an online Instagram web viewer
"תקשיב לי יא בן שר**טה אני אז**ן אותך"

היה זה יום שליו בתל אביב, עת חזרתי ממפגש מלווה בחברי לעט כאן בצפיתניק, הלוא הוא דביר זנש החביב, עמדנו בתור לרכבת, ומשהגענו נחלצנו לעזרתה של אישה מבוגרת ומבולבלת, שלא הצליחה להעביר את כרטיס הרב-קו שלה במכונה.
אחרי הסתכלות קצרה, ניכר היה שהמכונה אכן מקולקלת, שכן גם את כרטיס הרב-קו שלי היא לא הצליחה לקלוט. בינתיים נפרדתי לשלום מזנש החביב והלכתי יחד עם אותה אישה מבוגרת לעבר הקופות, עזרתי לה להסביר לקופאי לאן היא רצתה להגיע וחסל. אלא שכמה רגעים מאוחר יותר נתבשרתי שאותה גברת שכחה את הארנק שלה אז הלכתי להחזיר לה אותו.
כשחזרתי ראיתי שבחור לא מזוהה, ששרשרת זהב לצווארו, תפס את מקומי בתור, אז נעמדתי לפניו. - "תקשיב לי יא הומו הייתי כאן לפניך!"
- "אחי, הייתי כאן, רק הלכתי להשיב אבדה לאדם מבוגר."
- "תקשיב לי יא בן שר***ה אני אז**ן אותך, עוף לי מהעיינים יא מ***ין בתחת!" העפתי בו מבט וראיתי שמדובר בעוד ערס מצוי, עם קיבולת מוח של הומו ארקטוס במקרה הטוב. 
העדפתי להעמיד פנים שאני לא שומע., ומה גם שהוא לא נראה לי מאיים במיוחד, בהתחשב בעובדה שיצא לי ללכת מכות לא פעם והוא היה נמוך ממני באיזה ראש. משהגיע תורי וגברו הקללות והגיעו לאיומים ולדחיפות, בלי איזה מאבטח בסביבה הקרובה שיתערב בנעשה, יכולתי סוף סוף לצאת לעבר הרכבת הקרובה. אלא שאותו בחור חביב ונחמד הלך מאחוריי ולפתע, לפני שנכנסתי לשירותים, חשתי בכאפה חזקה וצורבת ממש בעורפי, תוך כדי צעקה של "יא הומו מ***ין! חבל שסבים שלך לא מתו בשואה יא קוקסינל".
בשלב הזה כבר חשתי מאוים מדי, אז תפסתי את ידו הסוררת תוך כדי שאני מסובב אותה ומצמיד אותו לקיר הסמוך. ניסיתי לעשות את הקול הנחמד ביותר שיכולתי.
"שמע חבוב, שני דברים יש לי לומר לך: ראשית, "הומו" זאת לא ממש קללה אלא יותר משהו בכיוון של העדפה מינית, שנית יש לי חגורה שחורה בקראטה ואם ברצונך שאשבור לך כמה דברים, פשוט תבקש יפה פעם הבאה." כנראה שאמרתי את זה בצורה משכנעת למדי, כי הוא התנצל מיד ונעלם. (לפרוטוקול, אין לי באמת חגורה שחורה בקראטה). אז כמה דקות לאחר מכן כבר שקעתי באוזניות ברכבת בדרך הביתה. אבל השאלה שלי היא: למה? למה אי אפשר לחכות בישראל בתורים בלי להתעמת עם בבונים מצויים? 
ואולי, אם נשכיל לחנך את עצמנו לקצת יותר סבלנות וסובלנות, החברה הישראלית תהיה קצת יותר מאושרת.

יהונתן גרנט, שכבת י״א

"תקשיב לי יא בן שר**טה אני אז**ן אותך" היה זה יום שליו בתל אביב, עת חזרתי ממפגש מלווה בחברי לעט כאן בצפיתניק, הלוא הוא דביר זנש החביב, עמדנו בתור לרכבת, ומשהגענו נחלצנו לעזרתה של אישה מבוגרת ומבולבלת, שלא הצליחה להעביר את כרטיס הרב-קו שלה במכונה. אחרי הסתכלות קצרה, ניכר היה שהמכונה אכן מקולקלת, שכן גם את כרטיס הרב-קו שלי היא לא הצליחה לקלוט. בינתיים נפרדתי לשלום מזנש החביב והלכתי יחד עם אותה אישה מבוגרת לעבר הקופות, עזרתי לה להסביר לקופאי לאן היא רצתה להגיע וחסל. אלא שכמה רגעים מאוחר יותר נתבשרתי שאותה גברת שכחה את הארנק שלה אז הלכתי להחזיר לה אותו. כשחזרתי ראיתי שבחור לא מזוהה, ששרשרת זהב לצווארו, תפס את מקומי בתור, אז נעמדתי לפניו. - "תקשיב לי יא הומו הייתי כאן לפניך!" - "אחי, הייתי כאן, רק הלכתי להשיב אבדה לאדם מבוגר." - "תקשיב לי יא בן שר***ה אני אז**ן אותך, עוף לי מהעיינים יא מ***ין בתחת!" העפתי בו מבט וראיתי שמדובר בעוד ערס מצוי, עם קיבולת מוח של הומו ארקטוס במקרה הטוב. העדפתי להעמיד פנים שאני לא שומע., ומה גם שהוא לא נראה לי מאיים במיוחד, בהתחשב בעובדה שיצא לי ללכת מכות לא פעם והוא היה נמוך ממני באיזה ראש. משהגיע תורי וגברו הקללות והגיעו לאיומים ולדחיפות, בלי איזה מאבטח בסביבה הקרובה שיתערב בנעשה, יכולתי סוף סוף לצאת לעבר הרכבת הקרובה. אלא שאותו בחור חביב ונחמד הלך מאחוריי ולפתע, לפני שנכנסתי לשירותים, חשתי בכאפה חזקה וצורבת ממש בעורפי, תוך כדי צעקה של "יא הומו מ***ין! חבל שסבים שלך לא מתו בשואה יא קוקסינל". בשלב הזה כבר חשתי מאוים מדי, אז תפסתי את ידו הסוררת תוך כדי שאני מסובב אותה ומצמיד אותו לקיר הסמוך. ניסיתי לעשות את הקול הנחמד ביותר שיכולתי. "שמע חבוב, שני דברים יש לי לומר לך: ראשית, "הומו" זאת לא ממש קללה אלא יותר משהו בכיוון של העדפה מינית, שנית יש לי חגורה שחורה בקראטה ואם ברצונך שאשבור לך כמה דברים, פשוט תבקש יפה פעם הבאה." כנראה שאמרתי את זה בצורה משכנעת למדי, כי הוא התנצל מיד ונעלם. (לפרוטוקול, אין לי באמת חגורה שחורה בקראטה). אז כמה דקות לאחר מכן כבר שקעתי באוזניות ברכבת בדרך הביתה. אבל השאלה שלי היא: למה? למה אי אפשר לחכות בישראל בתורים בלי להתעמת עם בבונים מצויים? ואולי, אם נשכיל לחנך את עצמנו לקצת יותר סבלנות וסובלנות, החברה הישראלית תהיה קצת יותר מאושרת. יהונתן גרנט, שכבת י״א

23 Comments:

 1. nirdaygi123

  אתה לא יכולה להגיד שהמילה הומו היא לא קללה עם אתה משתמש בה בתור קללה.... ובשביל להתעמתות עם אנשים בתורים צורכת שני צדדי...צריך לשים לב למה שקורה סביבך ולאיך אתה מתנהג ולדעת לפעמים לקחת צעד אחורה ולהיות חכם ולא צודק

 2. asaf.abudaram

  @nirdaygi123 אם*

 3. nirdaygi123

  אני את הבגרות שלי בלשון כבר עשיתי @asaf213

 4. hadar_kot

  רמת אמינות : גיא לוי נשיא המדינה

 5. ranimosko

  זה ילד שאלוהים נגע בו

 6. sapir_hayati

  איך על המשפט הראשונים כבר יודעים שאתה הכתב

 7. omrilugassi1

  מינימום רוקי בלבואה

 8. elad_paran

  @hadar_pot יא אח

 9. yahav2412

  ברגל! שלא יצא שאמרתי שאלוהים הוא... @ranimosko

 10. itaykeynnan

  צ'קי-תן

 11. yehonatan_granat

  @itaykeynnan כל הזכויות שמורות

 12. yehonatan_granat

  @omrilugassi1 @hadar_pot חברה נראלי לא הבנתם... זה שקינן @itaykeynnan המלך הציע לשים תמונה של ג'קי צ'אן וכתבתי את זה בצורה קצת דרמטית לא אומר שפוצצתי אותו מכות או משהו כזה חחחח

 13. yehonatan_granat

  אלעד כנל אחי... @elad_paran

 14. itaygranat

  זה ברוס לי

 15. bissantibi

  חחחח מצויין!

 16. bissantibi

  אין אין אין על סגן אלוף @yehonatan_granat

 17. doronmalovani

  @yehonatan_granat מסוג הדברים שרק לך יכולים לקרות

 18. leeinbar

  הראשון של גרנט שבאמת אהבתי

 19. leeinbar

  @yehonatan_granat אם בא לך, אבל אני לא ממליץ. להיעלב זה לא כיף במיוחד...

174 Likes (last 100 likes only):