike  #twowheels  #rider  #helmet  #fly  #flyracingfamily  #flyracingusa  #wps  #westernpowersports  #passion  #enthusiast  #ride  #rideordie  #at  #appalachiantrail  #mcafeeknob  #roanokeoutside  #catawbachallenge  #catawba  #roanoke  #roanokeva  #hiking 
Only I’d have crepes with the bartenders last night and with out a boomerang it never happened James looks so unamused he just wanted to eat it and JP was in AW lmfao and no I didn’t eat the whole thing hence the two spoons I shared mine #sharingiscaring #lesscalorieintake #treat #sundayfunday #brazen #wps #crepelife #nutella
NIJ ME GEN!!! Onze vuurdoop op de @vierdaagsefeesten was direct een knock out! 
Het was een heerlijk en vooral bloedheet feestje op het Koningsplein🔥 @koningspleinnijmegen evenementen thanks for having us. ❤
Vanavond round 2, @molenstraatnijmegen ARE YOU READY? 📷 Oxbey Fotografie
.
.
.
#WPS #waterproofshampoo #nijmegen #koningsplein #molenstraat #vierdaagsefeesten #powerband #coverband #livemusic #band #bier #bier #nijmeegsevierdaagsefeesten
Në datë 16 korrik, 2018, Universiteti “Aleksandër Moisiu” Durrës (#UAMD) nënshkroi një Marrëveshje Bashkëpunimi me Qëndrën “Gratë në shërbimin publik” (Women in Public Service – #WPS). Memorandumi i nënshkruar nga znj. Rektore e UAMD-së, Prof. Dr. Kseanela Sotirofski dhe Drejtori Ekzekutiv i WPS-së, znj. Mimoza Hajdarmataj, ka në fokus angazhimin e përbashkët të palëve për të krijuar mundësi të reja për nxitjen dhe inkurajimin e të rinjve, veçanërisht të vajzave studente që nëpërmjet edukimit dhe aftësimit profesional, të aspirojnë për t’u bërë pjesë e shërbimit publik dhe e vendimmarrjes publike në përgjithësi.

Për znj. Rektore të Universitetit nënshkrimi i kësaj marrëveshje është i një rëndësie të veçantë për promovimin e arritjeve shoqërore, ekonomike, kulturore, politike e personale të gruas shqiptare, si dhe forcimin e pozitave të saj. “Në UAMD e njohim dhe vlerësojmë rolin e gruas. 68 përqind e stafit tonë akademik janë gra. Përpos Rektores, 2 prej tyre janë dekane, 15 të tjera përgjegjëse departamenti. Po ashtu, me shumë se gjysma e drejtuesve të administratës në Universitetin janë gra. Ne do të vazhdojmë t’i mbështesim vazhdimisht këto zonja”, u shpreh ajo.

Znj. Hajdarmataj u shfaq "shumë optimiste për nënshkimin e këtij Memorandumi me Universitetin e dytë më të madh në vend dhe u shpreh e bindur për promovimin e përfshirjen në vendimmarrje të të rejave të afta, me cilësi konkuruese dhe të përkushtuara". "Vetëm tek arsimi dhe edukimi është burimi i të gjitha të drejtave dhe zhvillimit të grave në shoqëri”, theksoi ndër të tjera ajo.

Marrëveshja e nënshkruar parashikon realizimin e seminareve dhe të leksioneve të hapura të përbashkëta për rritjen e ndërgjegjësimit të vajzave në proceset më të rëndësishme të vendit dhe forcimin e rolit të tyre në këto procese; organizimin e workshop-eve me pjesëmarrjen e studenteve vajza të fakulteteve përbërëse të UAMD-së; shkëmbimin e përvojës së dyanshme të të palëve në lidhje me manaxhimin institucional dhe për kryerjen e praktikave mësimore të studentëve; organizimin e leksioneve të përbashkëta të hapura në fushën e promovimit të rolit të gruas në shoqëri nga specialistët e WPS-së; etj.
#EmpowerWomen #EmpowerYouth
Në datë 16 korrik, 2018, Universiteti “Aleksandër Moisiu” Durrës (#UAMD ) nënshkroi një Marrëveshje Bashkëpunimi me Qëndrën “Gratë në shërbimin publik” (Women in Public Service – #WPS ). Memorandumi i nënshkruar nga znj. Rektore e UAMD-së, Prof. Dr. Kseanela Sotirofski dhe Drejtori Ekzekutiv i WPS-së, znj. Mimoza Hajdarmataj, ka në fokus angazhimin e përbashkët të palëve për të krijuar mundësi të reja për nxitjen dhe inkurajimin e të rinjve, veçanërisht të vajzave studente që nëpërmjet edukimit dhe aftësimit profesional, të aspirojnë për t’u bërë pjesë e shërbimit publik dhe e vendimmarrjes publike në përgjithësi. Për znj. Rektore të Universitetit nënshkrimi i kësaj marrëveshje është i një rëndësie të veçantë për promovimin e arritjeve shoqërore, ekonomike, kulturore, politike e personale të gruas shqiptare, si dhe forcimin e pozitave të saj. “Në UAMD e njohim dhe vlerësojmë rolin e gruas. 68 përqind e stafit tonë akademik janë gra. Përpos Rektores, 2 prej tyre janë dekane, 15 të tjera përgjegjëse departamenti. Po ashtu, me shumë se gjysma e drejtuesve të administratës në Universitetin janë gra. Ne do të vazhdojmë t’i mbështesim vazhdimisht këto zonja”, u shpreh ajo. Znj. Hajdarmataj u shfaq "shumë optimiste për nënshkimin e këtij Memorandumi me Universitetin e dytë më të madh në vend dhe u shpreh e bindur për promovimin e përfshirjen në vendimmarrje të të rejave të afta, me cilësi konkuruese dhe të përkushtuara". "Vetëm tek arsimi dhe edukimi është burimi i të gjitha të drejtave dhe zhvillimit të grave në shoqëri”, theksoi ndër të tjera ajo. Marrëveshja e nënshkruar parashikon realizimin e seminareve dhe të leksioneve të hapura të përbashkëta për rritjen e ndërgjegjësimit të vajzave në proceset më të rëndësishme të vendit dhe forcimin e rolit të tyre në këto procese; organizimin e workshop-eve me pjesëmarrjen e studenteve vajza të fakulteteve përbërëse të UAMD-së; shkëmbimin e përvojës së dyanshme të të palëve në lidhje me manaxhimin institucional dhe për kryerjen e praktikave mësimore të studentëve; organizimin e leksioneve të përbashkëta të hapura në fushën e promovimit të rolit të gruas në shoqëri nga specialistët e WPS-së; etj. #EmpowerWomen  #EmpowerYouth 
World Cup is over but the emotions are still running high!
So…it’s time to capture them on paper! ⚽😲😅😥😨😢😁😍🔜📒 Visit Wonder Photo Shop and complete your scrapbook essentials ✂

#mundial2018 #worldcup2018 #coupedumonde2018 #france #keepitprinted #wondercreativity #wonderphotoshop #wps #wonderphotoshopeu #fujifilm #instax #printservices #collectingmemories #photographylovers #expressyourself #moscow #scrapbook #scrapbooking #diy #cutandpaste #cutandstick
World Cup is over but the emotions are still running high! So…it’s time to capture them on paper! ⚽😲😅😥😨😢😁😍🔜📒 Visit Wonder Photo Shop and complete your scrapbook essentials ✂ #mundial2018  #worldcup2018  #coupedumonde2018  #france  #keepitprinted  #wondercreativity  #wonderphotoshop  #wps  #wonderphotoshopeu  #fujifilm  #instax  #printservices  #collectingmemories  #photographylovers  #expressyourself  #moscow  #scrapbook  #scrapbooking  #diy  #cutandpaste  #cutandstick 
Open Order Daging Sapi & Ayam Kampungnya utk pengantaran besok Selasa 17 Juli 2018 ya😘

Silahkan yg mau order Hubungi kontak kami :
WA : 081990851272

#wps #warungpangansehat #dagingsapi #ayamkampung #cingur #fresh #dagingbogor
-
"Because the heart does not have to choose, he always knows where to dock ❤"
-
-
-
-
👤: @putra077_ .
📷 : @lilyancj .
🗾: Mojokerto,- -
#wps #mojokertohits #coupleindonesia #indokeren #hawadingin #jalanjalan #mainsebentar #couple #anytime #happyweekend #couplesweet #mampir #nanjakbareng #indokeren #alwayswithyou #quotsromance #indocouple #indoromance
Always fun racing @socal_mx_series won my 65 class and got 2 holeshots in my 85 9-11 but wasn’t aggressive enough to hold the lead haha!! Don’t worry I’ll be back... just getting back in swing of things after 4 1/2 weeks off. And a special thanks for the fly bucks👍they will definitely come in handy 😉
.
.
.
#holeshothawks #wenevergiveup #stormelakehawks #hookit #motocross #doyoumoto #socalmx #thisismoto #madskillsontwowheels
#procircuit78 #globalpromx #asterisk #3brosracing
#bell_powersports #flyracingusa #wps #fuelclothing #whatsyourfuel #acerbisusa #sidimotousa #ogioint #matrixconcepts #odigrips #mikametals #spyoptic #ridedunlop #rynopower #zillagriptape 
@procircuit78
@globalpromx
@asterisk_usa
@bell_powersports
@flyracingusa
@3brosracing
@fuelclothing
@acerbisusa
@sidimotousa
@ogioint
@matrixconcepts
@odigrips
@mikametals
@spyoptic
@ridedunlop
@rynopower
@zillagriptape
Always fun racing @socal_mx_series won my 65 class and got 2 holeshots in my 85 9-11 but wasn’t aggressive enough to hold the lead haha!! Don’t worry I’ll be back... just getting back in swing of things after 4 1/2 weeks off. And a special thanks for the fly bucks👍they will definitely come in handy 😉 . . . #holeshothawks  #wenevergiveup  #stormelakehawks  #hookit  #motocross  #doyoumoto  #socalmx  #thisismoto  #madskillsontwowheels  #procircuit78  #globalpromx  #asterisk  #3brosracing  #bell_powersports  #flyracingusa  #wps  #fuelclothing  #whatsyourfuel  #acerbisusa  #sidimotousa  #ogioint  #matrixconcepts  #odigrips  #mikametals  #spyoptic  #ridedunlop  #rynopower  #zillagriptape  @procircuit78 @globalpromx @asterisk_usa @bell_powersports @flyracingusa @3brosracing @fuelclothing @acerbisusa @sidimotousa @ogioint @matrixconcepts @odigrips @mikametals @spyoptic @ridedunlop @rynopower @zillagriptape
Utah didn’t disappoint this weekend. #highlinepowersports #111 #1stplace #yz250f #flyracing #WPS #alpinestar #tech10s #braaaap #ruuuuuutts #RMX #mxrevival #yamaharacing #America PC: @lorenjayde21
On the road again 04:47 ☀️ #iBS #måndagsmys #service #wps #+18
Here little piggy 🐷 ! I love me some Razorbacks. Razorback football, baseball, basketball, all things Razorbacks, I love it! Sadly, living on the east coast I don’t get to see a lot of Razorback sports anymore but I still keep up with them! What a hell of baseball season it was and those guys killed it! I’m so proud of them and I know they’ll be back bigger and better next year and I can’t wait! Woo Pig Sooie! This little piggy is going out to a friend in Arkansas for her fundraiser but I can make you one to, just hit me up! #razorbacks #razorbacknation #razorbackfootball #razorbacksforlife #razorbackfan #razorbackbaseball #razorbackbasketball #gohogs #gohogsgo #gohawgs #arkansasfinest #razorbackgolf #thenaturalstate #wps #woopigsooie #arkansas #madebyme #madebyorder #madeinamerica #loverazorbacks
Here little piggy 🐷 ! I love me some Razorbacks. Razorback football, baseball, basketball, all things Razorbacks, I love it! Sadly, living on the east coast I don’t get to see a lot of Razorback sports anymore but I still keep up with them! What a hell of baseball season it was and those guys killed it! I’m so proud of them and I know they’ll be back bigger and better next year and I can’t wait! Woo Pig Sooie! This little piggy is going out to a friend in Arkansas for her fundraiser but I can make you one to, just hit me up! #razorbacks  #razorbacknation  #razorbackfootball  #razorbacksforlife  #razorbackfan  #razorbackbaseball  #razorbackbasketball  #gohogs  #gohogsgo  #gohawgs  #arkansasfinest  #razorbackgolf  #thenaturalstate  #wps  #woopigsooie  #arkansas  #madebyme  #madebyorder  #madeinamerica  #loverazorbacks 
•Coffee because adulting is hard• 🖤 ☕️🖤
#wps #starbucks #fginteriorismo #interiordesign #coffeehouse
•WPS 🖤 URBAN BARISTA •
Nuestro proyecto consentido! Gracias por la confianza!
#fginteriorismo #wps #starbucks #hospitalpuebla #coffeeshop #interiordesign
Had a great time talking to fans and former players at #SECSummerfest today. Especially enjoyed convincing the Bama alumni tent that Jalen Hurts transferred and asking a French soccer fan if they would’ve won the World Cup if they played an SEC schedule. #SECMD18 #cfbhall #Secfootball #SundayFunday #rtr #wde #wps #dawgsontop #gogators #Hailstate #gbo
We are so glad she is home!! LOVE THESE FACES!! #welcomehome #sweetness #❤️hertopieces #wps #headorbs
Got the @webergrills coming up to temp. Smoked Pulled Beef Sandwiches for dinner. 
#instafood #instagood #instabbq #foodie #beef #smokedbeef #roast #nwa #wps
Did you know our associate head coach Jon Newman-Gonchar was the head coach of the Pan American Cup team this summer and led USA to a gold medal yesterday??? 🥇🇺🇸 Jon is pictured here with or live mascot Tusk! @tusk_ua #WPS
Did you know our associate head coach Jon Newman-Gonchar was the head coach of the Pan American Cup team this summer and led USA to a gold medal yesterday??? 🥇🇺🇸 Jon is pictured here with or live mascot Tusk! @tusk_ua #WPS 
Sunday Funday!! 🌸🤗. Sometimes we end up in craziest places but it’s how we love spending time together. #jujutrain #jennifergoodsonphotography #photoshoot #motherdaughtertime #wps
Less than 50 days until we #callthosehogs !!! 😊❤️🐗
She used to be my intern, but this weekend she was a beautiful bride. Cheers to Heba and Joe! 👰🏽💍🥂•
•
•
•
#woopigrulli #weekend #weekendfun #weekendwedding #wedding #bride #fayettevillear #arkansas #home #internfriends #friends #party #cheers #wps #gohogs #campuswedding
Tea-pea... cafe 🤔🤗.
. A new joint I discovered accidentally ... .. ordered masala tea .. tasted good, though I felt the price could have been little lower, but over all a good ambiance offering nice place to chill with a cup of your favourite Tea accompanied by snacks to lighten your mood .
. Not to forget, two Parle G biscuits complementary! ☺☺🤗.
.
 Worth a try ! 😃😃
.
.
#mumbai #teapeacafe #borivali #nightlife #chai #travelblogger #traveller #oneplus #photooftheday #Photography #monsoon #rain #holiday @SOC_5 @levantphotos @crisdesignphotography @photoshop @photograaphyyworld @streets.of.india @nikonindiaofficial @portfolios_central @featuremyshot #instagram @impliedmagazine #yourshot #dslrofficial #pickoftheday @yourshot_india @india._.pictures @viralnaturx @nature.geography @nature_org @national.earth @natureismetal_ @nature_is_mental @naturegramy @nature_brilliance @nature.lovers #explorer #travel #yourshot #wps #dohaphotowalkgroup #SOC_5 #featureme #mobilephotography #times #food #drink #snappyclicks @snappyclicks5555
Tea-pea... cafe 🤔🤗. . A new joint I discovered accidentally ... .. ordered masala tea .. tasted good, though I felt the price could have been little lower, but over all a good ambiance offering nice place to chill with a cup of your favourite Tea accompanied by snacks to lighten your mood . . Not to forget, two Parle G biscuits complementary! ☺☺🤗. . Worth a try ! 😃😃 . . #mumbai  #teapeacafe  #borivali  #nightlife  #chai  #travelblogger  #traveller  #oneplus  #photooftheday  #Photography  #monsoon  #rain  #holiday  @SOC_5 @levantphotos @crisdesignphotography @photoshop @photograaphyyworld @streets.of.india @nikonindiaofficial @portfolios_central @featuremyshot #instagram  @impliedmagazine #yourshot  #dslrofficial  #pickoftheday  @yourshot_india @india._.pictures @viralnaturx @nature.geography @nature_org @national.earth @natureismetal_ @nature_is_mental @naturegramy @nature_brilliance @nature.lovers #explorer  #travel  #yourshot  #wps  #dohaphotowalkgroup  #SOC_5  #featureme  #mobilephotography  #times  #food  #drink  #snappyclicks  @snappyclicks5555
Our Customers also Do It and Remasald is the Right Partner for You ! Take Care...Weld is Not a Joke ! Use Only Professional Partner, Not Fake People !! #oilandgas #gasprom #bluestream #gas #oil #valves #piping #fleetweld5p+ #shieldarchyp #citoflex #6010 #7010 #7018 #pipewelder #certificate3.1 #3.1 #wpqr #wps #mosa #lincoln #lincolnelectric #esab #ph35s #conarcone #4850 #fleetweld #villasanta #weweldbetter #professional #gtaw
This week’s #SECThrowback Player | #Arkansas QB Matt Jones: 
Years: 2001-04
Career Stats: 5,857 passing yards, 53 passing TDs - 2,535 rushing yards, 24 rushing TDs
NFL Draft: 1st round, 21st overall pick by #Jaguars in 2005
🏈
🏈
🏈
🏈
🏈
#SEC #SECFootball #SECFootballVids #CFB #CollegeFootball #CFBPlayoff #NCAA #NCAAF #NCAAFootball #Football #Sports #NFL #NFLDraft #Throwback #WPS #Razorbacks
In Rogers you can ride your bike through a railcar! #rogersrocks ⠀
⠀
#bicycle #mtnbike #cycling #mountainbike #railcar #bike #trail #mountainbiking
何故か今頃 踊る大捜査線にハマりまくる。スマホの待受がWPSなんて、日本中探してもいないはず。#踊る大捜査線 #wps #レインボーブリッジ封鎖できません
#Repost @evolusbrasil with @get_repost
・・・
@dramarcelavoris de loook #évolus 😍 Estamos com promoção na loja e os descontos progressivos chegam a 50% ❤️👍🏻👏🏻 #modafitness #lookfitness #modafitnessfeminina #évolus #wellness #wps #lifestyle #treino #personaltrainer #pilates #boutiquefitness #fisioterapia #melhordesantos #healthylifestyle
Terkadang kedekatan di tempat kerja akan jd kedekatan keluarga di luar kerja.
#M2K
#WPS
Terkadang kedekatan di tempat kerja akan jd kedekatan keluarga di luar kerja. #M2K  #WPS 
#WPS shorts is available in different colors.
Shop online at teammanilalifestyle.com/shop or at @suezandzapote store.
#WPS  shorts is available in different colors. Shop online at teammanilalifestyle.com/shop or at @suezandzapote store.
Can confirm, +5 to speed and accuracy... #wps #warriorpoets #glock #glock19 #txcholsters
Geser2 NEW MOTIF
BURUAN SCDD

Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m
-bahan pvc vinyl non transparant
-sudah ada perekat (jenis sticker)
-bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan

Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll

Harga 55rbu/roll

NO COD 
PENGIRIMAN DR SETU BEKASI
BISA PAKAI Go send
*order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer

#HARAP DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif 
Fast respon..
Inbox
Hub WA 082220384719
Atau klik link dibawah ini
bit.ly/DnMwallpaper

#wallpapermurah #wallsticker#wallpapersticker #wallpaperdinding #wallpapermurahbanget#wallpapermurahsekali#wallpapervynil#wallpaperkorea#wallpaperjakarta#wallpaperbekasi#wallpapergrosir#wallpaperbandung#wallpapertexture#wallpapershabby#shabbychic#shabby#wallpaper#wps#jakarta#bekasi#wallpapermurahbekasi#bekasibanget
Geser2 NEW MOTIF BURUAN SCDD Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m -bahan pvc vinyl non transparant -sudah ada perekat (jenis sticker) -bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll Harga 55rbu/roll NO COD PENGIRIMAN DR SETU BEKASI BISA PAKAI Go send *order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer #HARAP  DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif Fast respon.. Inbox Hub WA 082220384719 Atau klik link dibawah ini bit.ly/DnMwallpaper #wallpapermurah  #wallsticker #wallpapersticker  #wallpaperdinding  #wallpapermurahbanget #wallpapermurahsekali #wallpapervynil #wallpaperkorea #wallpaperjakarta #wallpaperbekasi #wallpapergrosir #wallpaperbandung #wallpapertexture #wallpapershabby #shabbychic #shabby #wallpaper #wps #jakarta #bekasi #wallpapermurahbekasi #bekasibanget 
Geser2 NEW MOTIF
BURUAN SCDD

Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m
-bahan pvc vinyl non transparant
-sudah ada perekat (jenis sticker)
-bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan

Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll

Harga 55rbu/roll

NO COD 
PENGIRIMAN DR SETU BEKASI
BISA PAKAI Go send
*order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer

#HARAP DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif 
Fast respon..
Inbox
Hub WA 082220384719
Atau klik link dibawah ini
bit.ly/DnMwallpaper

#wallpapermurah #wallsticker#wallpapersticker #wallpaperdinding #wallpapermurahbanget#wallpapermurahsekali#wallpapervynil#wallpaperkorea#wallpaperjakarta#wallpaperbekasi#wallpapergrosir#wallpaperbandung#wallpapertexture#wallpapershabby#shabbychic#shabby#wallpaper#wps#jakarta#bekasi#wallpapermurahbekasi#bekasibanget
Geser2 NEW MOTIF BURUAN SCDD Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m -bahan pvc vinyl non transparant -sudah ada perekat (jenis sticker) -bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll Harga 55rbu/roll NO COD PENGIRIMAN DR SETU BEKASI BISA PAKAI Go send *order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer #HARAP  DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif Fast respon.. Inbox Hub WA 082220384719 Atau klik link dibawah ini bit.ly/DnMwallpaper #wallpapermurah  #wallsticker #wallpapersticker  #wallpaperdinding  #wallpapermurahbanget #wallpapermurahsekali #wallpapervynil #wallpaperkorea #wallpaperjakarta #wallpaperbekasi #wallpapergrosir #wallpaperbandung #wallpapertexture #wallpapershabby #shabbychic #shabby #wallpaper #wps #jakarta #bekasi #wallpapermurahbekasi #bekasibanget 
Geser2 NEW MOTIF
BURUAN SCDD

Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m
-bahan pvc vinyl non transparant
-sudah ada perekat (jenis sticker)
-bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan

Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll

Harga 55rbu/roll

NO COD 
PENGIRIMAN DR SETU BEKASI
BISA PAKAI Go send
*order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer

#HARAP DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif 
Fast respon..
Inbox
Hub WA 082220384719
Atau klik link dibawah ini
bit.ly/DnMwallpaper

#wallpapermurah #wallsticker#wallpapersticker #wallpaperdinding #wallpapermurahbanget#wallpapermurahsekali#wallpapervynil#wallpaperkorea#wallpaperjakarta#wallpaperbekasi#wallpapergrosir#wallpaperbandung#wallpapertexture#wallpapershabby#shabbychic#shabby#wallpaper#wps#jakarta#bekasi#wallpapermurahbekasi#bekasibanget
Geser2 NEW MOTIF BURUAN SCDD Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m -bahan pvc vinyl non transparant -sudah ada perekat (jenis sticker) -bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll Harga 55rbu/roll NO COD PENGIRIMAN DR SETU BEKASI BISA PAKAI Go send *order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer #HARAP  DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif Fast respon.. Inbox Hub WA 082220384719 Atau klik link dibawah ini bit.ly/DnMwallpaper #wallpapermurah  #wallsticker #wallpapersticker  #wallpaperdinding  #wallpapermurahbanget #wallpapermurahsekali #wallpapervynil #wallpaperkorea #wallpaperjakarta #wallpaperbekasi #wallpapergrosir #wallpaperbandung #wallpapertexture #wallpapershabby #shabbychic #shabby #wallpaper #wps #jakarta #bekasi #wallpapermurahbekasi #bekasibanget 
Geser2 NEW MOTIF
BURUAN SCDD

Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m
-bahan pvc vinyl non transparant
-sudah ada perekat (jenis sticker)
-bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan

Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll

Harga 55rbu/roll

NO COD 
PENGIRIMAN DR SETU BEKASI
BISA PAKAI Go send
*order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer

#HARAP DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif 
Fast respon..
Inbox
Hub WA 082220384719
Atau klik link dibawah ini
bit.ly/DnMwallpaper

#wallpapermurah #wallsticker#wallpapersticker #wallpaperdinding #wallpapermurahbanget#wallpapermurahsekali#wallpapervynil#wallpaperkorea#wallpaperjakarta#wallpaperbekasi#wallpapergrosir#wallpaperbandung#wallpapertexture#wallpapershabby#shabbychic#shabby#wallpaper#wps#jakarta#bekasi#wallpapermurahbekasi#bekasibanget
Geser2 NEW MOTIF BURUAN SCDD Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m -bahan pvc vinyl non transparant -sudah ada perekat (jenis sticker) -bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll Harga 55rbu/roll NO COD PENGIRIMAN DR SETU BEKASI BISA PAKAI Go send *order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer #HARAP  DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif Fast respon.. Inbox Hub WA 082220384719 Atau klik link dibawah ini bit.ly/DnMwallpaper #wallpapermurah  #wallsticker #wallpapersticker  #wallpaperdinding  #wallpapermurahbanget #wallpapermurahsekali #wallpapervynil #wallpaperkorea #wallpaperjakarta #wallpaperbekasi #wallpapergrosir #wallpaperbandung #wallpapertexture #wallpapershabby #shabbychic #shabby #wallpaper #wps #jakarta #bekasi #wallpapermurahbekasi #bekasibanget 
Geser2 NEW MOTIF
BURUAN SCDD

Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m
-bahan pvc vinyl non transparant
-sudah ada perekat (jenis sticker)
-bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan

Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll

Harga 55rbu/roll

NO COD 
PENGIRIMAN DR SETU BEKASI
BISA PAKAI Go send
*order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer

#HARAP DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif 
Fast respon..
Inbox
Hub WA 082220384719
Atau klik link dibawah ini
bit.ly/DnMwallpaper

#wallpapermurah #wallsticker#wallpapersticker #wallpaperdinding #wallpapermurahbanget#wallpapermurahsekali#wallpapervynil#wallpaperkorea#wallpaperjakarta#wallpaperbekasi#wallpapergrosir#wallpaperbandung#wallpapertexture#wallpapershabby#shabbychic#shabby#wallpaper#wps#jakarta#bekasi#wallpapermurahbekasi#bekasibanget
Geser2 NEW MOTIF BURUAN SCDD Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m -bahan pvc vinyl non transparant -sudah ada perekat (jenis sticker) -bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll Harga 55rbu/roll NO COD PENGIRIMAN DR SETU BEKASI BISA PAKAI Go send *order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer #HARAP  DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif Fast respon.. Inbox Hub WA 082220384719 Atau klik link dibawah ini bit.ly/DnMwallpaper #wallpapermurah  #wallsticker #wallpapersticker  #wallpaperdinding  #wallpapermurahbanget #wallpapermurahsekali #wallpapervynil #wallpaperkorea #wallpaperjakarta #wallpaperbekasi #wallpapergrosir #wallpaperbandung #wallpapertexture #wallpapershabby #shabbychic #shabby #wallpaper #wps #jakarta #bekasi #wallpapermurahbekasi #bekasibanget 
Geser2 NEW MOTIF
BURUAN SCDD

Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m
-bahan pvc vinyl non transparant
-sudah ada perekat (jenis sticker)
-bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan

Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll

Harga 55rbu/roll

NO COD 
PENGIRIMAN DR SETU BEKASI
BISA PAKAI Go send
*order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer

#HARAP DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif 
Fast respon..
Inbox
Hub WA 082220384719
Atau klik link dibawah ini
bit.ly/DnMwallpaper

#wallpapermurah #wallsticker#wallpapersticker #wallpaperdinding #wallpapermurahbanget#wallpapermurahsekali#wallpapervynil#wallpaperkorea#wallpaperjakarta#wallpaperbekasi#wallpapergrosir#wallpaperbandung#wallpapertexture#wallpapershabby#shabbychic#shabby#wallpaper#wps#jakarta#bekasi#wallpapermurahbekasi#bekasibanget
Geser2 NEW MOTIF BURUAN SCDD Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m -bahan pvc vinyl non transparant -sudah ada perekat (jenis sticker) -bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll Harga 55rbu/roll NO COD PENGIRIMAN DR SETU BEKASI BISA PAKAI Go send *order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer #HARAP  DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif Fast respon.. Inbox Hub WA 082220384719 Atau klik link dibawah ini bit.ly/DnMwallpaper #wallpapermurah  #wallsticker #wallpapersticker  #wallpaperdinding  #wallpapermurahbanget #wallpapermurahsekali #wallpapervynil #wallpaperkorea #wallpaperjakarta #wallpaperbekasi #wallpapergrosir #wallpaperbandung #wallpapertexture #wallpapershabby #shabbychic #shabby #wallpaper #wps #jakarta #bekasi #wallpapermurahbekasi #bekasibanget 
Geser2 NEW MOTIF
BURUAN SCDD

Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m
-bahan pvc vinyl non transparant
-sudah ada perekat (jenis sticker)
-bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan

Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll

Harga 55rbu/roll

NO COD 
PENGIRIMAN DR SETU BEKASI
BISA PAKAI Go send
*order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer

#HARAP DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif 
Fast respon..
Inbox
Hub WA 082220384719
Atau klik link dibawah ini
bit.ly/DnMwallpaper

#wallpapermurah #wallsticker#wallpapersticker #wallpaperdinding #wallpapermurahbanget#wallpapermurahsekali#wallpapervynil#wallpaperkorea#wallpaperjakarta#wallpaperbekasi#wallpapergrosir#wallpaperbandung#wallpapertexture#wallpapershabby#shabbychic#shabby#wallpaper#wps#jakarta#bekasi#wallpapermurahbekasi#bekasibanget
Geser2 NEW MOTIF BURUAN SCDD Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m -bahan pvc vinyl non transparant -sudah ada perekat (jenis sticker) -bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll Harga 55rbu/roll NO COD PENGIRIMAN DR SETU BEKASI BISA PAKAI Go send *order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer #HARAP  DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif Fast respon.. Inbox Hub WA 082220384719 Atau klik link dibawah ini bit.ly/DnMwallpaper #wallpapermurah  #wallsticker #wallpapersticker  #wallpaperdinding  #wallpapermurahbanget #wallpapermurahsekali #wallpapervynil #wallpaperkorea #wallpaperjakarta #wallpaperbekasi #wallpapergrosir #wallpaperbandung #wallpapertexture #wallpapershabby #shabbychic #shabby #wallpaper #wps #jakarta #bekasi #wallpapermurahbekasi #bekasibanget 
Geser2 NEW MOTIF
BURUAN SCDD

Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m
-bahan pvc vinyl non transparant
-sudah ada perekat (jenis sticker)
-bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan

Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll

Harga 55rbu/roll

NO COD 
PENGIRIMAN DR SETU BEKASI
BISA PAKAI Go send
*order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer

#HARAP DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif 
Fast respon..
Inbox
Hub WA 082220384719
Atau klik link dibawah ini
bit.ly/DnMwallpaper

#wallpapermurah #wallsticker#wallpapersticker #wallpaperdinding #wallpapermurahbanget#wallpapermurahsekali#wallpapervynil#wallpaperkorea#wallpaperjakarta#wallpaperbekasi#wallpapergrosir#wallpaperbandung#wallpapertexture#wallpapershabby#shabbychic#shabby#wallpaper#wps#jakarta#bekasi#wallpapermurahbekasi#bekasibanget
Geser2 NEW MOTIF BURUAN SCDD Solusi mudah mendekorasi rumah dgn wallpaper sticker.dgn spesifikasi sbg berikut : -ukuran : Lebar 45cm x Panjang 10m -bahan pvc vinyl non transparant -sudah ada perekat (jenis sticker) -bahan berstektur ANTI AIR dan mudah dibersihkan Tidak hanya untuk ditembok bisa juga diaplikasikan di furniture,kulkas,pintu dll Harga 55rbu/roll NO COD PENGIRIMAN DR SETU BEKASI BISA PAKAI Go send *order 1 jam sbelumnya dan dikirim setelah transfer #HARAP  DIBACA# - silahkan tanya stok terlebih dahulu - harap memberitahukan penjual jika pembeli berniat untuk sambungan dari toko lain krn bisa saja beda pabrik dn merk dan beda WARNANYA. - free return hanya berlaku jika penjual salah mengirim motif yg dipesan pembeli,dan tidak berlaku bagi pembeli yang ingin menukar motif Fast respon.. Inbox Hub WA 082220384719 Atau klik link dibawah ini bit.ly/DnMwallpaper #wallpapermurah  #wallsticker #wallpapersticker  #wallpaperdinding  #wallpapermurahbanget #wallpapermurahsekali #wallpapervynil #wallpaperkorea #wallpaperjakarta #wallpaperbekasi #wallpapergrosir #wallpaperbandung #wallpapertexture #wallpapershabby #shabbychic #shabby #wallpaper #wps #jakarta #bekasi #wallpapermurahbekasi #bekasibanget