an online Instagram web viewer
❇️59,90 TL - Sipariş için ➡️ DM (Direct Message)
✅ ❤ KARGO BEDAVA ❤
✅ 🏠 KAPIDA ÖDEME 🏠
✅ 💳 HAVALE & EFT 💳
⬇❤ Tüm Soruların Cevabı ❤⤵
💎2018 yılı yeni Tişört , Şapka modellerine ulaşmak artık çok kolay
✅✅✅
👍🏼 Snapback çeşitleri cıvıl cıvıl renk seçenekleriyle yeni stil tişörtlerimiz ile kıyafetlerinizi tamamlayacak en güzel aksesuarlardan bir tanesi.
✅ ✅ ✅
🧢Şapka Ürün Hakkında🧢
Ürünlerin hepsi unisextir ve Bedenini Kafanıza Göre ayarlayabilirsiniz (Arkadan ayarlamalı snapback model)
✅ ✅ ✅ 📦 🌟Kargo Detayı 🌟 📦
Kargoda hasar görmeyecek şekilde KARTON KUTU ile itinayla paketlenip kargolanır.
✅ ✅ ✅ 🚚🌟TESLİMAT VE KARGO🌟🚚 Haftaiçi aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilir. Eğer herhangi bir aksilik olursa stok sorunu vs ürünler ilk iş gününde kargoya verilir.
✅ ✅ ✅ ⁉⚠NOT-1⚠⁉ Cumartesi günü saat 12:00'a kadar alınan ürünler aynı gün kargoya verilir. Eğer herhangi bir aksilik olurs stok sorunu vs. ürünler ilk iş günü olan pazartesi günü kargolanır.
✅ ✅ ✅ ⁉⚠NOT-2⚠⁉
Cumartesi Öğlen 12:00 den sonra alınan ve pazr günü satın alınan ürünler ilk iş günü olan pazartesi günü kargolanır.
😇😇😇
Kargoları Elimizden Geldiğince Hızlı Bir Şekilde Kargoya Ulaştırmaya Çalışıyoruz
😇😇😇
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⬇ Hashtags ⬇
#hiphop #rap #türkçerap #moda #snapback #cap #şapka #hediye #tbt #ceza #sagopakajmer #turkey #istanbul #ist #ankara #izmir #bursa #tekirdağ #trabzon #antalya #adana #bodrum #bakırköy #taksim #kadıköy #beşiktaş #galatasaray #fenerbahçe #istanbuldayasam

❇️59,90 TL - Sipariş için ➡️ DM (Direct Message) ✅ ❤ KARGO BEDAVA ❤ ✅ 🏠 KAPIDA ÖDEME 🏠 ✅ 💳 HAVALE & EFT 💳 ⬇❤ Tüm Soruların Cevabı ❤⤵ 💎2018 yılı yeni Tişört , Şapka modellerine ulaşmak artık çok kolay ✅✅✅ 👍🏼 Snapback çeşitleri cıvıl cıvıl renk seçenekleriyle yeni stil tişörtlerimiz ile kıyafetlerinizi tamamlayacak en güzel aksesuarlardan bir tanesi. ✅ ✅ ✅ 🧢Şapka Ürün Hakkında🧢 Ürünlerin hepsi unisextir ve Bedenini Kafanıza Göre ayarlayabilirsiniz (Arkadan ayarlamalı snapback model) ✅ ✅ ✅ 📦 🌟Kargo Detayı 🌟 📦 Kargoda hasar görmeyecek şekilde KARTON KUTU ile itinayla paketlenip kargolanır. ✅ ✅ ✅ 🚚🌟TESLİMAT VE KARGO🌟🚚 Haftaiçi aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilir. Eğer herhangi bir aksilik olursa stok sorunu vs ürünler ilk iş gününde kargoya verilir. ✅ ✅ ✅ ⁉⚠NOT-1⚠⁉ Cumartesi günü saat 12:00'a kadar alınan ürünler aynı gün kargoya verilir. Eğer herhangi bir aksilik olurs stok sorunu vs. ürünler ilk iş günü olan pazartesi günü kargolanır. ✅ ✅ ✅ ⁉⚠NOT-2⚠⁉ Cumartesi Öğlen 12:00 den sonra alınan ve pazr günü satın alınan ürünler ilk iş günü olan pazartesi günü kargolanır. 😇😇😇 Kargoları Elimizden Geldiğince Hızlı Bir Şekilde Kargoya Ulaştırmaya Çalışıyoruz 😇😇😇 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⬇ Hashtags ⬇ #hiphop  #rap  #türkçerap  #moda  #snapback  #cap  #şapka  #hediye  #tbt  #ceza  #sagopakajmer  #turkey  #istanbul  #ist  #ankara  #izmir  #bursa  #tekirdağ  #trabzon  #antalya  #adana  #bodrum  #bakırköy  #taksim  #kadıköy  #beşiktaş  #galatasaray  #fenerbahçe  #istanbuldayasam 

0 Comments:

    167 Likes (last 100 likes only):