an online Instagram web viewer

Images at Europe/Vilnius

“Are you a keyboard? Cause you are my type” :3
“Are you a keyboard? Cause you are my type” :3
Vilnius! Reikalingi modeliai akių linijos ir antakių permanentiniam makiažui❗️ Registruokitės PM arba +37065551118
.
#pmuartist #pmu #pmueyebrows #pmueyeliner #vilnius
All I want for Christmas is YOU and family and food and presents and peace 🤗🎄❤️ •
•
#loveyou #christmasiscoming #wonderfultime #christmasspirit #Vilnius #capital #insta 🎄🎉⛄️❄️😍💋❤️
Конечно, всё это глупости, но Земля как волчок вертится.
А вдруг они как в старом каком-то кино когда-то ещё встретятся?)
#nata6avideo #reflection_perfection #shortvideo #arteveryday #arteverywhere #artofvisual
Tradiciškai aplankom Kauno ir sostinės eglutes kasmet ir visai ne tam, kad palygint tarpusavy, nes visos jos gražios savaip, o dėl daugiau progų pasimėgaut ten mažom nuodėmėm - spurgytėm!🍩🍫😈 (ir draugų kompanija, aišku!)
Šiemet dar nemačiau Kauno eglutės, susirašom ir važiuojam spurgų!🍩🙊🎄
.
#2018 #2017 #Vilnius #christmastree .
.
.
.
.
#christmasspirit #doughnuts #addict #fatty #tobe #holidayseason #motivation #food #foodlover #cold #mondaymotivation #flashbacks #photography #socialsteeze #lights #elves #xmas #decorations #traditions #friends #goodtime #onlygoodvibes #goodvibes #egluteskarota #happy #instago
Tradiciškai aplankom Kauno ir sostinės eglutes kasmet ir visai ne tam, kad palygint tarpusavy, nes visos jos gražios savaip, o dėl daugiau progų pasimėgaut ten mažom nuodėmėm - spurgytėm!🍩🍫😈 (ir draugų kompanija, aišku!) Šiemet dar nemačiau Kauno eglutės, susirašom ir važiuojam spurgų!🍩🙊🎄 . #2018  #2017  #Vilnius  #christmastree  . . . . . #christmasspirit  #doughnuts  #addict  #fatty  #tobe  #holidayseason  #motivation  #food  #foodlover  #cold  #mondaymotivation  #flashbacks  #photography  #socialsteeze  #lights  #elves  #xmas  #decorations  #traditions  #friends  #goodtime  #onlygoodvibes  #goodvibes  #egluteskarota  #happy  #instago 
Pirmoji nuotrauka perteikiai mano kalėdinę nuotaiką. Antroje nuotraukoje aš mėgaujuosi maistu (ir taip aš žinau, kad visiems atsibodo kalėdinių eglių nuotraukos)
Pirmoji nuotrauka perteikiai mano kalėdinę nuotaiką. Antroje nuotraukoje aš mėgaujuosi maistu (ir taip aš žinau, kad visiems atsibodo kalėdinių eglių nuotraukos)
How do you name it?
.
.
.
.
#contemporaryart #art #nature #forest #lithuania #travel