an online Instagram web viewer

Images at Akyaka, Mugla

Nekadar şehirde gezsem izmitliyim , semtim Şirintepe bolumm...
Nekadar şehirde gezsem izmitliyim , semtim Şirintepe bolumm...
Vegan Diyet ile Et tüketmeden Kas yapabilirsiniz!
.
Gerçek: İnsanlar büyümek ve gelişmek için proteine ihtiyaç duyarlar. 
Yanlış bilinen: Bu protein, sadece hayvansal kaynaklardan gelmesi gerekiyor.

Çoğu vejetaryenin nefret ettiği bir şey varsa o da birilerinin, beslenme sistemleri hakkında çözülmesi gereken bir problem varmışçasına konuşmasıdır. Vegan insanlar da et yiyenler gibi kas ve güç üretebilirler.

Et yiyenler, dünyayı etoburlar ve otoburlar açısından sınıflandırabilir, ancak vejetaryenler bunun bu kadar basit olmadığını bilirler. Vejetaryenliğin birkaç çeşidi vardır:
* Lakto-vejetaryenler (süt ürünlerine izin verilir.)
* Peskataryenler (balığa izin verilir.)
* Lakto-ovo vejetaryenler (süt ve yumurtaya izin verilir.)
* Veganlar (Hiçbir çeşit hayvansal ürüne izin verilmez.)
Vegan Beslenmesinde Dikkate Alınması Gereken 3 Kural

Kural 1: Peynir Altı Suyunu Tanıyın
Kural 2: Bitki Proteinini Keşfedin
Kural 3: İyi Beslenin
.
.
.
#vegan #veganmuscle #akyaka #personaltrainer #kitesurfing #veganlife #veganlifestyle #veganfood #veganfitness
Vegan Diyet ile Et tüketmeden Kas yapabilirsiniz! . Gerçek: İnsanlar büyümek ve gelişmek için proteine ihtiyaç duyarlar. Yanlış bilinen: Bu protein, sadece hayvansal kaynaklardan gelmesi gerekiyor. Çoğu vejetaryenin nefret ettiği bir şey varsa o da birilerinin, beslenme sistemleri hakkında çözülmesi gereken bir problem varmışçasına konuşmasıdır. Vegan insanlar da et yiyenler gibi kas ve güç üretebilirler. Et yiyenler, dünyayı etoburlar ve otoburlar açısından sınıflandırabilir, ancak vejetaryenler bunun bu kadar basit olmadığını bilirler. Vejetaryenliğin birkaç çeşidi vardır: * Lakto-vejetaryenler (süt ürünlerine izin verilir.) * Peskataryenler (balığa izin verilir.) * Lakto-ovo vejetaryenler (süt ve yumurtaya izin verilir.) * Veganlar (Hiçbir çeşit hayvansal ürüne izin verilmez.) Vegan Beslenmesinde Dikkate Alınması Gereken 3 Kural Kural 1: Peynir Altı Suyunu Tanıyın Kural 2: Bitki Proteinini Keşfedin Kural 3: İyi Beslenin . . . #vegan  #veganmuscle  #akyaka  #personaltrainer  #kitesurfing  #veganlife  #veganlifestyle  #veganfood  #veganfitness