an online Instagram web viewer

Images at Mariinsky Park

Деякі моменти запам'ятовуються назавжди, як і люди.
. 
Наше життя це сотні і тисячі слів, але лише люди в нашому житті ставлять розділові знаки між цими словами.
.
Одні ставлять крапку і йдуть.
.
Інші залишають після себе знак питання.
?
З деякими нас завжди розділятиме тире.
- 
А хтось завжди йтиме поряд, обережно вимальовуючи кому після кожного речення.
,
Остерігайся "друзів" в лапках. І бережи тих хто дійсно вартує жити з тобою під знаком оклику!
Деякі моменти запам'ятовуються назавжди, як і люди. . Наше життя це сотні і тисячі слів, але лише люди в нашому житті ставлять розділові знаки між цими словами. . Одні ставлять крапку і йдуть. . Інші залишають після себе знак питання. ? З деякими нас завжди розділятиме тире. - А хтось завжди йтиме поряд, обережно вимальовуючи кому після кожного речення. , Остерігайся "друзів" в лапках. І бережи тих хто дійсно вартує жити з тобою під знаком оклику!
Мед - один із небагатьох продуктів, про лікувальні властивості якого говорять вже декілька століть:
🍯Луговий - містить велику кількість калію, магнію, заліза, фосфору, кальцію, йоду і служить джерелом вітамінів А, В, Е, Д, ферментів, фруктози і глюкози. Також, здатний зміцнити імунітет, нормалізувати травлення та навіть позбавити від стресу.
🍯Квітковий - містить різноманітні вітаміни (А, групи B, C, D, K, E, PP), мікро- і макроелементи (фосфор, залізо, марганець, йод і ін.) та амінокислоти. Вважається, що він позбавляє від безсоння , нормалізує діяльність нервової системи, допомагає відновити сили після хвороби та покращує роботу серцево-судинної системи.
🍯Акацієвий - містить вітаміни групи В, фолієву кислоту та багато корисних речовин. Він практично не має протипоказань, у народній медицині ним лікують гіпертонію, серцево-судинні захворювання, ангіни, ГРВІ та інші застудні хвороби.
Замовляйте мед Асканія та піклуйтеся про здоров`я своїх близьких😉
Мед - один із небагатьох продуктів, про лікувальні властивості якого говорять вже декілька століть: 🍯Луговий - містить велику кількість калію, магнію, заліза, фосфору, кальцію, йоду і служить джерелом вітамінів А, В, Е, Д, ферментів, фруктози і глюкози. Також, здатний зміцнити імунітет, нормалізувати травлення та навіть позбавити від стресу. 🍯Квітковий - містить різноманітні вітаміни (А, групи B, C, D, K, E, PP), мікро- і макроелементи (фосфор, залізо, марганець, йод і ін.) та амінокислоти. Вважається, що він позбавляє від безсоння , нормалізує діяльність нервової системи, допомагає відновити сили після хвороби та покращує роботу серцево-судинної системи. 🍯Акацієвий - містить вітаміни групи В, фолієву кислоту та багато корисних речовин. Він практично не має протипоказань, у народній медицині ним лікують гіпертонію, серцево-судинні захворювання, ангіни, ГРВІ та інші застудні хвороби. Замовляйте мед Асканія та піклуйтеся про здоров`я своїх близьких😉
Братья Вайнеры, "Эра милосердия" #цитаты #книги #цитатник #книжныйчервь
Хорошо, когда хорошо😇
Хорошо, когда хорошо😇