an online Instagram web viewer
KIRMIZI REİSHİ MANTARININ SEDEF HASTALIĞINA ETKİLERİ

Halk arasında "Sedef hastalığı" olarak bilinen Psoriasis, nedeni tam olarak bilinmeyen bir deri rahatsızlığıdır. Baş derisi, dirsek, diz ve sırtın alt bölümlerinde görünen kızarıklık, gümüş renkli parlak döküntüler şeklinde gelişir. Deri pullanarak kabarır ve lekeler kaşıntı eşliğinde dökülür.

Uzakdoğu'da 200 yıldır kullanılan ölümsüzlük mantarı Kırmızı Reishi'nin Japon ve Amerikan sağlık kuruluşlarınca yapılan incelemelerinde Sedef hastalığı tedavisinde büyük başarı sağlandığı gözlemlenmiştir.
Kırmızı Reishi mantarın içeriğindeki etkin maddelerden Adenosin ve ayrıca arttırımını sağladığı Adrenokortikal hormonlar, Sedef hastalığının baş faili olarak kabul edilen ve günlük hayatın istenmeyen ama ayrılınması mümkün olmayan parçası stress üzerinde maksimum etkilidir. Kas gevşetici ve merkezi sinir sistemini düzenleyici etkisinin yanısıra, ruhsal durumu etkileyen hormanların düzenlenmesinde aktif rol oynar.

Kaynak : https://www.antioksidan.info/index.php/ganoderma-lucidum-kirmizi-reishi-mantari-makaleler/ganoderma-lucidumun-tedavi-ettigi-hastaliklar/kirmizi-reishi-mantari-ve-sedef/  Not: Türkiye'de İlgili Kanunlara Göre, Bitkilerin İlaç Olarak Tavsiye Edilmesi Yasaktır!. Kırmızı reishi Mantarı Bir Besin Desteğidir! İlaç Değildir!

#hareketegec
#paylastikcacogaliyoruz 
#ogansia #ogansiatr #ogansiatürkiye #trogansia #vscoturkey #turkkahvesi #tatil #sağlık #coffeeporn #network #ig_turkey #saglıklıyasam #instaturkey #türkkahvesikeyfi #americano #reishi #networkmarketing #saglıklıyaşam #kiloverme #dermokozmetik #güzellik #sedefhastalığı #reishimantarı

KIRMIZI REİSHİ MANTARININ SEDEF HASTALIĞINA ETKİLERİ Halk arasında "Sedef hastalığı" olarak bilinen Psoriasis, nedeni tam olarak bilinmeyen bir deri rahatsızlığıdır. Baş derisi, dirsek, diz ve sırtın alt bölümlerinde görünen kızarıklık, gümüş renkli parlak döküntüler şeklinde gelişir. Deri pullanarak kabarır ve lekeler kaşıntı eşliğinde dökülür. Uzakdoğu'da 200 yıldır kullanılan ölümsüzlük mantarı Kırmızı Reishi'nin Japon ve Amerikan sağlık kuruluşlarınca yapılan incelemelerinde Sedef hastalığı tedavisinde büyük başarı sağlandığı gözlemlenmiştir. Kırmızı Reishi mantarın içeriğindeki etkin maddelerden Adenosin ve ayrıca arttırımını sağladığı Adrenokortikal hormonlar, Sedef hastalığının baş faili olarak kabul edilen ve günlük hayatın istenmeyen ama ayrılınması mümkün olmayan parçası stress üzerinde maksimum etkilidir. Kas gevşetici ve merkezi sinir sistemini düzenleyici etkisinin yanısıra, ruhsal durumu etkileyen hormanların düzenlenmesinde aktif rol oynar. Kaynak : https://www.antioksidan.info/index.php/ganoderma-lucidum-kirmizi-reishi-mantari-makaleler/ganoderma-lucidumun-tedavi-ettigi-hastaliklar/kirmizi-reishi-mantari-ve-sedef/ Not: Türkiye'de İlgili Kanunlara Göre, Bitkilerin İlaç Olarak Tavsiye Edilmesi Yasaktır!. Kırmızı reishi Mantarı Bir Besin Desteğidir! İlaç Değildir! #hareketegec  #paylastikcacogaliyoruz  #ogansia  #ogansiatr  #ogansiatürkiye  #trogansia  #vscoturkey  #turkkahvesi  #tatil  #sağlık  #coffeeporn  #network  #ig_turkey  #saglıklıyasam  #instaturkey  #türkkahvesikeyfi  #americano  #reishi  #networkmarketing  #saglıklıyaşam  #kiloverme  #dermokozmetik  #güzellik  #sedefhastalığı  #reishimantarı 

0 Comments:

    15 Likes: