an online Instagram web viewer

#Kosovë medias

Photos

A Dardanian soldier waits behind every blade of grass... 🇦🇱🇽🇰
.
The Kosovo Security Forces will soon be transformed into the Army of Kosovo. This transformation will occur within the constitution parameters of the Republic of Kosovo. Should Kosovo have an Army ?
———————————————————————————
#ForcateArmatosuraShqiptare #AlbanianArmedForces #AlbanianLandForces #AlbanianArmy #AlbanianSoldiers #UshtriaShqiptare #Ushtar #AlbanianSpecialForces #AlbanianSpecOps #SpecOps #SpecialOperations #SpecialForces #NATO #WeAreNATO #KosovoSecurityForces #KosovoArmedForces #KosovoArmy #KosovoSoldiers #UshtriaKosovare #Warrior #Albania #Albanian #Shqipëria #Kosova #Kosovë #KosovoisAlbania #KosovaështëeShqipërisë #Illyria #Illyrians #Autochthonous
———————————————————————————
Partners:
@armata.shqiptare 🇦🇱
@romanianforces 🇹🇩
@war.ukraine 🇺🇦
A Dardanian soldier waits behind every blade of grass... 🇦🇱🇽🇰 . The Kosovo Security Forces will soon be transformed into the Army of Kosovo. This transformation will occur within the constitution parameters of the Republic of Kosovo. Should Kosovo have an Army ? ——————————————————————————— #ForcateArmatosuraShqiptare  #AlbanianArmedForces  #AlbanianLandForces  #AlbanianArmy  #AlbanianSoldiers  #UshtriaShqiptare  #Ushtar  #AlbanianSpecialForces  #AlbanianSpecOps  #SpecOps  #SpecialOperations  #SpecialForces  #NATO  #WeAreNATO  #KosovoSecurityForces  #KosovoArmedForces  #KosovoArmy  #KosovoSoldiers  #UshtriaKosovare  #Warrior  #Albania  #Albanian  #Shqipëria  #Kosova  #Kosovë  #KosovoisAlbania  #KosovaështëeShqipërisë  #Illyria  #Illyrians  #Autochthonous  ——————————————————————————— Partners: @armata.shqiptare 🇦🇱 @romanianforces 🇹🇩 @war.ukraine 🇺🇦
Rusia bën thirrje për zbatim të marrëveshjeve Kosovë-Serbi

#news24albania #politikë #rusia #kosovë #serbia
Albanian RENEA delivering God’s judgement 🇦🇱
Albanian RENEA delivering God’s judgement 🇦🇱
0.50cent bona pagesë rryme nKEDS!
Tag najkon
_____
Nvideo pasna thon nfillim bona pages 1€ amo jom habit se qaq pata mei lon amo ju doken oak i heka 1€ ja lash 0.50cent.
______
kejt shperndane ket video le ta sheh kejt popullata e Kosoves

#fuck #keds #turkey🇹🇷 #kosovë #qeveritar
Fuck edhe atyne qe i kom tullusum e mi kshyrin storiet tinxa.
____________
#shqipëri 
#gjilan06 
#prishtinë 
#mitrovicë 
#pejë 
#gjakovë
@video_humoristike 
@humor_kamzalish 
@humor_nga_kosova 
@humorkosovar 
@humor.nga.kosova 
@__videohumoristike 
@humor_qka_dush_
@qesh_vella 
@qesh_pak 
@qesh_se_esht_falas 
@qeshu0bir 
@qesh_pa_kufi1_
0.50cent bona pagesë rryme nKEDS! Tag najkon _____ Nvideo pasna thon nfillim bona pages 1€ amo jom habit se qaq pata mei lon amo ju doken oak i heka 1€ ja lash 0.50cent. ______ kejt shperndane ket video le ta sheh kejt popullata e Kosoves #fuck  #keds  #turkey 🇹🇷 #kosovë  #qeveritar  Fuck edhe atyne qe i kom tullusum e mi kshyrin storiet tinxa. ____________ #shqipëri  #gjilan06  #prishtinë  #mitrovicë  #pejë  #gjakovë  @video_humoristike @humor_kamzalish @humor_nga_kosova @humorkosovar @humor.nga.kosova @__videohumoristike @humor_qka_dush_ @qesh_vella @qesh_pak @qesh_se_esht_falas @qeshu0bir @qesh_pa_kufi1_
Në redaksinë e rrjetit investigativ @Birn në #Kosovë. Punët e mira bëhen në grup!📰 💻 #kallxo
Në redaksinë e rrjetit investigativ @Birn në #Kosovë . Punët e mira bëhen në grup!📰 💻 #kallxo 
#clubplisat #harleydavidson #rinora4 #gjilan #gjilani #albania #kosova #kosovë #shqiptar #motoprishtina #harleydavidson #gjakova #prizren #mitrovica #mitrovicë #peja #tirana #presheva #bujanoc #tetova #gostivar #shkupi #qameria #ulqin #motoprishtina #steelwings #steelwingsalbania #shqiponjaterrugeve #kercova #ferizaj #podujeva #kamenica @club.plisat @alba_motorsport @motoristatshqiponjat @rinora4 @lidhjashqiptare @shqiponjatt @shqiponjat.e.rrugeve.shqiperi @steelwings.official @harleydavidson.al @steelwingsvlora @steelwings_mc_kososva @motopllava1 @albanian.eagles @the.albanians @shqiptar_illyrian @qikateshpis @ermalmamaqiofficial @noizy @harleydavidson.al @folshqipshow.ch @lidhjashqiptare @_motopasion
#clubplisat  #harleydavidson  #rinora4  #gjilan  #gjilani  #albania  #kosova  #kosovë  #shqiptar  #motoprishtina  #harleydavidson  #gjakova  #prizren  #mitrovica  #mitrovicë  #peja  #tirana  #presheva  #bujanoc  #tetova  #gostivar  #shkupi  #qameria  #ulqin  #motoprishtina  #steelwings  #steelwingsalbania  #shqiponjaterrugeve  #kercova  #ferizaj  #podujeva  #kamenica  @club.plisat @alba_motorsport @motoristatshqiponjat @rinora4 @lidhjashqiptare @shqiponjatt @shqiponjat.e.rrugeve.shqiperi @steelwings.official @harleydavidson.al @steelwingsvlora @steelwings_mc_kososva @motopllava1 @albanian.eagles @the.albanians @shqiptar_illyrian @qikateshpis @ermalmamaqiofficial @noizy @harleydavidson.al @folshqipshow.ch @lidhjashqiptare @_motopasion
“Whoever said the pen is mightier than the sword obviously never encountered automatic weapons.” - US Army General Douglas MacArthur
———————————————————————————
#ForcateArmatosuraShqiptare #AlbanianArmedForces #AlbanianLandForces #AlbanianArmy #AlbanianSoldiers #UshtriaShqiptare #Ushtar #AlbanianSpecialForces #AlbanianSpecOps #SpecOps #SpecialOperations #SpecialForces #NATO #WeAreNATO #KosovoSecurityForces #KosovoArmedForces #KosovoArmy #KosovoSoldiers #UshtriaKosovare #Warrior #Albania #Albanian #Shqipëria #Kosova #Kosovë #KosovoisAlbania #KosovaështëeShqipërisë #Illyria #Illyrians #Autochthonous
———————————————————————————
Partners:
@armata.shqiptare 🇦🇱
@romanianforces 🇹🇩
@war.ukraine 🇺🇦
“Whoever said the pen is mightier than the sword obviously never encountered automatic weapons.” - US Army General Douglas MacArthur ——————————————————————————— #ForcateArmatosuraShqiptare  #AlbanianArmedForces  #AlbanianLandForces  #AlbanianArmy  #AlbanianSoldiers  #UshtriaShqiptare  #Ushtar  #AlbanianSpecialForces  #AlbanianSpecOps  #SpecOps  #SpecialOperations  #SpecialForces  #NATO  #WeAreNATO  #KosovoSecurityForces  #KosovoArmedForces  #KosovoArmy  #KosovoSoldiers  #UshtriaKosovare  #Warrior  #Albania  #Albanian  #Shqipëria  #Kosova  #Kosovë  #KosovoisAlbania  #KosovaështëeShqipërisë  #Illyria  #Illyrians  #Autochthonous  ——————————————————————————— Partners: @armata.shqiptare 🇦🇱 @romanianforces 🇹🇩 @war.ukraine 🇺🇦
#clubplisat #harleydavidson #rinora4 #gjilan #gjilani #albania #kosova #kosovë #shqiptar #motoprishtina #harleydavidson #gjakova #prizren #mitrovica #mitrovicë #peja #tirana #presheva #bujanoc #tetova #gostivar #shkupi #qameria #ulqin #motoprishtina #steelwings #steelwingsalbania #shqiponjaterrugeve #kercova #ferizaj #podujeva #kamenica @club.plisat @alba_motorsport @motoristatshqiponjat @rinora4 @lidhjashqiptare @shqiponjatt @shqiponjat.e.rrugeve.shqiperi @steelwings.official @harleydavidson.al @steelwingsvlora @steelwings_mc_kososva @motopllava1 @albanian.eagles @the.albanians @shqiptar_illyrian @qikateshpis @ermalmamaqiofficial @noizy @harleydavidson.al @folshqipshow.ch @lidhjashqiptare @_motopasion
#clubplisat  #harleydavidson  #rinora4  #gjilan  #gjilani  #albania  #kosova  #kosovë  #shqiptar  #motoprishtina  #harleydavidson  #gjakova  #prizren  #mitrovica  #mitrovicë  #peja  #tirana  #presheva  #bujanoc  #tetova  #gostivar  #shkupi  #qameria  #ulqin  #motoprishtina  #steelwings  #steelwingsalbania  #shqiponjaterrugeve  #kercova  #ferizaj  #podujeva  #kamenica  @club.plisat @alba_motorsport @motoristatshqiponjat @rinora4 @lidhjashqiptare @shqiponjatt @shqiponjat.e.rrugeve.shqiperi @steelwings.official @harleydavidson.al @steelwingsvlora @steelwings_mc_kososva @motopllava1 @albanian.eagles @the.albanians @shqiptar_illyrian @qikateshpis @ermalmamaqiofficial @noizy @harleydavidson.al @folshqipshow.ch @lidhjashqiptare @_motopasion
Tag shoqen😂😂 Per me shum follow @hjg.babo 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Orë dore për Femra NEW NEW !!
Çmimi : 9.99€
Nr.tel 045 553 083
Viber & Whatsapp
+377 45 553 083

#kosovë #kosova #kosovo #alb #albania #macedonia #skopje #tirana #shkupi #prishtina #ks #porosit #dhurat #gift #watch #women #2018year #shqipe #macedonia2018 #silver #gold #rose #orëdore #ora #oraonline
JEPNI ZGJIDHJE PROBLEMIT TUAJ ME DILAN
Solucion per rigjrnerim flokesh (floke+mjekerr). Për njerzit që janë qere(qose) dhe atyre që u kanë rënë flokët nga 3-4 vite.
Danneshte produkt ideal per gjenerimin e qeroseve tek floket dhe tek mjekrra, i cili me perbersit natyral qe ka stimulon rigjenerimin e flokeve dhe nxit dalet e raja.

Përbërësit e Dilan:
Ujë i dejonizuar, acid acetik, alkol etilik, ekstrakt hurdhre.

Dilan përdoret një herë në ditë.
•Aplikohet në zonën e dëshiruar me pambuk.
•Gjatë përdorimit shmangni kontaktin me gojë dhe sy, nëse ndodh shpërlajeni me ujë të bollshëm.
•Solucioni të mbahet larg femijeve.

Mënyra e përdorimit për mjekrën:
Ne krehrin që krehni mjekrën, aplikojeni për 1 deri në 2 orë. Fillimisht acaroni zonën me një gjilpërë apo me një kruejtëse dhëmbësh derisa të skuqet. Pastaj me një kunj veshesh aplikoni solucionin në zonën problematike për 15-20 minuta. Pas aplikimit të sulucionit brenda 2-3 ditësh përmirësimi do të avancoje, dhe pas 7-8 dite qimet fillojne te dalin. Këtë proces e aplikoni për 4 javë. Fillimisht qimet do te dalin të verdha dhe të holla, por më pas do të marrin formën dhe ngjyrën tuaj normale në tërësi.

Përdorimi për flokët:
Me kunjin e vesheve e aplikoni për të paktën 30 minuta. Këtë proces e bëni 2 herë në javë për 4 javë rresht. Nëse pas aplikimit ndodh skuqje(irritim) mbrëmjeve lyjeni me një nga këto kremra: medacassol, silverdin, bepantene, pantenol.#KOSOVË
#SHQIPËRI
#TIRANË
#PRISHTINË 
#PRIZREN
#Gjkovë
#Pejë
#Mitrovicë
#Gjilan
#Ferizaj
#Deçan
#Malishevë
#Podujevë
#Lipjan
#Skenderaj
#Klinë
#Rahovec
#Viti
#Suharek
#Drenas
#Kamenic
#Kaçanik
#Vushtrri
#FushëKosovë
#Kastriot
#Vlorë
#Shkodër
#Durrës
#Elbasan
#Sarandë
JEPNI ZGJIDHJE PROBLEMIT TUAJ ME DILAN Solucion per rigjrnerim flokesh (floke+mjekerr). Për njerzit që janë qere(qose) dhe atyre që u kanë rënë flokët nga 3-4 vite. Danneshte produkt ideal per gjenerimin e qeroseve tek floket dhe tek mjekrra, i cili me perbersit natyral qe ka stimulon rigjenerimin e flokeve dhe nxit dalet e raja. Përbërësit e Dilan: Ujë i dejonizuar, acid acetik, alkol etilik, ekstrakt hurdhre. Dilan përdoret një herë në ditë. •Aplikohet në zonën e dëshiruar me pambuk. •Gjatë përdorimit shmangni kontaktin me gojë dhe sy, nëse ndodh shpërlajeni me ujë të bollshëm. •Solucioni të mbahet larg femijeve. Mënyra e përdorimit për mjekrën: Ne krehrin që krehni mjekrën, aplikojeni për 1 deri në 2 orë. Fillimisht acaroni zonën me një gjilpërë apo me një kruejtëse dhëmbësh derisa të skuqet. Pastaj me një kunj veshesh aplikoni solucionin në zonën problematike për 15-20 minuta. Pas aplikimit të sulucionit brenda 2-3 ditësh përmirësimi do të avancoje, dhe pas 7-8 dite qimet fillojne te dalin. Këtë proces e aplikoni për 4 javë. Fillimisht qimet do te dalin të verdha dhe të holla, por më pas do të marrin formën dhe ngjyrën tuaj normale në tërësi. Përdorimi për flokët: Me kunjin e vesheve e aplikoni për të paktën 30 minuta. Këtë proces e bëni 2 herë në javë për 4 javë rresht. Nëse pas aplikimit ndodh skuqje(irritim) mbrëmjeve lyjeni me një nga këto kremra: medacassol, silverdin, bepantene, pantenol.#KOSOVË  #SHQIPËRI  #TIRANË  #PRISHTINË   #PRIZREN  #Gjkovë  #Pejë  #Mitrovicë  #Gjilan  #Ferizaj  #Deçan  #Malishevë  #Podujevë  #Lipjan  #Skenderaj  #Klinë  #Rahovec  #Viti  #Suharek  #Drenas  #Kamenic  #Kaçanik  #Vushtrri  #FushëKosovë  #Kastriot  #Vlorë  #Shkodër  #Durrës  #Elbasan  #Sarandë 
😂😂 hjg.baboTag najkon ↓
▲
▲
▲
Per me shum follow @hjg.babo 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
😂😂 hjg.baboTag najkon ↓ ▲ ▲ ▲ Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hjg.babo
Tag shoqen😂😅 ▲
Per me shum follow @hjg.babo 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Tag shoqen😂😅 ▲ Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hjg.babo
😂😂 ▲
▲
Per me shum follow @hjg.babo 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Bisedë e frytshme me @nataliaapostolova, lidhur me vizitën e #COWEB javën e ardhshme në #Kosovë. Do t’i informoj përfaqësuesit e shteteve anëtare të BE-së me përparimin e Kosovës në agjendën evropiane dhe udhëtimin pa viza për qytetarët tanë.

#kosovo #eu #visa
Bisedë e frytshme me @nataliaapostolova, lidhur me vizitën e #COWEB  javën e ardhshme në #Kosovë . Do t’i informoj përfaqësuesit e shteteve anëtare të BE-së me përparimin e Kosovës në agjendën evropiane dhe udhëtimin pa viza për qytetarët tanë. #kosovo  #eu  #visa 
Supë e ditës me thjerrëza, edhe me marrë me veti në paketim ekologjik që i reziston nxehtësisë

Daily soup of lentils, takeaway also in an eco-friendly heat-resistant packaging ... #feelgoodfood #aniserestaurantpristina #lentilsoup #takeawaysoup #ecofriendlypackaging #prishtina #prishtinacity #kosovë
#muradfarma
#Osteopure
تعد آلام العظام والعضلات من الآلام شائعة الحدوث عند جميع الفئات العمريّة، تمتع بعظام صحية وقوية مع منتج #اوستيوبيور بتركيبته الرائعة من #الكالسيوم #والمغنيسيوم #والزنك #وفيتامين #D3 
For more information whatsap/viber

00905541582513

For more products, visit http:// http://www.muradfarma.com

#Lebanon #Saudi_Arabia #Dubai
#االعراق #الاردن #ليبيا #ايران #تونس #المغرب #قطر #البحرين #السودان #فلسطين
#대한민국 #Kosovë #Србија #Afghanistan
#Iran #Serbia
#muradfarma  #Osteopure  تعد آلام العظام والعضلات من الآلام شائعة الحدوث عند جميع الفئات العمريّة، تمتع بعظام صحية وقوية مع منتج #اوستيوبيور  بتركيبته الرائعة من #الكالسيوم  #والمغنيسيوم  #والزنك  #وفيتامين  #D3  For more information whatsap/viber 00905541582513 For more products, visit http:// http://www.muradfarma.com #Lebanon  #Saudi_Arabia  #Dubai  #االعراق  #الاردن  #ليبيا  #ايران  #تونس  #المغرب  #قطر  #البحرين  #السودان  #فلسطين  #대한민국  #Kosovë  #Србија  #Afghanistan  #Iran  #Serbia 
Dërgesa brenda 1 deri në 3 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - Logoqyshtkiqef •Whatsapp / •Viber +377 44 550 118 📞

Transporti Falas 🚘 #KOSOVË 🇽🇰 #Logoqyshtkiqef #endlesslove
Dërgesa brenda 1 deri në 3 ditë 📦 POROSIT NË ⤵️ Instagram - Logoqyshtkiqef •Whatsapp / •Viber +377 44 550 118 📞 Transporti Falas 🚘 #KOSOVË  🇽🇰 #Logoqyshtkiqef  #endlesslove 
TAG DIKE QE JU KA MARR MALLI 😔
.
@1_shkrim_ #1_shkrim_ .
.
.
#shqipëri #shqiptare #albaniangirl #dashuri #memungon #tdu #lotet #poezi #shkrimeshqip #nady #kosovë #prishtinë #nandan #pertykommunges🌹
Tag najkon ↓
▲
▲ ▲
Per me shum follow @hjg.babo 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Tag najkon ↓ ▲ ▲ ▲ Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hjg.babo
#clubplisat #harleydavidson #rinora4 #gjilan #gjilani #albania #kosova #kosovë #shqiptar #motoprishtina #harleydavidson #gjakova #prizren #mitrovica #mitrovicë #peja #tirana #presheva #bujanoc #tetova #gostivar #shkupi #qameria #ulqin #motoprishtina #steelwings #steelwingsalbania #shqiponjaterrugeve #kercova #ferizaj #podujeva #kamenica @club.plisat @alba_motorsport @motoristatshqiponjat @rinora4 @lidhjashqiptare @shqiponjatt @shqiponjat.e.rrugeve.shqiperi @steelwings.official @harleydavidson.al @steelwingsvlora @steelwings_mc_kososva @motopllava1 @albanian.eagles @the.albanians @shqiptar_illyrian @qikateshpis @ermalmamaqiofficial @noizy @harleydavidson.al @folshqipshow.ch @lidhjashqiptare @_motopasion
#clubplisat  #harleydavidson  #rinora4  #gjilan  #gjilani  #albania  #kosova  #kosovë  #shqiptar  #motoprishtina  #harleydavidson  #gjakova  #prizren  #mitrovica  #mitrovicë  #peja  #tirana  #presheva  #bujanoc  #tetova  #gostivar  #shkupi  #qameria  #ulqin  #motoprishtina  #steelwings  #steelwingsalbania  #shqiponjaterrugeve  #kercova  #ferizaj  #podujeva  #kamenica  @club.plisat @alba_motorsport @motoristatshqiponjat @rinora4 @lidhjashqiptare @shqiponjatt @shqiponjat.e.rrugeve.shqiperi @steelwings.official @harleydavidson.al @steelwingsvlora @steelwings_mc_kososva @motopllava1 @albanian.eagles @the.albanians @shqiptar_illyrian @qikateshpis @ermalmamaqiofficial @noizy @harleydavidson.al @folshqipshow.ch @lidhjashqiptare @_motopasion
Albanian soldier armed with an MG5 machine gun 🇦🇱 photo credit @mighty_albania
.
🇦🇱: Forcat e Armatosura Shqiptare përbëhen nga rreth 8500 personel aktiv dhe 14000 personel rezervë të ngarkuar me mbrojtjen e integritetit territorial të vendit, duke ndihmuar popullsinë dhe duke marrë pjesë në përpjekjet globale të paqes nëpërmjet operacioneve ndërkombëtare. Ushtria Shqiptare ka siguruar mbi 6500 trupa për misionet e ndryshme ndërkombëtare paqeruajtëse dhe luftuese në dekadat e fundit.
.
🇬🇧/🇺🇸: The Albanian Armed Forces consist of around 8500 active personnel and 14000 reserve personnel responsible with protecting the territorial integrity of the country, assisting the population, and participitating in global peace efforts through international operations. The Albanian army has provided over 6500 troops to various international peacekeeping and combative missions in recent decades.
———————————————————————————
#ForcateArmatosuraShqiptare #AlbanianArmedForces #AlbanianLandForces #AlbanianArmy #AlbanianSoldiers #UshtriaShqiptare #Ushtar #AlbanianSpecialForces #AlbanianSpecOps #SpecOps #SpecialOperations #SpecialForces #NATO #WeAreNATO #KosovoSecurityForces #KosovoArmedForces #KosovoArmy #KosovoSoldiers #UshtriaKosovare #Warrior #Albania #Albanian #Shqipëria #Kosova #Kosovë #KosovoisAlbania #KosovaështëeShqipërisë #Illyria #Illyrians #Autochthonous
———————————————————————————
Partners:
@armata.shqiptare 🇦🇱
@romanianforces 🇹🇩
@war.ukraine 🇺🇦
Albanian soldier armed with an MG5 machine gun 🇦🇱 photo credit @mighty_albania . 🇦🇱: Forcat e Armatosura Shqiptare përbëhen nga rreth 8500 personel aktiv dhe 14000 personel rezervë të ngarkuar me mbrojtjen e integritetit territorial të vendit, duke ndihmuar popullsinë dhe duke marrë pjesë në përpjekjet globale të paqes nëpërmjet operacioneve ndërkombëtare. Ushtria Shqiptare ka siguruar mbi 6500 trupa për misionet e ndryshme ndërkombëtare paqeruajtëse dhe luftuese në dekadat e fundit. . 🇬🇧/🇺🇸: The Albanian Armed Forces consist of around 8500 active personnel and 14000 reserve personnel responsible with protecting the territorial integrity of the country, assisting the population, and participitating in global peace efforts through international operations. The Albanian army has provided over 6500 troops to various international peacekeeping and combative missions in recent decades. ——————————————————————————— #ForcateArmatosuraShqiptare  #AlbanianArmedForces  #AlbanianLandForces  #AlbanianArmy  #AlbanianSoldiers  #UshtriaShqiptare  #Ushtar  #AlbanianSpecialForces  #AlbanianSpecOps  #SpecOps  #SpecialOperations  #SpecialForces  #NATO  #WeAreNATO  #KosovoSecurityForces  #KosovoArmedForces  #KosovoArmy  #KosovoSoldiers  #UshtriaKosovare  #Warrior  #Albania  #Albanian  #Shqipëria  #Kosova  #Kosovë  #KosovoisAlbania  #KosovaështëeShqipërisë  #Illyria  #Illyrians  #Autochthonous  ——————————————————————————— Partners: @armata.shqiptare 🇦🇱 @romanianforces 🇹🇩 @war.ukraine 🇺🇦
Tag najkon ↓
▲
▲
▲
Per me shum follow @hjg.babo 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Tag najkon ↓ ▲ ▲ ▲ Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hjg.babo
Dërgesa brenda 1 deri në 2 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - @DhelpnaOnline

Transporti Falas 🚘 #kosovë 🇽🇰 #dhelpnaonline #tshirtdesign #design #kosova
Dërgesa brenda 1 deri në 2 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - @DhelpnaOnline

Transporti Falas 🚘 #kosovë 🇽🇰 #dhelpnaonline #tshirtdesign #design #kosova
Dërgesa brenda 1 deri në 2 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - @DhelpnaOnline

Transporti Falas 🚘 #kosovë 🇽🇰 #dhelpnaonline #tshirtdesign #design #kosova
Dërgesa brenda 1 deri në 2 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - @DhelpnaOnline

Transporti Falas 🚘 #kosovë 🇽🇰 #dhelpnaonline #tshirtdesign #design #kosova
Dërgesa brenda 1 deri në 2 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - @DhelpnaOnline

Transporti Falas 🚘 #kosovë 🇽🇰 #dhelpnaonline #tshirtdesign #design #kosova
Dërgesa brenda 1 deri në 2 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - @DhelpnaOnline

Transporti Falas 🚘 #kosovë 🇽🇰 #dhelpnaonline #tshirtdesign #design #kosova
Guess who' back 🤙 @dardan 🎤 @yonii_official 🎤 #santamuerte 🎶🔥 #deutschrap #germanrap #kosovë #albaner #albanian #rebistyle88
Lej Flleshat & BOULEVARD - Mc Kresha
@tavnikcity
#lejflleshat
#boulevard 
_______
@hipphop.al 
@hiphopishqip 
@hiphopdx.al 
@_hip_hop_shqip_official 
______
#kosovë 
#shqipëri 
#skopjecity 
#tetovocity 
#kumanovocity 
#ulqini
#prishtinë 
#mitrovicë 
#pejë
#gjakovë 
#ferizaj 
#gilan 
#kamenicë 
#prizren
Orë dore Water Resistant
Çmimi : 14.99€
Nr.tel 045 553 083
Viber & Whatsapp
+377 45 553 083

Transporti falas në Kosovë
Transporti 3€ Shqiperi & MKD

#porosit #blej #dhurat #gift #mk #kosovo #kosova #kosovë #alb #albania #tirana #prishtina #skopje #shkodra #vlora #gjilan
Kush e ka qanten ma t mire ?! 😂😂@mjaltini
____________ 
______
@iamcardib #foreva
#cardib 
_____________
@video_humoristike 
@humor_kamzalish 
@humor_nga_kosova 
@mbretihumorite 
@humor_qka_dush_ 
#kosovë 
#shqipëri 
#skopjecity 
#tetovocity 
#ulqini
Tag shokun/shoqen qe I kqyr punt e tjerve?↓ 😂 😂
▲
▲
▲ 
Per me shum follow @hjg.babo 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Tag shokun/shoqen qe I kqyr punt e tjerve?↓ 😂 😂 ▲ ▲ ▲ Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hjg.babo
Tag shoqen qe e don si moter ↓
▲
▲
▲
Per me shum follow @hjg.babo 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Tag shoqen qe e don si moter ↓ ▲ ▲ ▲ Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hjg.babo
Tag najkon ↓
▲ ▲
▲
Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Tag najkon ↓ ▲ ▲ ▲ Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hjg.babo
Tag najkon ↓
▲
▲
▲
▲
Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Tag najkon ↓ ▲ ▲ ▲ ▲ Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hjg.babo
Folgt alle meinem Vater @fillimkurtishajofficial 💪🏼🇦🇱❤️ #papa #kurtishaj #shqiptars #kosovo #kosova #kosovë #albos #kosovoalbaner #großfamiliekurtishaj #stuttgart #münchen #berlin #prizren #suhareka #prishtina #prishtinë #ferizaj
Tag shokun thuj shkruje emrin qety😂👇
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Tag dajen e fort😂

Per me shum follow @hjg.babo 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hjg.babo
Tag dajen e fort😂 Per me shum follow @hjg.babo hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hjg.babo
#KënaDecor e vetmja në : 
#Kosovë #Maqedoni dhe gjith anët ku gjenden #SHQIPTARE me : Organizim Proffesional të : ⤵ 👘 Kanagjegjeve Tradicionale Shqiptare ! Veqanti e këtij organizimi është se : #Tupanit dhe #Tarabukut i biejn FEMRAT !! Rezervoni KANAGJEGJIN tuaj !
KënaDekor 
Rezervimet vetëm në VIBER : 
0038643 514 990
#KënaDecor  e vetmja në : #Kosovë  #Maqedoni  dhe gjith anët ku gjenden #SHQIPTARE  me : Organizim Proffesional të : ⤵ 👘 Kanagjegjeve Tradicionale Shqiptare ! Veqanti e këtij organizimi është se : #Tupanit  dhe #Tarabukut  i biejn FEMRAT !! Rezervoni KANAGJEGJIN tuaj ! KënaDekor Rezervimet vetëm në VIBER : 0038643 514 990
Dërgesa brenda 1 deri në 3 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - Logoqyshtkiqef •Whatsapp / •Viber +377 44 550 118 📞

Transporti Falas 🚘 #KOSOVË 🇽🇰 #Logoqyshtkiqef #endlesslove
Dërgesa brenda 1 deri në 3 ditë 📦 POROSIT NË ⤵️ Instagram - Logoqyshtkiqef •Whatsapp / •Viber +377 44 550 118 📞 Transporti Falas 🚘 #KOSOVË  🇽🇰 #Logoqyshtkiqef  #endlesslove 
Dërgesa brenda 1 deri në 3 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - Logoqyshtkiqef •Whatsapp / •Viber +377 44 550 118 📞

Transporti Falas 🚘 #KOSOVË 🇽🇰 #Logoqyshtkiqef #endlesslove
Dërgesa brenda 1 deri në 3 ditë 📦 POROSIT NË ⤵️ Instagram - Logoqyshtkiqef •Whatsapp / •Viber +377 44 550 118 📞 Transporti Falas 🚘 #KOSOVË  🇽🇰 #Logoqyshtkiqef  #endlesslove 
Dërgesa brenda 1 deri në 3 ditë 📦

POROSIT NË ⤵️ Instagram - Logoqyshtkiqef •Whatsapp / •Viber +377 44 550 118 📞

Transporti Falas 🚘 #KOSOVË 🇽🇰 #Logoqyshtkiqef #endlesslovemovie
Dërgesa brenda 1 deri në 3 ditë 📦 POROSIT NË ⤵️ Instagram - Logoqyshtkiqef •Whatsapp / •Viber +377 44 550 118 📞 Transporti Falas 🚘 #KOSOVË  🇽🇰 #Logoqyshtkiqef  #endlesslovemovie 
hajgare_paffund #kosovë #qikateshpis#getinjo##lol# kosovo#enca#noizy#ledrivula#shqiperia#shqipet#mozzik#butrintimeri#albanskenderaj#drenas#skenderaj#sh #fushekosove #shqipëria #albanskenderaj #tiranatoday #encantos #auroragetinjo #mozzikdexa #ledriupdate #dafinazeqirisummertour #belgiumart #lol😂😭😂😭😂 #al#dhuratadora💞 #zinnias #endri #fero per me shum follow @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund
hajgare_paffund #kosovë  #qikateshpis #getinjo ##lol # kosovo#enca #noizy #ledrivula #shqiperia #shqipet #mozzik #butrintimeri #albanskenderaj #drenas #skenderaj #sh  #fushekosove  #shqipëria  #albanskenderaj  #tiranatoday  #encantos  #auroragetinjo  #mozzikdexa  #ledriupdate  #dafinazeqirisummertour  #belgiumart  #lol 😂😭😂😭😂 #al #dhuratadora 💞 #zinnias  #endri  #fero  per me shum follow @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund @hajgare_paffund
Batalioni i Operacioneve Speciale 🇦🇱
.
🇦🇱: Batalioni i Operacioneve Speciale Shqiptare (BOS) është njësia më elite e Forcave Tokësore Shqiptare, e ngarkuar me operaciona speciale në kohë lufte dhe operaciona kundër-terrorizmit në kohë paqeje. Kjo njesi punon ngushtë me inteligjencën ushtarake Amerikane për të kryer mbledhjen e inteligjencës mbi objektivat e vlerës së lartë.
.
🇬🇧/🇺🇸: The Albanian Special Operations Battalion (BOS) is the most elite unit of the Albanian Land Forces, tasked with special operations in wartime and counter-terrorism in peacetime. The unit works closely with US military intelligence to conduct reconnaissance and intelligence collection on high-value targets.———————————————————————————
#BatalioniiOperacioneveSpeciale #AlbanianArmedForces #AlbanianLandForces #AlbanianArmy #AlbanianSoldiers #UshtriaShqiptare #Ushtar #AlbanianSpecialForces #AlbanianSpecOps #SpecOps #SpecialOperations #SpecialForces #NATO #WeAreNATO #KosovoSecurityForces #KosovoArmedForces #KosovoArmy #KosovoSoldiers #UshtriaKosovare #Warrior #Albania #Albanian #Shqipëria #Kosova #Kosovë #KosovoisAlbania #KosovaështëeShqipërisë #Illyria #Illyrians #Autochthonous
———————————————————————————
Partners:
@armata.shqiptare 🇦🇱
@historia.arberise 🇦🇱
@romanianforces 🇹🇩
@war.ukraine 🇺🇦
Batalioni i Operacioneve Speciale 🇦🇱 . 🇦🇱: Batalioni i Operacioneve Speciale Shqiptare (BOS) është njësia më elite e Forcave Tokësore Shqiptare, e ngarkuar me operaciona speciale në kohë lufte dhe operaciona kundër-terrorizmit në kohë paqeje. Kjo njesi punon ngushtë me inteligjencën ushtarake Amerikane për të kryer mbledhjen e inteligjencës mbi objektivat e vlerës së lartë. . 🇬🇧/🇺🇸: The Albanian Special Operations Battalion (BOS) is the most elite unit of the Albanian Land Forces, tasked with special operations in wartime and counter-terrorism in peacetime. The unit works closely with US military intelligence to conduct reconnaissance and intelligence collection on high-value targets.——————————————————————————— #BatalioniiOperacioneveSpeciale  #AlbanianArmedForces  #AlbanianLandForces  #AlbanianArmy  #AlbanianSoldiers  #UshtriaShqiptare  #Ushtar  #AlbanianSpecialForces  #AlbanianSpecOps  #SpecOps  #SpecialOperations  #SpecialForces  #NATO  #WeAreNATO  #KosovoSecurityForces  #KosovoArmedForces  #KosovoArmy  #KosovoSoldiers  #UshtriaKosovare  #Warrior  #Albania  #Albanian  #Shqipëria  #Kosova  #Kosovë  #KosovoisAlbania  #KosovaështëeShqipërisë  #Illyria  #Illyrians  #Autochthonous  ——————————————————————————— Partners: @armata.shqiptare 🇦🇱 @historia.arberise 🇦🇱 @romanianforces 🇹🇩 @war.ukraine 🇺🇦
_10sec_
🐶🐕Qani 🐶🐕
Qania🙍‍♂️
Qeni🐕
Qen'drimi🙍‍♂️
Qenefi🚽
Qen'ani🧒
😂😂😂 ________________
@video_humoristike 
@humor_kamzalish 
@humor_nga_kosova 
@humorkosovar 
@__videohumoristike 
@humor.nga.kosova 
@mbretihumorite 
@humor_qka_dush_ 
@qesh_o_kesh 
@shqiptybe 
@hajgareezone 
@thjesht_humor 
__________________
#kosovë 
#shqipëri 
#tetova 
#skopje 
#kumanovo 
#ulqin 
#prishtinë 
#gjilane 
#gilan
#gjakovë 
#pejë 
#prizren❤️ #kline 
#fushëkosovë 
#lipjancity 
#mitrovicë 
#kamenicë 
#vitija 
#rahovec🍇 
#malishevë 
#suharekë 
#drenasi 
#skenderaj
_10sec_ 🐶🐕Qani 🐶🐕 Qania🙍‍♂️ Qeni🐕 Qen'drimi🙍‍♂️ Qenefi🚽 Qen'ani🧒 😂😂😂 ________________ @video_humoristike @humor_kamzalish @humor_nga_kosova @humorkosovar @__videohumoristike @humor.nga.kosova @mbretihumorite @humor_qka_dush_ @qesh_o_kesh @shqiptybe @hajgareezone @thjesht_humor __________________ #kosovë  #shqipëri  #tetova  #skopje  #kumanovo  #ulqin  #prishtinë  #gjilane  #gilan  #gjakovë  #pejë  #prizren ❤️ #kline  #fushëkosovë  #lipjancity  #mitrovicë  #kamenicë  #vitija  #rahovec 🍇 #malishevë  #suharekë  #drenasi  #skenderaj