an online Instagram web viewer

#Vushtrri medias

Photos

😍
100% me garancion💥
Porosit në direct!

Transporti falas në gjithë Kosovën!
Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 4€

#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
 #maqedoni
💙💛In weniger als 6 Stunden ist es soweit! Und so könnte unsere Aufstellung für Heute aussehen! Es wird nicht einfach gegen Malta auswärts aber unser Team hat einfach die Qualität hier 3 Punkte zu holen! Seit Ihr zufrieden mit dieser Aufstellung oder was würdet Ihr anders machen ?
▫️
▫️
▫️
#kosovo #kosova #em2020 #nationsleague #uefanationsleague #kosovonationalteam #kosovonationalmannschaft #kosovofootball #dardania #dardanian #mekosoven #kombetarja #bashke #kosovoalbaner #fadilvokrri #ferizaj #unebiriytkosove #prishtina #vushtrri #kosov #matchday #kosovounbeatensince2017 #malta #forcakosova
💙💛In weniger als 6 Stunden ist es soweit! Und so könnte unsere Aufstellung für Heute aussehen! Es wird nicht einfach gegen Malta auswärts aber unser Team hat einfach die Qualität hier 3 Punkte zu holen! Seit Ihr zufrieden mit dieser Aufstellung oder was würdet Ihr anders machen ? ▫️ ▫️ ▫️ #kosovo  #kosova  #em2020  #nationsleague  #uefanationsleague  #kosovonationalteam  #kosovonationalmannschaft  #kosovofootball  #dardania  #dardanian  #mekosoven  #kombetarja  #bashke  #kosovoalbaner  #fadilvokrri  #ferizaj  #unebiriytkosove  #prishtina  #vushtrri  #kosov  #matchday  #kosovounbeatensince2017  #malta  #forcakosova 
Batanije me super çmim për vetëm 5.99€

Ju ftojmë të bëheni pjesë e këtij super aksioni i cili përfshin sektore të ndryshme duke ju ofruar çmime marramendëse të produkteve!

Aksioni zgjatë nga data 15 deri më 18 Nëntor.

Emona Center
Ne dallojmë nga të tjerët... #emonacenter #super #aksion #superzbritje #vushtrri #ferizaj #mitrovice #prishtine #fushekosove #obiliq #supercmime #prizren #lipjan #nxitoni #emona #ushqime #pije #veshmbathje #voucher #3000voucher #lojeshperblyese
Batanije me super çmim për vetëm 5.99€ Ju ftojmë të bëheni pjesë e këtij super aksioni i cili përfshin sektore të ndryshme duke ju ofruar çmime marramendëse të produkteve! Aksioni zgjatë nga data 15 deri më 18 Nëntor. Emona Center Ne dallojmë nga të tjerët... #emonacenter  #super  #aksion  #superzbritje  #vushtrri  #ferizaj  #mitrovice  #prishtine  #fushekosove  #obiliq  #supercmime  #prizren  #lipjan  #nxitoni  #emona  #ushqime  #pije  #veshmbathje  #voucher  #3000voucher  #lojeshperblyese 
Është e bukur kur një mike të dhuron këso dhurate me kujtimet më të bukura së bashku...! Andaj porosit mikës tënde.
-
Follow 👉 @creative_card për më shumë...
-
#followforfollowback #followfollow #bej #dhurate #shoqes #mikes #beje #te #veqant #mitro #mitrovice #vushtrri #kosove #gjilan #gjakov #zemer #jet #photography #fotografia #foto #kenaqesi #bukuri #kujtime
Tiffany&Co. nga çeliku😍
100% me garancion💫
Porosit në direct!

Transporti falas në gjithë Kosovën!
Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 4€

#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
 #maqedoni
♦♣♦♠♦♥
Porosit në direct!

Transporti falas në gjithë Kosovën!
Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 4€

#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
 #maqedoni
"OUT NOW" Link in meiner BIO!😈 Gibt GAS Freunde! Verbreitet alle das Video!

#outnow #Herford #sie redet #shqiptar #vushtrri #rolex #newcomer #051 #nike #enzo #enzosounds #teilen #verbreiten #supporten
CARTIER nga çeliku💫
Thumbi, hallka dhe varesja per vetem 20€ 😍
100% me garancion💥
Porosit në direct!

Transporti falas në gjithë Kosovën!
Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 4€

#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
 #maqedoni
Ombrehair nga trioekip 🍂🍁#vushtrri #peja #mitrovica #prishtina #prishtinacity #prishtinahair
Komenti Juaj per Hoxhën tonë 🤲🏻❤️🤝
.
Fllw: @mesazhi_allahut 👈🏼
#
#
#kosova #prizren #prizreni #prishtina #pristina #ferizaj #peja #mitrovica #gjakova #gjakov #syria #saudiarabia #deutschland #gjirokaster #shkoder #durres #tirana #tropoja #dubai #suhareka #shadervan #berat #vushtrri #zurich #elbasan #ulqin #saranda #stuttgart #kuqezi #albania
Follow @1_minute_crafts_ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Follow For More Videos !
Na Ndiçni Për Më Shumë !
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚫ fσℓℓσω @shqipcreative
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#mitrovica #prishtina #ferizaj #gjilan #prizren #lilpump #02 #kosovo #albania #shqip #al #shqiperia #vlore #durres #skenderaj #diy #1 #creative #easy #100 #22savage #europe #world #simple #noizy #6ix9ine #capitalt #dafinators #vushtrri #peja
Follow @1_minute_crafts_ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow For More Videos ! Na Ndiçni Për Më Shumë ! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚫ fσℓℓσω @shqipcreative ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #mitrovica  #prishtina  #ferizaj  #gjilan  #prizren  #lilpump  #02  #kosovo  #albania  #shqip  #al  #shqiperia  #vlore  #durres  #skenderaj  #diy  #1  #creative  #easy  #100  #22savage  #europe  #world  #simple  #noizy  #6ix9ine  #capitalt  #dafinators  #vushtrri  #peja 
Suxhuk shtëpiak KG Liria M për vetëm 3.39€

Ju ftojmë të bëheni pjesë e këtij super aksioni i cili përfshin sektore të ndryshme duke ju ofruar çmime marramendëse të produkteve!

Aksioni zgjatë nga data 15 deri më 18 Nëntor.

Emona Center
Ne dallojmë nga të tjerët... #emonacenter #super #aksion #superzbritje #vushtrri #ferizaj #mitrovice #prishtine #fushekosove #obiliq #supercmime #prizren #lipjan #nxitoni #emona #ushqime #pije #veshmbathje #voucher #3000voucher #lojeshperblyese
Suxhuk shtëpiak KG Liria M për vetëm 3.39€ Ju ftojmë të bëheni pjesë e këtij super aksioni i cili përfshin sektore të ndryshme duke ju ofruar çmime marramendëse të produkteve! Aksioni zgjatë nga data 15 deri më 18 Nëntor. Emona Center Ne dallojmë nga të tjerët... #emonacenter  #super  #aksion  #superzbritje  #vushtrri  #ferizaj  #mitrovice  #prishtine  #fushekosove  #obiliq  #supercmime  #prizren  #lipjan  #nxitoni  #emona  #ushqime  #pije  #veshmbathje  #voucher  #3000voucher  #lojeshperblyese 
#pikabar #vushtrri #uefanationsleague #malta🇲🇹 #kosova 🇽🇰 #shqiperi 🇦🇱 #skoci🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿
Vaj Floil 1L 15/1 për vetëm 0.85€

Ju ftojmë të bëheni pjesë e këtij super aksioni i cili përfshin sektore të ndryshme duke ju ofruar çmime marramendëse të produkteve!

Aksioni zgjatë nga data 15 deri më 18 Nëntor.

Emona Center
Ne dallojmë nga të tjerët... #emonacenter #super #aksion #superzbritje #vushtrri #ferizaj #mitrovice #prishtine #fushekosove #obiliq #supercmime #prizren #lipjan #nxitoni #emona #ushqime #pije #veshmbathje #voucher #3000voucher #lojeshperblyese
Vaj Floil 1L 15/1 për vetëm 0.85€ Ju ftojmë të bëheni pjesë e këtij super aksioni i cili përfshin sektore të ndryshme duke ju ofruar çmime marramendëse të produkteve! Aksioni zgjatë nga data 15 deri më 18 Nëntor. Emona Center Ne dallojmë nga të tjerët... #emonacenter  #super  #aksion  #superzbritje  #vushtrri  #ferizaj  #mitrovice  #prishtine  #fushekosove  #obiliq  #supercmime  #prizren  #lipjan  #nxitoni  #emona  #ushqime  #pije  #veshmbathje  #voucher  #3000voucher  #lojeshperblyese 
💫
Porosit në direct!

Transporti falas në gjithë Kosovën!
Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 4€

#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
 #maqedoni
The church of Saint John the Baptist, located in Samodreža 6 km east of Vushtrri. The church was built sometime between 1300-1400 A.D. It is said to believe before the battle of Kosovo in 1389, Prince Lazar and his troops gathered for holy communion at this site. It is also believed that Miloš Obilić, (The man that killed Sultan Murad) was at one time burried in the church. The church suffered damages over the years and was rebuilt in the 1930's. It was again damaged further in 1999, and 2004. 
#kosovo #kosova #kosove #mitrovica #vushtrri #samodreza #district #municipality #village #churchofsaintjohnthebaptist #serbian #orthodox #church #princelazar #milosobilic #sultanmurad #ottomanempire #french #army #military #kfor #visit #travel #explore #balkans #europe #visitkosovo #visitkosova
The church of Saint John the Baptist, located in Samodreža 6 km east of Vushtrri. The church was built sometime between 1300-1400 A.D. It is said to believe before the battle of Kosovo in 1389, Prince Lazar and his troops gathered for holy communion at this site. It is also believed that Miloš Obilić, (The man that killed Sultan Murad) was at one time burried in the church. The church suffered damages over the years and was rebuilt in the 1930's. It was again damaged further in 1999, and 2004. #kosovo  #kosova  #kosove  #mitrovica  #vushtrri  #samodreza  #district  #municipality  #village  #churchofsaintjohnthebaptist  #serbian  #orthodox  #church  #princelazar  #milosobilic  #sultanmurad  #ottomanempire  #french  #army  #military  #kfor  #visit  #travel  #explore  #balkans  #europe  #visitkosovo  #visitkosova 
💙💛Our Guardians!🔥🔥
@aromuric49 Oder @samirujkani ▫️
Was glaubt ihr wer spielt gegen #malta 🇲🇹 ? Und bitte mit Ergebnisstipp!👇🏼👇🏼
▫️
▫️
▫️
#aromuric #aromuricfans #samirujkani #kosovo #kosovoguardian #kosovosgoldengeneration #kosovotalent #kosovofootball #kosovonationalteam #kosovonationalmannschaft #kosovonationalmannschaft #kosovounbeatensince2017 #kombetarja #kosovoisalbania #dardanet #dardania #dardanian #dardaniasport #kosov #prishtina #mitrovica #prizren #ferizaj #malishevë #peje #vushtrri
💙💛Our Guardians!🔥🔥 @aromuric49 Oder @samirujkani ▫️ Was glaubt ihr wer spielt gegen #malta  🇲🇹 ? Und bitte mit Ergebnisstipp!👇🏼👇🏼 ▫️ ▫️ ▫️ #aromuric  #aromuricfans  #samirujkani  #kosovo  #kosovoguardian  #kosovosgoldengeneration  #kosovotalent  #kosovofootball  #kosovonationalteam  #kosovonationalmannschaft  #kosovonationalmannschaft  #kosovounbeatensince2017  #kombetarja  #kosovoisalbania  #dardanet  #dardania  #dardanian  #dardaniasport  #kosov  #prishtina  #mitrovica  #prizren  #ferizaj  #malishevë  #peje  #vushtrri 
CARTIER nga çeliku😍
100% me garancion💫
Porosit në direct!

Transporti falas në gjithë Kosovën!
Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 4€

#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
 #maqedoni
💥
Porosit në direct!

Transporti falas në gjithë Kosovën!
Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 4€

#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
 #maqedoni
10. GJEJTI - LIKE ALBANIAN ▪️Beat: @bitagoodfella ▪️Rec/Mix/Master: @interplaystudio ▪️Albumi: “SUPREM” ▪️Supported by: @mediamoratv #hiphop #vushtrri #hiphopalbums #gjejti #likealbania #gjejtisuprem #interplaystudio
@getinjo  only mine ❤️❤️❤️❤️❤️🖤🖤🔥🔥👄💔👅💔💔💋💋💔🖤🖤💔🖤🥀❤️🖤🔥👄🥀💋💔👅🖤❤️🥀❤️👄🔥🥀💋💔👅💔👅🖤🖤💋🔥🖤🖤❤️🖤💔💔🖤🔥🥀🥀#ferizaj #prishtina #gjilan #podujev #vushtrri #2eurogang #2euromafia #2euro #mozzik #getinjoo
@mozzik @getinjo ------------------- #2euro #gjakova #ferizaj #prishtina #mozziksgirl #kidatorr #Peja #lipjani #vushtrri #getinjooo #mozzik
Set nga çeliku😍
100% me garancion💫
Porosit në direct!

Transporti falas në gjithë Kosovën!
Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 4€

#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
 #maqedoni
🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱 @shqipelux ———
-
-
-
-
-
#vushtrri #prizren #mitrovice #albaniancouples #🇦🇱❤️ #albaniancouple🔝❤️ #milloshev #rugove #pristina #tirana #tiranë #durres #albanian🇦🇱 #sarrande #kosova10🇽🇰 #kosovocouple #kosovan #shqipe #shqiptar #kosovar  #shqipeluxury #gjakova #fushekosove #peja #ferizaj #🇽🇰 #deqan #🇦🇱🇽🇰❤️
O ALLAH

Nxirre prej trupave tone

Çdo Sëmundje
Çdo Helm
Çdo Magji
Çdo Mësysh
Çdo Mërzi
Çdo Brengë
Çdo Pikëllim
Çdo Ngushtim 
#Amin
O ALLAH Nxirre prej trupave tone Çdo Sëmundje Çdo Helm Çdo Magji Çdo Mësysh Çdo Mërzi Çdo Brengë Çdo Pikëllim Çdo Ngushtim #Amin 
🌻
Porosit nga🇽🇰🇦🇱 Pagesa pas pranimit
Porosit në direct!

Transporti falas në gjithë Kosovën!
Transporti në Shqipëri dhe Maqedoni 4€

#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
 #maqedoniat
Është i sigurt se ata që i sprovuan besimtarët dhe besimtaret dhe nuk u penduan; ata kanë dënimin e Xhehennemit dhe dënimin e djegies.
El - Buruxhë  10

#xhamia #kuran #ajetekuranore #kosova #tirana #prishtina #albania #fushkosova #gjilan #rahovec #podujeva #peja #gjakova #prizren #ferizaj #klin #deqan #vitia #vushtrri #mitrovic
🥂Festat po afrohen 😍 👍Çmimet me ofertuese ne vend !
❄️❄️❄️Happy Holidays ❄️❄️🎄🎄
🍾Versace Bright Crystal 😍😍
🍾Parfym 100ml
🍾Çmimi : 10€
📤|Porosit Online tek opsioni Message
👍🏻|Transport në krejt KOSOVËN
💶|Pagesa pas pranimit të produktit
❌Arritja e porosisë në qytetin e Pejës brenda ditës
❌Arritja e porosisë në qytetet tjera të Kosovës brenda 48 orëve ☎️☎️
#forlady 👗👗👗
#minikozmetika #transportigratispejë #peje #kosovo #prishtina #prizreni #gjakova #mitrovica #ferizaj #drenica #istog #rahovec #suhareka #ledrivula #albanskenderaj #kosova #kosova10🇽🇰#dafinazeqiri #eraistrefi #butrintimeri #pejacity #rugova #deqan #vushtrri #lipja #tuna #noraistrefi #adelinaismajli #capitalt
🥂Festat po afrohen 😍 👍Çmimet me ofertuese ne vend ! ❄️❄️❄️Happy Holidays ❄️❄️🎄🎄 🍾Versace Bright Crystal 😍😍 🍾Parfym 100ml 🍾Çmimi : 10€ 📤|Porosit Online tek opsioni Message 👍🏻|Transport në krejt KOSOVËN 💶|Pagesa pas pranimit të produktit ❌Arritja e porosisë në qytetin e Pejës brenda ditës ❌Arritja e porosisë në qytetet tjera të Kosovës brenda 48 orëve ☎️☎️ #forlady  👗👗👗 #minikozmetika  #transportigratispejë  #peje  #kosovo  #prishtina  #prizreni  #gjakova  #mitrovica  #ferizaj  #drenica  #istog  #rahovec  #suhareka  #ledrivula  #albanskenderaj  #kosova  #kosova10 🇽🇰#dafinazeqiri  #eraistrefi  #butrintimeri  #pejacity  #rugova  #deqan  #vushtrri  #lipja  #tuna  #noraistrefi  #adelinaismajli  #capitalt 
Supë zvicrane 54gr Podravka për vetëm 0.39€

Ju ftojmë të bëheni pjesë e këtij super aksioni i cili përfshin sektore të ndryshme duke ju ofruar çmime marramendëse të produkteve!

Aksioni zgjatë nga data 15 deri më 18 Nëntor.

Emona Center
Ne dallojmë nga të tjerët... #emonacenter #super #aksion #superzbritje #vushtrri #ferizaj #mitrovice #prishtine #fushekosove #obiliq #supercmime #prizren #lipjan #nxitoni #emona #ushqime #pije #veshmbathje #voucher #3000voucher #lojeshperblyese
Supë zvicrane 54gr Podravka për vetëm 0.39€ Ju ftojmë të bëheni pjesë e këtij super aksioni i cili përfshin sektore të ndryshme duke ju ofruar çmime marramendëse të produkteve! Aksioni zgjatë nga data 15 deri më 18 Nëntor. Emona Center Ne dallojmë nga të tjerët... #emonacenter  #super  #aksion  #superzbritje  #vushtrri  #ferizaj  #mitrovice  #prishtine  #fushekosove  #obiliq  #supercmime  #prizren  #lipjan  #nxitoni  #emona  #ushqime  #pije  #veshmbathje  #voucher  #3000voucher  #lojeshperblyese