an online Instagram web viewer
Hydrapeel bakımı el değmeden uygulanan medikal bir cilt bakım yöntemidir. Hydrapeel bakımında cilt bakımı ile kimyasal ve mekanik peeling kombine edilirken cildin yağ dengesi sağlanıyor ve cilt fresh bir görüntü kazanıyor. 
Kullandığı AHA ve BHA hidroksi asitleri sayesinde ciltte demodex bakterisinin üremesini önleyerek cildi temiz tutar, sebum kontrolünü sağlar, renk açılması ve aknelerin yok edilmesi gibi işlemlerde etki gösterir. Hydra soft peeling özelliği sayesinde cilt tahrişini minimuma indirirken, peeling sonrası nemlendirici etki yaratır. 
Türkiye'de ve dünyada ünlü dermatologların ve A+ kliniklerin kullandığı Hydrapeel bakımı sadece cilt bakımı değil aynı zamanda bir tedavi protokolü de sayılabilir.
#ciltbakımı #bakım #ankara #takip#oran #çankaya #botox #dolgu #lazerepilasyon

Hydrapeel bakımı el değmeden uygulanan medikal bir cilt bakım yöntemidir. Hydrapeel bakımında cilt bakımı ile kimyasal ve mekanik peeling kombine edilirken cildin yağ dengesi sağlanıyor ve cilt fresh bir görüntü kazanıyor. Kullandığı AHA ve BHA hidroksi asitleri sayesinde ciltte demodex bakterisinin üremesini önleyerek cildi temiz tutar, sebum kontrolünü sağlar, renk açılması ve aknelerin yok edilmesi gibi işlemlerde etki gösterir. Hydra soft peeling özelliği sayesinde cilt tahrişini minimuma indirirken, peeling sonrası nemlendirici etki yaratır. Türkiye'de ve dünyada ünlü dermatologların ve A+ kliniklerin kullandığı Hydrapeel bakımı sadece cilt bakımı değil aynı zamanda bir tedavi protokolü de sayılabilir. #ciltbakımı  #bakım  #ankara  #takip #oran  #çankaya  #botox  #dolgu  #lazerepilasyon 

1 Comments:

32 Likes: