an online Instagram web viewer

Images at Villa San Michele - Isola di Capri

A little visit before our boat to mainland #capri #villasanmichele #garden
Сьогодні хочу провести вас в справжній куточок раю на землі - Віллу св. Михаїла (Villa San Michele) на Анакапрі.
.
Вона не тільки заворожує своєю красою, але й є підтвердженням, що мрії збуваються, якщо робити все можливе для цього.
.
"Я хочу дім відкритий для сонця, вітру і шуму моря, наче грецький храм. І світло, світло, світло повсюди." Це була мрія шведського психіатра та письменника Акселя Мунте (1857-1949).
.
Ще в студентські роки, перебуваючи на лікуванні легень в Франції Аксель вперше відвідав острів Капрі🏝️ і вирішив здійснити свою мрію тут.
.
Закінчивши навчання і вже будучи лікарем Мунте повернувся на острів і знайшов саме те місця, про яке мріяв. На Анакапрі стару каплицю св.Михаїла на висоті 327м над рівнем моря і зробив все можливе аби викупити її та землю поблизу. В честь цієї каплиці потім і буде названа вілла.
.
Почавши відновлення її та підготовлюючи землю до будівництва, на території віднайшлися рештки римської вілли, як доводять археологи - однієї з 12, що належали імператору Тиберію.
.
Це не зупинило лікаря, а навпаки, будучи закоханим в історію ще більше надало натхнення на будівництво. Мунте намалював✏️ будинок своєї мрії на стіні і пильно слідкував за кожним кроком під час будівництва. Цій віллі і саду🌿, що відноситься до неї він присвятив більшу половину свого життя.
.
Пізніше Аксель Мунте розповість про цей досвід в своїй книзі - бестселері ХХ століття - "Історія святого Михаїла" ("La storia di San Michele").
.
Після смерті лікаря, вілла перейшла в власність шведського королівства🇸🇪 і сьогодні це відкритий музей, про який піклується шведський фонд Акселя Мунте.
.
Влітку в саді проводяться вечори з живою музикою на які приїздять найвідоміші артисти.
.
Це місце неодмінно потрібно відвідати. Обіцяю , ви залишитеся приємно враженими!
.
Вхід 8 євро. Музей відчинений щодня.
.
📍"Живи без страху і довірся життю." Аксель Мунте
.
... більше фото та відео в сторіс👆
.
#esplorando_italia #capri #anacapri #axelmunthe #villasanmichele #капрі #анакапрі #аксельмунте #італія #кампанья
Сьогодні хочу провести вас в справжній куточок раю на землі - Віллу св. Михаїла (Villa San Michele) на Анакапрі. . Вона не тільки заворожує своєю красою, але й є підтвердженням, що мрії збуваються, якщо робити все можливе для цього. . "Я хочу дім відкритий для сонця, вітру і шуму моря, наче грецький храм. І світло, світло, світло повсюди." Це була мрія шведського психіатра та письменника Акселя Мунте (1857-1949). . Ще в студентські роки, перебуваючи на лікуванні легень в Франції Аксель вперше відвідав острів Капрі🏝️ і вирішив здійснити свою мрію тут. . Закінчивши навчання і вже будучи лікарем Мунте повернувся на острів і знайшов саме те місця, про яке мріяв. На Анакапрі стару каплицю св.Михаїла на висоті 327м над рівнем моря і зробив все можливе аби викупити її та землю поблизу. В честь цієї каплиці потім і буде названа вілла. . Почавши відновлення її та підготовлюючи землю до будівництва, на території віднайшлися рештки римської вілли, як доводять археологи - однієї з 12, що належали імператору Тиберію. . Це не зупинило лікаря, а навпаки, будучи закоханим в історію ще більше надало натхнення на будівництво. Мунте намалював✏️ будинок своєї мрії на стіні і пильно слідкував за кожним кроком під час будівництва. Цій віллі і саду🌿, що відноситься до неї він присвятив більшу половину свого життя. . Пізніше Аксель Мунте розповість про цей досвід в своїй книзі - бестселері ХХ століття - "Історія святого Михаїла" ("La storia di San Michele"). . Після смерті лікаря, вілла перейшла в власність шведського королівства🇸🇪 і сьогодні це відкритий музей, про який піклується шведський фонд Акселя Мунте. . Влітку в саді проводяться вечори з живою музикою на які приїздять найвідоміші артисти. . Це місце неодмінно потрібно відвідати. Обіцяю , ви залишитеся приємно враженими! . Вхід 8 євро. Музей відчинений щодня. . 📍"Живи без страху і довірся життю." Аксель Мунте . ... більше фото та відео в сторіс👆 . #esplorando_italia  #capri  #anacapri  #axelmunthe  #villasanmichele  #капрі  #анакапрі  #аксельмунте  #італія  #кампанья