an online Instagram web viewer
Sadece kimsesiz gemilerle miskin kedileri barındıran ıssız bir sahil kasabasında yakaladığınız bir geniş zamanda,geçmiş zaman,şimdiki zaman ve gelecek zaman arasında gidip gelirken en çok ne gelirdi aklınıza?...
.
.
Yaşam terazinizde “Keşke hiç yaşamasaydım”dedikleriniz mi,hep tekrarlansın istedikleriniz mi ağır basardı?
.
.
Kendinizi bütün kazılmış siperlerinizin dışına koyup bütün kalkanlarınızı indirdiğinizde,çırılçıplak karşısına geçtiğiniz yaşam aynasında ne görüyorsunuz?
.
.
Aynadakinin ne kadarı ben’im,ne kadarı oynadıklarım..?
.
.
Karlı bir dağ zirvesine yada bir şömine alevine bakarken dalıp gittiğinizde “Neden zirvede değilim’i mi düşünüyorsunuz, “İyi ki uçuruma düşmedim’i mi..?
💙🍷
.
.

Sadece kimsesiz gemilerle miskin kedileri barındıran ıssız bir sahil kasabasında yakaladığınız bir geniş zamanda,geçmiş zaman,şimdiki zaman ve gelecek zaman arasında gidip gelirken en çok ne gelirdi aklınıza?... . . Yaşam terazinizde “Keşke hiç yaşamasaydım”dedikleriniz mi,hep tekrarlansın istedikleriniz mi ağır basardı? . . Kendinizi bütün kazılmış siperlerinizin dışına koyup bütün kalkanlarınızı indirdiğinizde,çırılçıplak karşısına geçtiğiniz yaşam aynasında ne görüyorsunuz? . . Aynadakinin ne kadarı ben’im,ne kadarı oynadıklarım..? . . Karlı bir dağ zirvesine yada bir şömine alevine bakarken dalıp gittiğinizde “Neden zirvede değilim’i mi düşünüyorsunuz, “İyi ki uçuruma düşmedim’i mi..? 💙🍷 . .

92 Likes: